Jak na věc


interiérové dveře sepos

Interiérové dveře bílé nebo v barvách

    Většina modelů interiérových dveří SOLODOOR se nabízí v klasické otočné, kyvné nebo posuvné variantě, s falcem či bez, s ostrou či oblou hranou. Interiérové dveře SOLODOOR si u mnoha designových variant můžete vybrat také se speciální protipožární úpravou. V nabídce jsou i kouřotěsné dveře, nebo dveře protihlukové. Nechybí ani dveře požárně bezpečnostní třídy 2 a 3 a speciální dveře pro prostředí s výraznými výkyvy teploty a vysokou vlhkostí vzduchu – klima dveře.
    Při zařizování bytu či domu patří interiérové dveře k nejvýraznějším designovým prvkům. Proto je výběr dveří do interiéru velmi důležitým rozhodnutím, které může výrazně ovlivnit celkový vzhled vašeho bydlení a to, jak se doma budete cítit.
    Povrch dveří si můžete vybrat klasický dýhovaný, lakovaný, potažený různými druhy fólií s potiskem, různými typy vysoce odolného laminátu v širokém spektru barev a designů, včetně 3D povrchu, který nabízí dokonalou iluzi dřevěného povrchu.
    Kompletní osvětlení celého interiéru. Centrální svítidla - lustry, závěsná svítidla nebo přisazená svítidla, která dostatečně osvětlí celý prostor. Jako doplňkové osvětlení se instalují nástěnná svítidla nebo bodovky. Pokud chcete svítidla co nejvíce skrýt, využijte vestavná světla do podhledů.


Interiérové dveře - vnitřní dveře

    Abyste dosáhli designového souladu všech prvků vašeho interiéru, nabízíme vám možnost prohlédnout si všechny modely dveří SOLODOOR na našich webových stránkách ve speciální aplikaci, která umožňuje volbu zárubně a také výběr typu, designu, povrchové úpravy, kování. Na závěr si můžete vytvořit také vizualizaci vámi vybraných interiérových dveří přímo v prostředí vašeho bytu.
    Najdete zde vzorové sestavy kuchyní, obývacího nábytku, šatních skříní a interiérových dveří, sedací soupravy, stoly a židle. Našim cílem je rostoucí počet klientů spokojených s útulným domovem i našimi službami.
    Snažíme se, aby výběr interiérových dveří byl co nejširší a poskytoval co nejvíce možností pro různé varianty designových řešení bytů. Nabídka společnosti SOLODOOR poskytuje možnost širokého výběru interiérových dveří, od jednoduchých, klasických a bílých interiérových dveří, přes moderní styly až k extravagantním designům, určeným do nejmodernějších interiérů. Nabízíme i posuvné dveře a širokou nabídku prosklených interiérových dveří.
    Pokud si vybíráte interiérové dveře, můžete si v naší nabídce zvolit kromě designového řešení dveří také povrchovou úpravu, barvu, dekor, tvar, typ či umístění prosklení, a také design, typ a materiál kování dveří a zárubní.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00