Jak na věc


hotel valaška horní bečva velnes

Fotogalerie ubytování Hotel Valaška

    Užijte si klid, pohodu a relax. Hotel Valaška nabízí možnost pronájmu privátního wellness. Dopřejte si příjemné chvíle odpočinku a pohody při pohledu na hvězdné nebe.
    Relax Hotel Valaška je rodinným ubytovacím zařízením s dlouholetou tradicí, které si za dobu své existence získal řadu stálých spokojených hostů. Kromě útulného ubytovaní, s celkovou kapacitou 47 míst, konferenčního sálu, je Vám k dispozici také naše restaurace, kde si můžete rovněž příjemně odpočinout v přátelském prostředí. Náš hotel je rovněž teprve druhým prodejním místem turistické známky obce Horní Bečva.
    Nově zrekonstruovaný Relax Hotel Valaška se nachází v horské obci Horní Bečva, která je celoročně turisticky vyhledávanou destinací. Díky své lokalitě a výborné dopravní dostupnosti je hotel ideálním místem pro Vaši dovolenou.


Uvolněte se a užívejte si nerušenou relaxaci. O všechno ostatní se postaráme my!

    Při ubytování můžete namazat tága, billiard je, zajít si zahrát golf, golfové hřiště najdete 10000 m od hotelu, při nepřízni počasí využijte golfový trenažér, zalyžovat (u sjezdovky je lyžařský vlek) 3000 m od hotelu, uklidnit se při minigolfu, nemusíte vozit kola, půjčovna kol je v hotelu, automat na šipky, pro lyžaře je k dispozici úschovna lyží, navštívit krytý bazén, zacvičit ve fitness.
    Připravte se na nové horské výzvy v hotelové posilovně. Zlepšete svou kondici a utužte zdraví celého organizmu. Posilovna v hotelu Valaška je plně zařízena dle Vašich potřeb.
    Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.
    RELAX HOTEL VALAŠKA Horní Bečva nabízí při pobytu následující služby: internet, domácí mazlíčky ubytujeme za poplatek 300 Kč, parkoviště u hotelu, ubytováni budete v nekuřáckém prostředí, konferenční nebo společenská místnost pro 35 osob, úschovna jízdních kol.
    Pro Váš odpočinek a načerpání sil zvolte horské wellness v hotelu Valaška na Horní Bečvě. Máme pro Vás otevřeno každý den. Připraveno je mnoho různých aktivit.
    Pokud toužíte po opravdové relaxaci, nabízíme Vám jedinečnou možnost. Uprostřed Beskydských hor v srdci Valašska naleznete klidné místo pro Vaši regeneraci.


RELAX HOTEL VALAŠKA - Horní Bečva

    Nabízí Hotel Valaška kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Valaška na dovolonou nebo wellness víkend. Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Valaška můžete okamžitě reagovat.Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Valaška z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00