Jak na věc


hutní výrobky maloobchod

Tušimice, Prunéřov, Dětmarovice, Trmice

    Na Vaše přání připravíme dle Vaších požadavků hutní materiál, který jsme schopni dodat kdekoliv v České republice. V naší nabídce hutního materiálu naleznete plechy, trubky, tyče, profily, jekly a další druhy materiálu, které dodáváme v nejvyšší kvalitě odpovídající managementu jakosti. Zajistíme rychlé dodávky hutního materiálu při odstávkách i jiných krizových situacích. Neváhejte a kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme při řešení vašeho problému.
    Za více než padesátiletou historii byly Hutní montáže dominantní firmou v ČR v oboru dodávek a montáží ocelových konstrukcí průmyslových hal, staveb občanské vybavenosti a sportovních staveb..
    Sádrokartony jsou jedním z moderních způsobů řešení výstavby a dělení vnitřních obytných prostor, ale také uplatnění při rekonstrukcích bytových i nebytových prostor. V nabídce máme, jak sádrokartonové desky, také veškerý související materiál potřebný k jeho montáži a finální úpravě.
    Nenašli jste sortiment, který požadujete? Využije náš poptávkový formulář a my Vám obratem zašleme kalkulaci a možnosti dodávky i jiných materiálů, které nejsou přímo v naší nabídce. Dle celkového objemu Vaší zakázky přizpůsobíme konečnou cenu včetně dopravy až k Vám na místo určení.


Platba za jeřábnické práce platební kartou

    Zde naleznete postupně ucelenou nabídku zdících materiálů. Pálené cihly,porobeton či jiné stavební materiály Vám otvírají širokou nabídku materiálů od betonových výrobků pro základy, nosné zdivo, vnitřní nosné zdivo, příčkovky, překlady, stropy, střešní materiály po malty a omítky od největších výrobců na českém trhu.
    V našem sortimentu jsou jak tepelné izolace, zvukové, tak také folie a hydroizolace. Izolační systémy chrání stavební dílo, jeho konstrukce, části i uživatele stavebního díla, proti nežádoucím účinkům vody a vlhkosti, zabraňují ztrátám tepla či pronikání chladu a odstraňující rušivé účinky hluku a otřesu.
    Od ledna 2012 je možno si také zadat výrobu různých přístřešků, mříží, schodišť, různých rámů z oceli a nerezu, zábradlí, krovů,prvků oplocení, konzol, stožárů, dveří, pojezdových brán, vrat i na dálkové ovládání. více
    Jeden z ožehavých problémů dnešních dní je úspora stále rostoucích nákladů na vytápění obytných domů.Zateplení domů spolu s výměnou oken je v současnosti nejčastějším řešením na cestě k energetickým úsporám v bydlení.


Betonářská ocel stříhaná a ohýbaná

    Hutní materiál je kompletní sortiment hutních výrobků (plechy, profily, trubky atd.) a navazující zpracování tohoto materiálu. K našemu okruhu zákazníku patří jak výrobní tak i servisní firmy a společnosti převážně zajišťující provozy energetické a chemické výroby. Nerezový hutní materiál patří mezi nejvyhledávanější sortiment v řadě průmyslových odvětví.
    Hutní montáže se v minulosti podílely na výstavbě téměř všech tepelných (Tušimice I a II, Počerady, Mělník, Chvaletice) i jaderných (Jaslovské Bohunice, Dukovany, Mochovce, Temelín) energetických zdrojů. (U tepelných zdrojů se jednalo jak o výstavbu nosné ocelové konstrukce, tak technologického zařízení, pro jaderné elektrárny pak dodávky nosných ocelových konstrukcí a ochranné obálky)
    Společnost Hutní montáže, a.s. je v rámci České republiky tradiční a největší firmou v segmentu montáží, oprav a údržby průmyslových a energetických celků a infrastruktury.
    Hutní montáže se již od vzniku firmy zabývají montáží obřích velkorypadel a zakladačů, sloužících pro dobývání převážně v tuzemských hnědouhelných pánvích. Později se začaly rovněž realizovat montážní práce při generálních opravách a modernizacích těchto strojů.


Základní údaje o naší společnosti

    Montáže ocelových mostů patří v Hutních montážích k tradičním a nosným segmentům již od jejich založení. Významné stavby ocelových mostů se v minulosti v ČR a na Slovensku neobešly bez účasti HM. Za více než padesátiletou historii byly Hutní montáže dominantní montážní firmou v tomto oboru a tak významné ocelové mosty v ČR a na Slovensku do 90. let 20. století byly téměř výhradně dílem Hutních montáží.
    Výraznou část činnosti Hutních montáží již od 60. let představují dodavatelské a montážní práce na hydrotechnických zařízení vodních děl. Jednalo se o přivaděče a velkoprůměrová potrubí vodních elektráren v tuzemsku, na Islandu, v Německu a v Rumunsku (průměr potrubí 7 m).
    Společnost Hutní montáže jako jedna z největších montážních organizací let minulých byla stěžejním dodavatelem montážní prací při výstavbě a rekonstrukcích v oblasti chemie a petrochemie nejen v České republice.
    Pokud hledáte kvalitní hutní materiál, tak jste zde na správném místě. Pokud si nejste jisti výběrem hutního materiálu, stačí se obrátit na opravdové profesionály v oboru s hutním materiálem, na firmu Ak1324, s.r.o. V naší nabídce je bohatý sortiment nerezového hutního materiálu, které distribuujeme v libovolném množství. Jsme profesionálové přes hutní materiál, využijte naší nabídky a kontaktujte nás, rádi Vám poradíme s výběrem vhodného hutního materiálu.


Emise nových akcíí Hutních montáží

    Betonové ploty a jejich výroba, to je FCC Beton.Rekonstrukce koupelny Brno - kvalitně, levně, rychle.Plastová okna Slovaktual - okna bez kompromisů.Plastová okna Brno - okna pro Váš domov.Grily Weber - Zahradní grily na dřevěné uhlí Weber. Vázací pásky - balící technika, vázací pásky, obalový materiál.Teplovodní kotle - dodavatel teplovodních kotlů Eco Service.Průmyslové chlazení a rozvody kapalin.více
    Hutní materiál je kategorie, kde nabízíme jak ocelové profily I a U, ale také kari sítě a roxor (betonářskou ocel.) Na Vaše přání jsme schopní materiál nadělit ať už pálením či řezáním a dodat potom již dle požadavku až k Vám domů.Upozornění: ceny hutního materiálu jsou dočasně informativní z důvodu výkyvu na trhu. Každá objednávka bude ještě potvrzena po odsouhlasení u distributora.
    Stavebniny a hutní materiál je nabídka pro Váš dům a zahradu, kde naleznete pravidelně aktualizovanou nabídku kompletního sortimentu pro vaše novostavby a rekonstrukce. V nabídne naší společnosti, která je na trhu již dvacátým rokem a nyní se s nabídkou přesouvá i na internet, je vybraný sortiment stavebnin i hutního materiálu s velice příjemnou cenovou úrovní a dodávku až do domu.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00