Jak na věc


hotel pod zámkem vranov nad dyjí

Hotel Pod Zámkem Vranov Nad Dyjí Vranov nad Dyjí

    Není-li Vaším vysloveným přáním ubytování v hotelu a může to být ubytování v penzionu, můžete nahlédnout a vybrat si wellness penzion v katalogu s více než 4500 penziony z ČR.
    Hotel se nachází na náměstí obce Vranov nad Dyjí a je situován pod zámkem Vranov nad Dyjí. Kvalitní ubytování ve dvou - čtyřlůžkových pokojích, k tomu příjemná restaurace. Ideální pro rodinnou dovolenou a firemní akce. Příjemně zařízené pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (se sprchovým koutem), barevnou televizí, telefonem s přímou volbou a bezdrátovým připojením k internetu. K dispozici jsou i dětské postýlky. Hotel má 16 pokojů (některé s výhledem na zámek), s celkovou kapacitou 45 lůžek.
    Restaurace má kapacitu 60 míst. Nabízíme pořádání společenských a firemních akcí, rauty, narozeninové oslavy a jiné akce dle přání zákazníků. Restaurace nabízí polední menu za zvýhodněnou cenu, hotová jídla, minutky, saláty, těstoviny - jídelní a nápojový lístek.


Ceník ubytování Hotel Pod Zámkem Vranov Nad Dyjí

    Nabízí Hotel Pod Zámkem Vranov Nad Dyjí kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Pod Zámkem Vranov Nad Dyjí na dovolonou nebo wellness víkend. Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Pod Zámkem Vranov Nad Dyjí můžete okamžitě reagovat.Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Pod Zámkem Vranov Nad Dyjí z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.
    Chcete-li být pravidelně informováni o nových akcích či speciálních nabídkách, můžete se zde zaregistrovat. Zasílání novinek e-mailem můžete kdykoliv zrušit.
    Hotel Pod Zámkem Vranov Nad Dyjí zatím nemá vyplněny ceny ubytování, zkuste tedy jiné hotely v okrese Znojmo, které již tyto poměrně důležité informace poskytly.
    Hotel Pod Zámkem se nachází na náměstí obce Vranov nad Dyjí, která je díky těsné blízkosti Vranovské přehrady známým turistickým centrem Národního parku Podyjí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00