Jak na věc


internetová lékárna teta drogerie

Co je to internetová peněženka SKRILL

    Dobrý den, kolik si bere skrill za převody na účet brokera a zpět a ze skrillu na osobní bankovní účet? Akceptují brokeři i jiné internetové peněženky jako OKPAY atd.? OKPAY si myslím bere 1,5% z transakce. Kolik je to u skrillu?
    V základě se jedná o prodlouženou ruku Vašeho bankovního účtu. Internetová peněženka SKRILL umožňuje provádět online platby na internetu a zároveň si na ni můžete i posílat vydělané peníze, např. z obchodování  binární opce. Navíc díky absolutnímu oddělení od Vašeho běžného bankovního účtu, nemůže dojít ke zneužití těchto účtů. Výhodná je i platba peněženkou při zakládání účtu u brokera na binární opce, nemusíte totiž zasílat kopii bankovního účtu ani platební karty pro potvrzení legálnosti transakce. To může být i pro mnoho obchodníků rozhodujícím faktorem, který jim nebude ubírat z vlastního soukromí. Ne každému je příjemné zasílat kopii vlastního bankovního účtu.


BinaryTilt – Top broker *****

    Internetová peněženka SKRILL je zdarma a celá peněženka je lokalizovaná v českém jazyce, nemusíte tedy mít strach, že by jste jejímu principu neporozuměli. Při zakládání peněženky je nutné vyplnit jednoduchý formulář a následně po e-mailové potvrzení, máme k dispozici přístup do naši peněženky. Na takto zřízenou peněženku již lze přijímat platby z obchodního účtu u brokera. Nicméně pro plný provoz internetová peněženka SKRILL vyžaduje ověření účtu resp. identity klienta a místa jeho bydliště. Navyšuje se nám tak celkový objem peněz, který můžeme na peněženku přijímat i odesílat.
    Internetová peněženka SKRILL je vedena zdarma. Zpoplatněn je ovšem převod peněž z peněženky SKRILL na náš ověřený bankovní účet. Zpravidla se jedná  o poplatek přibližně 80 Kč za jeden převod. Příjem finančních prostředků na peněženku SKRILL zpoplatněn není.
    Dobrý den, skrill má poplatky schované v převodu měny, tedy pokud máte skrill v USD a posíláte na USD účet, poplatky zde nejsou. Myšleno skrill na skrill. Převod na banku je potom zpoplatněn jednotným poplatkem cca 85 kč.


Top Option – Hodnocení ***

    Internetová peněženka SKRILL provede stržení mále částky z ověřovaného účtu a převede ji na náš SKRILL účet. Následně je nutné zadat do políčka pro ověření účtu či karty nominální hodnotu stržené částky z našeho ověřovaného účtu. Pokud bude náš proces ověření úspěšný, dozvíme se to přímo v nastavení internetové peněženky SKRILL, kde u naší přiřazované karty či účtu bude svítit zelená fajfka oznamující korektní ověření účtu. Nyní již můžeme běžně provádět výběry peněz z internetové peněženky SKRILL  i přijímat peníze z naší karty či bankovního účtu.
    Abychom si mohli korektně zaslat peníze na naši kartu či bankovní účet je nutné spárovat kartu či účet si internetovou peněženku SKRILL. To platí i v momentě pokud budeme chtít na internetovou peněženku SKRILL finanční hotovost zaslat z našeho bankovního účtu či karty. Jakým způsobem se toto děje si ukážeme na následujícím videu. Princip je velmi jednoduchý, vyplníme v internetové peněžence SKRILL potřebné údaje o kartě či bankovním účtu a zároveň nastartujeme proces ověření vlastnictví našeho účtu, který probíhá následovně.


Optiontrade – Hodnocení ***

    Při zakládání internetové peněženky SKRILL volíme vždy měnu, ve které bude účet veden. Na výběr máme poměrně široké spektrum měn. V našem případě budeme uvažovat zřejmě nejvíce CZK, USD či EUR měnu. Je třeba si ujasnit v jaké měně budeme zakládat účet u brokera na binární ocpe. Pokud budeme mít např. měnu na SKRILL v CZK a účet u brokera v USD, budeme muset při převádění vydělaných peněz od brokera na internetovou peněženku SKRILL muset akceptovat automatický převod částky na měnu účtu, tedy v našem případě CZK. Převod probíhá podle aktuálního kurzu vyhlašovaného každý den přímo od provozovatelů SKRILL. Tento kurz je mírně odlišný od aktuálního kurzu např. při 1 USD = 24 CZK je aktuální kurz na SKRILL 1 USD = 23,5 Kč. Při převodu částky ze SKRILL na bankovní účet se již převod řídí aktuální převodními kurzy dané banky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00