Jak na věc


jaké rozměry má průkazová fotografie?

Pozvánka na turnajovou sérii DOLINA CUP

    6. Vše jsem splnil, ale přesto tam nic není. Jak to? Někdy se stanou věci mezi nebem a zemí, které nikdo neví proč se stanou. Prostě nedojde pošta, nebo fotky skončí někde ve spamu. Po kontrole vaší soupisky nás tedy kontaktujte pouze SMS zprávou na čísle 608300120 a společně se vše pokusíme napravit.
    2. Jak má vypadat fotka? Fotka má být focena na světlém pozadí. Ne před terčem nebo tmavou stěnou. Ideální je průkazová fotografie, popřípadě fotografie takového rozměru, ze kterého půjde průkazová fotografie oříznout.
    3. Fotky jsem už poslal, ale zase mi přišel e-mail o připomenutí výměny fotografií. Mám je poslat znovu? NE! E-mail posílám jako připomenutí všem Vedoucím družstev. Neděláme selekci poslaných a neposlaných. Pokud už máte splněno, nic neposílejte a e-mail ignorujte.
    Speciální UV laminační vrstva zajistí ochranu povrchu fotografií před otisky prstů, světlem, horkem a vlhkostí a zajišťuje jejich dlouhou životnost a barevnou stálost.
    Standardní průkazová fotografie má rozměry 4.5 x 3.5 cm a musí splňovat řadu kritérií aby byla akceptována na oficiální doklady jako je občanský průkaz nebo řidičský průkaz. Fotografie od nás je samozřejmě bezezbytku splňují.


Pozvánka na tradiční turnaj do VIDNAVY

    1. Musím fotky měnit? Ano. Musím. V Olomouckém a Zlínském kraji nepoužíváme průkazky hráčů. Ke kontrole slouží elektronické soupisky. Aby byl hráč viditelný na soupisce, musí mít fotku.
    Tříbarevný proces (s 256 odstíny pro každou barvu) navíc nabízí dodatečnou výhodu okamžitého, na dotek suchého tiskového výstupu s ohromujícím rozlišením až 600x600DPI.
    Dye sublimation thermal transfer - Termosublimace je tiskový proces zajišťující vysoce kvalitní výtisky, které se klasické fotografii blíží mnohem více než výtisky z běžných inkoustových fototiskáren. Sublimační cesta překonává klasický chemický fotolab jak co do objemu realizovatelných barev.


Průkazové fotografie, foto na vízum na počkání Rychnov nad Kněžnou

    V červenci 2016 jsem někrým hráčům na soupiskách začal psát krátké oznámení " : Vyměnit foto do 30.9.2016" a o d té doby chodí postupně fotky Vás hráčů a hráček, kteří si už nejsou podobni a nebo jejich fotka je v malém formátu či nevhodnosti pozadí nečitelná. V září 2016 se udělala stejná věc v masovém žebříčku pro celé UŠO a tím začalo velké množství problémů. Někteří z Vás posílají fotky stále dokola, jiní naopak vůbec. Každopádně se blíží den, kdy už se na nic nebudete muset ptát. Nevhodné a staré fotky se smažou a vy budete mít čas do dalšího utkání si fotky doplnit.
    5. Poslal jsem foto ve správném formátu, ale přesto tam není. Jak To? Může to být tím, že vašem e-mailu je šest fotek, které mají u sebe pouze číslo fotky P200012 apod. a nebo názvy typu: Dědek, Pišta, Jarouš či Haluzák. Je fajn, že máte někteří přezdívky, ale podle nich neurčíme komu která fotka patří.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00