Jak na věc


jádra kýčelních kloubů

Přestavba bytového jádra s použitím sádrokartonu

    Rádi Vás přivítáme v naší vzorkové prodejně nedaleko stanice metra A - Skalka. Naši pracovníci naleznou ideální průběh a řešení rekonstrukce právě pro Vás.
    Bytové jádro je prefabrikovaný celek koupelny a záchodu. Byl připravován mimo staveniště v továrnách a montován až přímo do nově postavených bytů. Díky tomu se urychlovala výstavba nových panelových domů hojně budovaných za éry komunismu v Československu. Bytová jádra byla používána v letech 1958–1990 a za tuto dobu bylo vystavěno podle odhadů 1,18 milionu jader.
    Pokud se obrátíte na naši společnost, navštívím Vás osobně a rád s Vámi proberu celou problematiku a veškeré možnosti řešení. Rekonstrukce bytových jader jsou náročné zejména na množství řemeslných prací, na jejich dobrou časovou posloupnost a kvalitní provedení. Je to hodně práce na malém prostoru a proto je dobré Vše předem připravit a nezdržovat se v průběhu realizace hledáním řešení na nastalé situace.


Rekonstrukce bytových jader v Pardubicích, Bytové jádro za 10 dní!

    Nejčastěji u nás hledáte: rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelny v Pardubicích, rekonstrukce panelákového jádra, rekonstrukce panelákové koupelny, rekonstrukce bytového jádra, cena rekonstrukce bytového jádra, nové jádro, oprava bytového jádra, bytové jádro YTONG, bytové jádro sádrokarton, kalkulace bytové jádro.
    Je potřeba si uvědomit, že se nejedná pouze o výměnu dožitých konstrukcí (stěn) za nové a výměnu obkladů a zařizovacích předmětů. Je to širší celek, kdy je potřeba postupovat následujícím způsobem:
    Naše stavební společnost se mimo jinou svoji činnost věnuje i provádění rekonstrukce bytových jader. Co to vlastně bytové jádro je? Toto označení se zavedlo s příchodem panelové výstavby, jak praví stručně Wikipedie:
    Provádíme veškeré práce spojené s rekonstrukcí bytových jader, takže zákazník získává kompletní realizaci takzvaně na klíč. Mimo samotných rekonstrukcí jader na klíč nabízíme i veškeré související profese (instalatéři, topenáři, elektrikáři, lakýrníci – malování, pokladači, stavební práce, bourací práce, vyklízení a úklid). V případě zájmu pro Vás zajistíme statický posudek a revize na elektřinu, vodu i plyn (která často vyžadují bytová družstva i pojišťovny). Rezervujte si včas volný termín na rekonstrukci bytového jádra. Rádi vám také vytvoříme 3D návrh bytového jádra. 


Provádíme rekonstrukce bytových jader

    Další významnou pohnutkou k rekonstrukci je také celková zastaralost bytového jádra. Staré umyvadlo, plechová rezavějící vana a zašlé obklady (pokud nějaké jsou) dnes nepůsobí příliš vábně. Navíc všudypřítomný umakart je náchylný k poškození, má minimální zvukově-izolační vlastnosti a po dlouhých letech zatékání vody se stává snadnou obětí nejrůznějších plísní.
    Nové rozvody vody, kanalizace, vzduchotechniky a elektro je potřeba navrhnout a zrealizovat v dostatečných dimenzích, aby bylo možné připojit všechny uvažované spotřebiče a zařizovací předměty. Při zazdívání a obkládání instalačního jádra – šachty je dobré ponechat co možná největší vstup – dvířka do tohoto prostoru, zcela jistě to dříve nebo později oceníte. Nejlepší je tento vstup zpracovat jako samostatný truhlářský výrobek.
    Připravili jsme pro vás speciální akční nabídku na rekonstrukci bytového jádra za cenu 124 200,-Kč! Ke každé provedené zakázce nabízíme také novou kuchyňskou linku a to rovněž za vynikající cenu.
    Existují dva základní druhy bytových jader – umakartová a železobetonová. Umakartová jádra jsou označována písmenem B následovaným číslicí (například B-10, B-63 apod.). Tato jádra se buď montovala až na místě z připravených desek, nebo se dodávala jako jeden kus.


