Jak na věc


hrudky ze salka

mohou pouze přihlášení uživatelé.

    Miluji vaření mobilní aplikace je jedna z nejobsáhlejších aplikací na českém trhu. Na nic nečekejte a stahujte nekonečnou zásobu receptů do vašeho mobilu!
    Suroviny Sušenky BeBe světlé jemné, Hera, Mléko polotučné, Mouka pšeničná hladká mají zadané pouze základní hodnoty. Výpočty nutriční tabulky, nemusí souhlasit se skutečností.
    Podle receptu jsme pekli včera a výsledek se moc povedl! Celý proces pečení navíc netrval ani hodinku. Děkujeme za všechny recepty na vánoční cukroví, dnes se chystáme na linecké
    Dlouholetý vegan, sportovec, lektor a novinář. Vedle tohoto webu je také zakladatelem Vegan sport clubu (http://sportuj.veganka.cz) a lektorem přednášek o veganství .
     Hodnoty jsou vztaženy na jednu porci. DDD (doporučená denní dávka) je založena na průměrných hodnotách pro dospělého člověka o váze 70kg z vyhlášky č. 225/2008 Sb.
    Kokosovo čokoládové hrudky lze vyrobit kdykoliv. Jsou velmi jednoduché na přípravu. Jedna velká nevýhoda těchto Kokosovo čokoládových hrudek je, že se velmi ryhle sní, jelikož už při pečení čekáte, kdy se budete moci do nich zakousnout.


Přidej ji jako první a odměna je tvoje.

    Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href= title=> <abbr title=> <acronym title=> <b> <blockquote cite=> <cite> <code> <del datetime=> <em> <i> <q cite=> <s> <strike> <strong>

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00