Jak na věc


hubnoucí masažní pás na břicho diskuze

Legíny vás při spalování kalorií udrží v suchu

    Hubnoucí legíny jsou zeštíhlující legíny pro každodenní nošení. Jsou vyrobeny z tkaniny Neotex, která zvyšuje teplotu tělesného jádra a stimuluje intenzivní pocení při cvičení, chůzi, běhání, procházce s dětmi, domácích pracích… ale i při odpočinku u televize. Se zeštíhlujícími legínami se budete potit a hubnout čtyřikrát rychleji, než kdybyste na sobě měli jakékoli jiné oblečení!
    Pokud chcete zhubnout, aniž byste se museli věnovat intenzivnímu cvičení, máme pro vás snadnější řešení! A jestli jste zapálená sportovkyně s náročným cvičebním programem, pak vám hubnoucí legíny výrazně usnadní práci! Tento nový objev vám umožní:
    Tkanina Neotex je měkká a lehká, takže ji můžete nosit jako svrchní vrstvu nebo pod oblečení, kde nebude vůbec poznat. Vnitřní vrstva látky zvyšuje vaši tělesnou teplotu a stimuluje pocení, vnější vrstva pohlcuje vlhkost, abyste zůstali stále v suchu.
    Díky intenzivnímu pocení nejen snadněji zhubnete, ale také vyplavíte škodlivé toxiny, které se nahromadily pod pokožkou. S hubnoucími legínami tyto toxiny snadno vypotíte a zlepšíte své celkové zdraví a pohodu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00