Jak na věc


italská móda

Móda na cestách v Toskánsku - den čtvrtý

    Dneska jsme si dali se vstáváním pěkně na čas. Venku sice svítilo sluníčko, ale my jsme neměli kam spěchat. Přeci jen jsme na pracovní DOVOLENÉ a spoustu "práce" jsme už zvládli, dost toho viděli a nafotili. Vlastně největší dilema tohoto rána bylo, co si dáme k snídani.
    Zvolte elegantní a osobitý styl oblékání. Sortiment našeho obchodu tvoří originální italská móda v podobě blůz, svetříků, šatů či kompletů. Nechybějí ani pásky, klobouky, kabelky a další módní doplňky. S výběrem vám pomůže paní majitelka a její přátelský osobní přístup ke každé zákaznici.
    Vstupní chodba do domu či bytu by měla být světlým útulným prostorem, který vás přivítá. Často v něm ale překypuje hromada svršků a bot. Jak takové místo lépe zorganizovat?
    Americká modelka Grace Elizabeth se stala oficiálním andílkem značky spodního prádla Victoria's Secret. Na instagramu to potvrdila nejen ona, ale i americká značka. Připojila se tak ke třem novým andílkům Alexině Graham, Barbaře Palvin a Leomie Anderson. 
    Po spolupráci s hvězdami, jako Beyoncé, Kanye West nebo Giuseppe Zanotti na sebe strhává další pozornost díky kolaboraci se světovou hvězdou Jennifer Lopez. 


Získejte originální oblečení a módní doplňky

    Ještě Dolce&Gabbana nám chybí, abychom mohli pro letošní podzim uzavřít milánský Fashion Week. A upřímně? Na závěr nemohlo přijít nic italštějšího... 
    Živá a hlučná Itálie. Stejné je i její oblečení. Italská móda má odjakživa své čestné místo v módním průmyslu a své nejlepší návrháře pravidelně představují módní přehlídky konané v italské metropoli módy - Miláně. Italská móda je hravá, barevná, odvážná a rozhodně ji není možné přehlédnout.
    Dnešní plány začaly už od samého rána. Na osmou hodinu jsme byli pozváni na snídani do nejbližší vesničky od našich hostitelů Zdenky a Martina z cestovky Si Toskánsko. 
    Ponožky od babičky – to je název projektu, za kterým stojí organizace Elpida. BroňaHilliová v Elpidě vede kulturní projekty a značku jako takovu založila a Andrea Eržiaková, která je rukama a srdcem celého projektu, nám dnes pověděly více...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00