Jak na věc


jízda ledecká na zoh v pchjongčchangu

Objednejte se na zkušební jízdu

    Pro jednoduchý příběh o tom, jak „dva chlapci potkali krásnou dívku“, potřeboval Jan Svěrák jen tři herce a jeden starý kabriolet. V českém dialogu s typickým americkým schématem (Bezstarostná jízda, Thelma a Louise) se však dvojice mladých mužů, Franta a Radek, nevydává na cestu k mexickým hranicím s policií v patách. Protože nemají technický průkaz na auto a protože takové cestování jim vyhovuje, vyhýbají se frekventovaným silnicím. Kamarádské potulování po jihočeských silničkách nabude nových rozměrů ve chvíli, kdy dvojice naloží do vozu hezkou a zvláštní dívku Aňu. Jízda se místy mění v honičku s dívčiným žárlivým ctitelem v černém opelu: uvnitř kabrioletu zase přítomnost nevinně provokativní spolucestující vytváří napětí, jemuž podléhá především impulzivní Radek. Dívka své společníky vlastně zaplétá do ničivé hry, její konec nemůže být (v souladu s pravidly žánru) jiný než tragický.
    Ze své superjízdy si můžete odnést mimo nezapomenutelného zážitku z jízdy také profesionální videozáznam za poplatek 449 Kč. Videozáznam je pořízen během jízdy z kamery GOPRO umístěné ve voze. Videozáznam je včetně Micro SDHC karty 16 GB Class10.
    Žádné speciální předpoklady pro jízdu ve Ferrari 458 Italia nejsou nutné. Řidič/obdarovaný musí splňovat dovršení věku 18 let a musí vlastnit platný ŘP sk. B.
    Jak nejlépe poznat, že váš vysněný vůz je pro vás ten nejlepší? Objednejte se na zkušební jízdu a otestujte si daný model přímo v silničním provozu. Sami si tak můžete otestovat pohodlí a komfort během jízdy a samotný výkon vozu. Stačí pokud se objednáte na zkušební jízdu vyplněním níže uvedeného formuláře a my se vám co nejdříve ozveme s nejbližším volným termínem.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00