Jak na věc


ivona selníková nahá

Vondráčková vysvětluje tajný let do Kanady: On mě k tomu ...

    Jeden z našich nejvšestrannějších zpěváků mladé generace nepoleví ani s koncerty v České i Slovenské republice, od tohoto měsíce bude opět pravidelně uvádět se svou skupinou MACH v ostravském klubu Parník svůj recitál obsahující slavné filmové melodie.
    „Martínek je na muziku zvyklý. Dovede sedět v klidu a neplakat. Když Martin doma vezme do ruky klarinet nebo kytaru a zkouší, malý k němu po čtyřech přileze a poslouchá. Možná nějaké hudební buňky v něm jsou, uvidíme,“ řekla partnerka Martina Chodúra Ivona Selníková (43).
    Sobotní večer byl pro zpěváka Martina Chodúra (26), vítěze SuperStar 2009, hodně důležitý. Měl před sebou první samostatný pražský koncert a tak do poslední chvíle na podiu Divadla U Hasičů poctivě zkoušel. Jeho malý synek Martínek spokojeně v hledišti dumlal flašku v náručí maminky nebo babičky a poslouchal tátovu hudbu případně okukoval muzikanty skupiny Mach.
    „S Ivonkou jsme spolu pět let a děťátko si moc přejeme. Pohlaví miminka neznáme, chceme být překvapeni,“ komentuje svou novou roli Martin. „Jednou se chceme určitě vzít, ale v tomto mimořádně šťastném období našeho života svatbu zatím neřešíme,“ dodává zpěvák. 


I takto se dá dosáhnout orgasmu! Jdete do toho?

    Další muzikální bráška či sestřička v plánu není. Co se ale ze zákulisí vyneslo, je svatba. Prý až začne malý Martin chodit, velký Martin do toho praští.
    Chodúrovi se daří i profesně. V létě překvapil své příznivce tanečním songem Better We Dance, který nahrál se slovenským DJ Eddiem Senderem. V současnosti finišuje přípravy svého nového autorského alba, které tak bude třetím v jeho diskografii. Vyjít má na podzim.
    Zpěvák Martin Chodúr (25), vítěz historicky prvního ročníku soutěže Česko Slovensko hledá Superstar z roku 2009, se stane v lednu poprvé otcem. Matkou očekávaného dítěte je Martinova přítelkyně Ivona Selníková (41), ředitelka kosmetické firmy. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00