Jak na věc


hrnkové tvarohové koláče

Kartáč hrnkový - drátěný - 63x0,5 - Magg

    Nabídku hrnkových květin jsme schopni zajistit po téměř celé jižní Moravě pomocí firemních rozvozů květin – ambulantního prodeje z auta. Nový rozvoz, samostatně pro hrnkové květiny, pravidelně jednou v týdnu navštěvuje zákazníky v květinových obchodech na dané trase. Pro výběr a objednávku na dálku je možné využít internetové nabídky Eshopu Vonekl – Skleník na webu. Vybrané rostliny jsou pak rozvozem doručeny.
    Nejen v případě řezaných květin, ale i v sortimentu hrnkových rostlin patříme k největším prodejcům v České republice. Spolupracujeme s více než 40 dodavateli i přímými pěstiteli hrnkových rostlin v České republice, Dánsku, Nizozemsku, Belgii a Německu.
    Jsme pyšní na to, že na rozdíl od mnoha konkurenčních firem vám nabízíme hrnkové květiny nejen ze zahraničí, ale i od domácích pěstitelů. Kvalita domácí produkce je více než srovnatelná se zahraniční - a proto více než 80 % našich hrnkových květin pochází z českých zahradnictví. Hledejte hrnkové květiny, označené logem Tulipa český produkt - jejich výhodami jsou nižší cena a výrazně kratší přeprava, takže jejich nákupem ušetříte a přitom získáte zboží prvotřídní kvality!
    V našem květinářství jsou hrnkové květiny nabízeny celoročně. Pravidelně několikrát v týdnu nakupujeme hrnkové květiny. Ty jsou dováženy především z nizozemské květinové burzy, v poslední době také z Polska. Nabídka hrnkových květin je velmi pestrá.


Kartáč hrnkový - drátěný - 100xM14 - Magg

    Přijďte se k nám přesvědčit osobně. Čeká na vás nabídka zelených i kvetoucích hrnkových rostlin na ploše 1.200 m2, což pro vaši lepší představu odpovídá rozloze šesti tenisových kurtů.
    Hrnkové kvetoucí květiny jsou nejoblíbenějším sortimentem všech zákazníků. Velmi oblíbené jsou tzv. spotřební kvetoucí rostliny. Jde o sortiment kvetoucích rostlin, které jsou velmi atraktivní,levné ,jsou určeny ke krátkodobému pěstováni, vhodné jako náhrada řezaných květin.(begonie, kalanchoe, gloxinie, gerbery).
    Optimalizovaný systém nákupu hrnkových květin, pochází zejména z největší květinové burzy v Aalsmeeru v Nizozemí, je však doplněn opřímé dovozy z „produkčních zemí“ jako jsou Dánsko, Polsko, Slovensko a další země, a významná část nabídky je z produkce tuzemských pěstitelů. Tento systém plně zabezpečuje splnění požadavků našich zákazníků, včetně těch speciálních na odrůdy nebo množství. A také zabezpečuje kontrolu nad logistikou a dopravou nakupovaných květin z jiných zemí do skleníku v Brně, odkud jsou květiny a rostliny distribuovány do květinových obchodů.


Kartáč hrnkový - copánkový - 80xM14 - Magg

    Zaujala Vás naše nabídka, způsob jakým pracujeme a chtěli by jste s námi spolupracovat? Není to nic složitějšího, než nás kontaktovat na telefonním čísle 725 085 979 nebo e-mailech:
    Hrnkové květiny nekvetoucí jsou u nás k dostání v různých druzích a velikostech. Jelikož osobně nakupujeme na holandské burze, není problém vyhovět přáním zákazníka a na objednávku přivést téměř veškerý požadovaný sortiment.
    Velikým pomocníkem může být naše novinka v rozšířeném Eshopu Vonekl – Skleník na webu. Celou nabídku z našeho prodejního skleníku, včetně nového zboží, vždy aktuálně můžete vidět přes internet na webu. Vyvinuli jsme systém, při kterém se všechny květiny, které dovezeme, reálně vyfotí a zobrazí se v nabídce. Opravdu tak vidíte to, co kupujete, včetně ostatních parametrů jako je výška rostliny a průměr květináče apod.
    Váháte, která květina se nejlépe hodí pro vašeho interiéru, nebo nevíte, jak vyzrát na choroby a škůdce? Naši zaměstnanci jsou znalci květin a jsou připraveni vám kdykoli poradit a odpovědět na vaše dotazy.


Kartáč hrnkový - drátěný - 100xM14 - Festa

    Pro floristy a květinové obchody různých velikostí, včetně sítí prodejen s květinami a také pro všechny, kteří s květinami dále obchodují nebo je jinak využívají, včetně realizačních firem, nabízíme nadstandardní výběr ze sortimentu hrnkových květin a interiérových rostlin. Naší snahou je nabídnout přijatelný kompromis mezi kvalitou a cenou nabízených hrnkových květin a rostlin, při zachování výběru, dle požadavků zákazníka.
    Protože máme květiny rádi, snažíme se jim vytvořit ty nejlepší podmínky. Všechny hrnkové květiny jsou umístěny ve sklenících s dostatkem slunečního světla, které je nezbytné pro jejich zdravý růst. V každém z našich čtyř skleníků je navíc udržována odlišná teplota i vlhkost vzduchu, tak aby vyhovovala konkrétně umístěným rostlinám. Pravidelně provádíme i preventivní postřiky květin proti chorobám a škůdcům.
    Oddělíme bílky od žloutků, bílky vyšleháme. Do mísy dáme žloutky, mléko,sůl a na kostičky nakrájené rohlíky. Po smíchání přidáme mouku. Nakonec vmícháme bílky. Vymažeme si 4 hrnky tukem, nejlépe Herou. Hrnky naplníme do 3/4. Dáme vařit do hrnce s vodou a vaříme 33minut.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00