Jak na věc


ipl depilátor recenze

Právě se provádí plánovaná údržba systému. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na emailu obchod@zdravotnickyobchod.cz

    Intenzita světla se nastavuje podle typu vaší pokožky. Existují 2 možnosti – jsou epilátory, které dokážou automaticky nastavit potřebnou intenzitu na základě vaší pokožky. Pokud tato funkce není automatická, tak si intenzitu světla nastavujete ručně podle návodu. Pokud po prvních záblescích bude vaše pokožka podrážděná a červená, tak z intenzity trochu uberte.
     Stále víc mužů se snaží starat o svůj vzhled. Dobrým pomocníkem je zastřihávač, se kterým nebude úprava vlasů, bradky nebo zastřihávání chloupků v nose problém.
     Fialová barva je dlouhá léta spojována s luxusem a královským prostředím. Kdysi totiž nebylo jednoduché vyrobit fialové barvivo, proto bylo velmi vzácné. Přestože dnes je už fialová...
    Chtěli byste se zbavit tmavých chloupků? IPL epilátory jsou účinné a spolehlivé zařízení, které vás při pravidelném používání zbaví nežádoucího ochlupení a vy budete mít dlouhodobě hladkou pokožku. 
    Pod počtem záblesků rozumíme životnost epilátoru. Maximální počet záblesků je poměrně variabilní a pohybuje se přibližně v intervalu od 50 000 až do 400 000. Abyste se v těchto hodnotách lépe orientovali, na celé tělo potřebujete přibližně 300–500 záblesků a během prvního roku byste ho neměli použít více než 7 až 8krát.


Jak vybrat IPL epilátor? Poznáme nejlepší IPL epilátory podle recenzí a testů!

    První produkt od známé značky Philips nabízí ergonomický tvar a pohodlnou manipulaci. Díky nástavcem ho využijete na odstraňování chloupků z různých partií - tělo, obličej i podpaží.
    Poslední výrobek značky Braun je šikovný pomocník, který během svého "života" dokáže vyprodukovat až 120 000 záblesků. Pyšnit se může unikátním senzorem pokožky, ale nevýhodou pro některé může být jen kabelové používání a také absence brýlí v balení. V poměru ceny a výkonu se však jedná o kvalitní produkt, se kterým se efektivně zbavíte tmavých chloupků.
    Jak tedy IPL epilátor funguje? Díky selektivní termolýze se zahřívají kořínky chloupků, které se poškozují, ničí a chloupky tak přestávají růst. Tělo má však dobré regenerační schopnosti, a proto chloupky nepřestanou růst hned po první epilaci – proces je nutné pravidelně opakovat.
    Před samotnou koupí si promyslete, jaké partie těla chcete epilovat. Vzhledem na to, že jednotlivé části těla si vyžadují různou péči, vyrábějí se i různé nástavce s unikátním tvarem. Obvykle v balení najdete tyto druhy nástavců:


Co je to IPL epilátor a jak funguje?

     Co dělat, když máte jen jednu dětský pokoj, ale dvou mrňousů? Skvělým řešením, které šetří místo, je patrová postel. Děti ji budou milovat, hrozí však, že se poperou o to, kdo bude spát...
    Posuvný pohyb a přídavné nástavce umožňují efektivní a rychlé ošetření celého těla. Výroba tohoto zařízení probíhá pod taktovkou odborníků a výsledný efekt se dostaví poměrně rychle. Výhodou je, že tento IPL epilátor je vhodný na více typů chloupků i pokožky. Opět nechybí ani bezdrátové použití.
    Velikost aplikačního okénka úzce koresponduje s nástavci, protože právě ony ovlivňují tyto rozměry. Všeobecně platí, že čím je okénko větší, tím rychlejší epilace bude, protože dokáže zasáhnout větší plochu chloupků. Při epilaci však není rychlost ten nejdůležitější faktor – například v oblasti brady a rtů je potřebná zejména přesnost.
    Při výběru sledujeme několik důležitých parametrů – mezi nimi jsou například typy nástavců, velikost aplikačního okénka, životnost nebo funkce usnadňující používání. 
     Máte doma chlapce, který by chtěl vlastní dětský pokoj, v níž by byl mohl prožívat dobrodružství? Podívejte se na naši galerii, možná v ní spolu najdete něco, co se vám zlíbí.


Philips Lumea Advanced IPL SC1997/00

    Oplývá také funkcí automatického nastavení intenzity světla, díky čemuž je jeho používání o to jednodušší. Potěší i bezdrátové použití. Za kvalitu se však platí a tato premisa je dodržena i v tomto případě.
    Rozdíly mezi jednotlivými nástavci spočívají hlavně v jejich velikosti a tvaru. Pokud máte například v plánu epilovat jen nohy, ostatní nástavce vám budou zbytečné.
     Trápíte se s odklízením sněhu z chodníku? Řešením je sněhová fréza. Jak si tohoto pomocníka na zimu vybrat? Je lepší elektrická, nebo benzínová sněhová fréza? S výběrem vám pomůžeme v...
    V první řadě je nutné pochopit, že IPL epilátor není vhodný pro každého. Fotoepilace IPL epilátorem je vhodná především pro lidi, kteří mají světlou pokožku a slouží na odstraňování tmavých chloupků. Světelný impulz je zaměřený na barvivo melanin a protože světlé, blond a ryšavé chloupky mají tohoto barviva málo, jejich odstraňování touto metodou je téměř nemožné. IPL epilátory nejsou vhodné ani pro těhotné ženy.
     Výhodou kapslových kávovarů je především   jednoduchost jejich obsluhy a rychlost přípravy kávy. Poradíme vám, jak si vybrat nejlepší kapslový kávovar do domácnosti.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00