Jak na věc


intervaly stk

Vyřízení STK,Emisí, revize LPG pohonů

    Technický stav vozidla musí v každé situaci odpovídat vysokým nárokům na bezpečnost silničního provozu, proto je nutné v zákonem stanovených intervalech navštívit stanici technické kontroly.
    Zkontrolujte si termín poslední technické kontroly v technickém průkazu Vašeho vozidla nebo na známce umístěné na SPZ(nově na RZV) a v případě potřeby se na nás obraťte – za použití moderních zařízení Váš vůz připravíme na bezproblémové získání osvědčení o technické způsobilosti vozidla (STK) a hodnotě emisí výfukových plynů (SME) pro benzinové i dieselové motory.
    © 2016 Giga magazín. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Giga magazínu zakázáno.


Oprava vozu Peugeot 107 po havarii

    Na stanici technické kontroly v Tuklatech provádíme technické prohlídky vozidel všech kategorií, přičemž se snažíme o maximální efektivnost práce, abychom ušetřili svým zákazníkům drahocenný čas. Zbytečnému čekání a případné nespokojenosti ze strany zákazníka předcházíme tak, že přijímáme na kontrolu STK pouze vozidlo, se kterým řidič přijede alespoň hodinu před ukončením pracovní doby. V případě, že zákazník požaduje pouze měření emisí bez následné kontroly STK, akceptujeme příjezd 60 minut před ukončením pracovní doby. Žádáme však zákazníky, aby vzali v potaz možné vytížení linky SME.
    Při dodatečné úpravě vozidla, která není zaevidována v TP např. zatmavení oken fólií, montáž přídavných spoilerů a přítlačných křídel, je vždy nutné při pravidelné technické prohlídce a evidenční kontrole předložit homologační listy.
    Když provádíme v autoservisu autotom inspekční servisní prohlídky, tak vždy dodržujeme servisní manuál, kde jsou předepsané všechny servisní ůkonvy. Provední STK a emisí zařizujeme. Vůz zkontrolujeme a po kontrole, kdy vůz má všechno v pořádku, tak ho odvezeme na stk a změření emisi.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00