Rekonstrukce jader - než začneme s rekonstrukcí

    Další typy jader jsou například H, F, T, E. Liší se především uspořádáním příček, vany a toalety. Přitom jsou některé stěny zděné a některé umakartové.
    Nevyhovující bytové jádro je jedním z nejpalčivějších problémů, které trápí majitele bytů v panelových domech. Relativně nízké standardy z doby, kdy bylo potřeba narychlo vybudovat obrovské množství nových bytů pro mladé generace, jsou z dnešního pohledu nepřijatelné a významně snižují komfort bydlení. Renovace bytového jádra přitom nemusí znamenat zhroucení rodinného rozpočtu.
    Rekonstrukce bytových jader v Pardubicích a okolí – kvalitně, rychle a levně. Firma PEOPS s.r.o. již od roku 1993 realizuje rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce koupelen a rekonstrukce panelákových jader v Pardubicích a okolí. Stovky rekonstruovaných bytových jader a koupelen jsou vám zárukou, že se naši řemeslníci dobře postarají i o vaše bytové jádro. Nabízíme našim zákazníkům ubytování po dobu rekonstrukce bytového jádra ZDARMA. Postaráme se o celý průběh rekonstrukce bytového jádra od 3D návrhu jádra až po finální úklid. Podívejte se na naši práci: fotogalerie realizovaných bytových jader. 


Sociální sítě

    Z mnohaletých zkušeností se ukázalo, že drtivá většina klientů rekonstrukci jádra odkládá mnoho let, ať už z jakéhokoliv důvodu (zásah do soukromí, finanční situace či jenom nerozhodnost). Pro Vás, kterých se toto týká, jsou určeny záložky „Proč rekonstruovat s námi“ a „Jak na to. Jakoukoliv jinou místnost v bytě při rekonstrukci prostě vyklidíte a zavřete, v bytě můžete žít dál. Při rekonstrukci bytového jádra je to náročnější – bez funkčního bytového jádra je byt neobyvatelný. Už to je důvod, proč je nutné rekonstrukci pečlivě naplánovat a promyslet. Rekonstrukce koupelny svépomocí, bez potřebných zkušeností, znalostí a vybavení, se může výrazně prodražit a bude pravděpodobně trvat mnohem déle, než specializované firmě. Spolehněte se proto raději na naši firmu PEOPS s.r.o., která se v Pardubicích a okolí touto činností zabývá již dvě desetiletí a na základě svých zkušeností si vypracovala postupy, jež zaručují kvalitní a rychlé provedení rekonstrukce bytového jádra za příznivou cenu.
    první, co je potřeba si ověřit, je stav hlavních rozvodů vody, kanalizace, případně vzduchotechniky a elektro, které jsou většinou vedeny v tzv. instalačních jádrech a jsou přímo dotčena uvažovanou rekonstrukcí. Mimo jiné mají vliv i na nové umístění a rozměry bytového jádra. Hlavní ale je, zda v domě již proběhla rekonstrukce, těchto tzv. „stoupaček, či je teprve v plánu. Budeme se totiž k těmto rozvodům napojovat a je potřeba k nim zachovat dostatečný přístup i do budoucna pro případné revize a opravy.
    Budeme se o Vaší přízeň ucházet kvalitně odvedenou prací a pevným rozpočtem. Buďte obezřetní před „zázračně“ krátkými termíny do 5 dní (na úkor technologickým postupům) a „super levnými“ firmami (kde Vás následně nemile překvapí velké částky za vícepráce). My Vám můžeme garantovat přímé a férové jednání s viditelnou přidanou hodnotou – viz.: Proč rekonstruovat bytové jádro s firmou PEOPS.


Články, novinky a aktuality – Zobrazit přehled »

    Standardně se nové stěny bytového jádra budují z materiálu Ytong, případně sádrokarton. Je potřeby si uvědomit jaké rozvody se budou v příčkách skrývat a podle toho navrhnout jejich dostatečnou tloušťku. Není od věci si zvážit i možnost rozšíření koupelny a wc na úkor spojovací chodbičky do kuchyně a pro vstup do kuchyně využít přilehlý obývací pokoj.
    Pro základní rekonstrukci bytového jádra nepotřebujete ani povolení stavebního úřadu, ani statický výpočet. Pokud neměníte zásadně rozměry proti stávajícím a neprovádíte zásah do nosných konstrukcí domu, případně nevytváříte výrazně vyšší zatížení stropních konstrukcí oproti současnému stavu.
     Jedním z hlavních důvodů pro rekonstrukci jádra Vašeho bytu je akutní nedostatek prostoru. Typická koupelna v „paneláku“ je malá i pro jednoho člověka, a pokud do ní chcete navíc umístit pračku, nepohnete se v ní už vůbec. Při rekonstrukci lze stávající jádro rozšířit a změnit rozmístění jednotlivých elementů. Výrazného zvětšení prostoru lze také dosáhnout spojením koupelny s WC.
    Při rekonstrukci bytového jádra většina našich klientů využije dodávku kuchyňské linky od naší firmy. Kuchyně dodáváme včetně kvalitních vestavných spotřebičů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00