Jak na věc


hydraulické ruky palfinger servis vysočina

Hydraulický olej Mannol Hydro ISO HM 32 - 60 L

    Tradiční a osvědčená konstrukce hydraulických jeřábů s vysokou užitnou hodnotou s ohledem na pořizovací cenu u jakékoliv aplikace použití. Samozřejmě vždy v ČSN EN 12999.
    V březnu jsme předali do užívání speciální vozidlo MAN TGS 35.440 s nakládacím jeřábem TAJFUN LIV, drapákem ROZZI a nosičem kontejnerů TAM. Vozidlo bude sloužit k přepravě, nakládání a vykládání kovoodpadu.
    Nabízíme zakázkovou výrobu hydraulických hadic na míru se standardními koncovkami DKL na moderním lisu Uniflex HM 325. Široký výběr koncovek a hadic od renomovaných světových výrobců skladem. Výroba s osobním odběrem na provozovně na počkání. Objednávky přes eshop expedujeme do 24 hodin.
    Přenosné komp.Kompresory AirstarKompresory AirprofiMontážní komp.Stacionární komp.Odhlučněné komp.Tlak. stanice AirprofiPřídavné kompresoryPřísluš. kompresorůTlakové nádobyPneumatické nářadíÚprava stl. vzduchuRozvod stl. vzduchu


Hydraulická kapalina Total LHM PLUS - 1 L

    ... aneb "to nejcennější" co máme. Kontinuální otoč jeřábu, prostorový otočný sloup s integrovaným chladičem hydraulického oleje (patent PM) se dvěma hydromotory Bonfiglioli, PM power tronic, plně proporcionální hydraulické rozvaděče Danfoss, radiové ovládání Scanreco, dvojitý Link roods systémem, stabilizační opěry ovládané rádiem, hydraulické navijáky Rotzler Titan, negativní záklon výložníkového ramene až 20° a mnoho dalšího.


Speciální vozidlo s jeřábem TAJFUN LIV a nosičem TAM

    Zde naleznete veškeré druhy hydraulických olejů z naší nabídky. Jsou zde oleje třídy HLP (HM), HVLP (HV), BIOLOGICKY ODBOURATELNÉ oleje, a nechybí ani speciální produkty jako např. těžkozápalné kapaliny od výrobců TOTAL a MANNOL. Samostatnou kategorií jsou originální hydraulické náplně automobilky PSA (CItroen a Peugeot), určené do hydraulických systémů osobních vozů. Hydraulický olej patří mezi základní produkty každé olejářské společnosti, má široké spektrum použití od automobilového průmyslu až po těžký průmysl. Před každým nákupem by se měl zákazník seznámit co nejlépe s tím, jaký typ maziva (syntetický, minerální) je určen do jeho stroje či zařízení. Doporučujeme také dodržovat výrobcem předepsanou viskozitu, např. ISO VG 46, ISO VG 32, ISO VG 68 apod. Správnou volbou totiž zajistíte vašemu stroji (resp jeho hydraulickému systému) bezporuchový provoz a prodloužíte jeho životnost. Důležitá je také volba výrobce. Naši dodavatelé používají pouze vysoce kvalitní suroviny (základové ol
    Kvalita a komfort ovládání odpovídající specifikaci GOLD, nový design, dvojitý Link roods systémem (pákový převodník), hydraulické plně proporcionální rozvaděče Danfoss nebo Hawe, rádiové ovládání Scanreco, PM Power tronic, leveling indikátor, hydraulické navijáky s elektronickou kontrolou, negativní záklon výložníku a mnoho dalšího dělá z jeřábů PM Gold jednoznačnou volbu.
    Soustruhy na dřevoPásové pilyKotoučové pilyBrusky na dřevoTruhlářské hobliceŠtípačky na dřevoHoblovky, protahovačkyOdsáváníStojany.podpěry,pod.zařízení
    Aktuálně nabízíme na prodej předváděcí odtahové vozidlo naší výroby. Podvozek DAF LF 55.250 je osazen hydraulickým jeřábem PM 19024 PLA, sjížděcí a naklápěcí plošinou 6000kg a odtahovými brýlemi. 
    Už zbývá jen polepit a označit. V současné době se chystáme předat zákazníkovi první pevný návěs s pomocnou těžkou nápravou osazený JNK. Jedná se o nosič TAM s natahovacím výkonem 25t a délkou kontejneru až 7000mm.


Hydraulický lis WPP 160 HBK D 1500

    Dne 28.11.2012 proběhlo v areálu KSÚSV odborně technické předání deseti nosičů kontejnerů NKL 638 z vlastní produkce HCS Centrum na podvozcích IVECO. Nová komunální technika nahradí nákladní automobily Avia, jejichž stáří se pohybuje v rozmezí od 30 do 35 let.
    V druhé polovině roku 2013 odebrala ABA a.s. "autoklub bohemia asistance" celkem 10 vozidel pro nucené odtahy. Nákladní automobily DAF LF 55.220 FA byly vybaveny hydraulickým jeřábem PM 23522 SP s nakládacím hydraulickým křížem HCS NAK1 a pevnou plošinou HCS.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00