Jak na věc


jízda v lamborghini aventador

Jízdy městem Brnem nejen na bruslích

    Sportovní klub Black Ice ve spolupráci se statutárním městem Brnem připravuje v roce 2018 již 11. ročník jízd městem Brnem. Od dubna do října nabízíme všem bruslařům, koloběžkářům, cyklistům a longbordistům možnost projet se po místech, která jsou jim za normálních okolností zapovězena – totiž po silnicích. Předběžný kalendář jízd na rok 2018:
    Ze své superjízdy si můžete odnést mimo nezapomenutelného zážitku z jízdy také profesionální videozáznam za poplatek 449 Kč. Videozáznam je pořízen během jízdy z kamery GOPRO umístěné ve voze. Videozáznam je včetně Micro SDHC karty 16 GB Class10.
    Zážitkové jízdy s Ferrari provozujeme již od roku 2011. Nabízíme lokality po celé ČR, vyzkoušejte si u nás jízdu v provozu, na okruhu nebo na letišti. Chtěli byste vyzkoušet i další supersporty? Máme v nabídce supersporty prémiových značek jako je Lamborghini, McLaren, Mustang nebo třeba Audi. Jízdu v supersportu můžete také věnovat jako dárek v reprezentativním balení a s originálním věnováním.
    Nebylo vám ještě 18 let nebo nevlastníte řidičský průkaz a rádi byste si jízdu užili? I to vám splníme! Profesionální řidiči jsou připraveni usednout na místo řidiče, aby vám umožnili z pohledu spolujezdce prožít naplno adrenalinovou jízdu.


Kondiční jízdy mauální i automatická převodovka

    Darujete 16ti kilometrovou jízdu supersportovním vozem dle vašeho výběru - Ford Mustang GT500 Shelby (683 koní). Čeká na vás skvělý motoristický zážitek v podobě adrenalinové jízdy, kterou ocení každý fanda a milovník krásných a rychlých vozů. Jízdy probíhají dle stanoveného programu, který je kombinací jízdy na běžné pozemní komunikaci, jízdy po dálnici a po letištní ploše, tak aby byl zážitek z jízdy co nejdokonalejší. Na vlastní kůži okusíte řízení vybraného supersportovního vozu, zažijete rychlou jízdu a maximální zrychlení. V rámci zážitku absolvujete zaškolení k jízdě a získáte informace o vybraném voze. Vůz budete řídit Vy, proškolený personál s vámi jízdu absolvuje na místě spolujezdce. V ceně pronájmu vozidla je zahrnuto havarijní pojištění ve standardním rozsahu.
    Kondiční jízda je praktický výcvik v řízení vozidla pro řidiče, který již má řidičský průkaz. Podle konkrétního požadavku zákazníka můžeme nabídnout individuální schéma výcviku v závislosti na jeho účelu například pro řidiče, kteří:
    Jízda ve Ferrari jako dárek! Věnujte jízdu ve Ferrari v luxusním dárkovém balení s originálním věnováním. Jízda ve Ferrari je vhodná pro všechny majitele řidičského průkazu, Pro ostatní je tu svezení na sedadle spolujezdce, nudit se rozhodně nebudete. Vybírat můžete jízdu na okruhu v Příbrami, jízdu se sprintem na letišti v Hoškovicích nebo dálniční jízdu ve Ferrari ve více lokalitách.


Připojte se k naší skupině na Facebooku

    Řízení Ferrari nebo zážitková jízda na sedadle spolujezdce, vyzkoušejte na vlastní kůži luxusní supersport Ferrari 458 Italia a Ferrari 488 Spider. Je libo divoká jízda na okruhu v Příbrami nebo dálniční jízda zakončena sprintem na letišti? Nabízíme 8 lokalit, kde si užijete dokonalý červený supersport s nezaměnitelným zvukovým projevem motoru. Vyzkoušejte naše luxusní červené Ferrari.
    20. 4. – trasa Svitavská, odjezd 18:0025. 5. – trasa Jih, odjezd 19:0015. 6. – trasa Slatina, večerní jízda, odjezd 20:0021. 7. – trasa Centrum, večerní jízda, odjezd 20:0017. 8. – trasa Svratecká večerní jízda, odjezd 20:0022. 9. – trasa Lužánecká, odjezd 18:006. 10. – trasa Slatina, odjezd 18:00
    Rezervace termínu je možná týden až 14 dní před plánovaným termínem a je nutná minimálně 14 dní před ukončením platnosti poukazu. Jízdy probíhají od středy do neděle v čase od 9 - 18 hodin.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00