Jak na věc


hotel tři věžičky střítež

Webkamera - Šacberk (ve vzdálenosti 2.96 km)

    Tříhvězdičkový hotel obklopený zelení se nachází 500 m od dálnice D1, mezi městy Jihlava a Havlíčkův Brod. Jedná se o netradiční komplex tří budov – restaurace se salonkem, hotelové části a samostatné budovy bowlingu s kongresovými prostory.
    Součástí hotelové části je welness – sauna a vířivá vana sloužící k odpočinku našich hostů. Restaurace nabízí vhodné prostory pro pořádání soukromých oslav, svatebních hostin ale i příjemných večerů při svíčkách. V létě posezení na venkovní zahrádce. V letních měsících je možné mít svatební obřad ve venkovním altánku. Hledáte vhodné prostory pro Vaše školení, obchodní jednání nebo firemní prezentaci s hotelem u dálnice D1 nebo v Jihlavě? Nabízíme Vám 5 salonků a kongresový sál až pro 150 osob. Zajistíme kompletní gastronomický servis i zapůjčení plátna, dataprojektoru, flipchartu, televize i přístup na internet. Výhodou je prostorné parkoviště kolem celého komplexu. V okolí hotelu se nachází i dostatečné zelené plochy pro Vaše teambuildingové aktivity.


Ubytování v sousedních městech:

    Tříhvězdičkový hotel Tři Věžičky obklopený zelení se nachází 500 m od dálnice D1, mezi městy Jihlava a Havlíčkův Brod. Jedná se o netradiční komplex tří budov – restaurace se salonkem, hotelové části a samostatné budovy bowlingu (4 dráhy, bar) s kongresovými prostory. Součástí hotelové části je welness – sauna a vířivá vana sloužící k odpočinku hostů. Restaurace nabízí vhodné prostory pro pořádání soukromých oslav, svatebních hostin ale i příjemných večerů při svíčkách. V létě posezení na venkovní zahrádce. V letních měsících je možné mít svatební obřad ve venkovním altánku. Ubytování: K ubytování v hotelu Tři Věžičky slouží 74 pokojů a 2 apartmány. Možnost přistýlky. Pokoje jsou rozděleny na tříhvězdičkové a čtyřhvězdičkové. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, přístupem na internet, některé mají výhled do přírody. Čtyřhvězdičkové pokoje jsou větší a konzumace z minibaru je zahrnuta v ceně pokoje. Parkování: Parkoviště pro hosty hotelu Tři Věžičky ve Stří
    Tříhvězdičkový hotel obklopený zelení se nachází 500 m od dálnice D1, mezi městy Jihlava a Havlíčkův Brod. Jedná se o netradiční komplex tří budov – restaurace se salonkem, hotelové části a samostatné budovy bowlingu s kongresovými prostory.
    Součástí hotelové části je welness – sauna a vířivá vana sloužící k odpočinku našich hostů.Restaurace nabízí vhodné prostory pro pořádání soukromých oslav, svatebních hostin ale i příjemných večerů při svíčkách. V létě posezení na venkovní zahrádce. V letních měsících je možné mít svatební obřad ve venkovním altánku.Hledáte vhodné prostory pro Vaše školení, obchodní jednání nebo firemní prezentaci s hotelem u dálnice D1 nebo v Jihlavě?Nabízíme Vám 5 salonků a kongresový sál až pro 150 osob.Zajistíme kompletní gastronomický servis i zapůjčení plátna, dataprojektoru, flipchartu, televize i přístup na internet.Výhodou je prostorné parkoviště kolem celého komplexu. V okolí hotelu se nachází i dostatečné zelené plochy pro Vaše teambuildingové aktivity.


Webkamera Jihlava - Náměstí Svobody (ve vzdálenosti 6.68 km)

     Stylová restaurace s kapacitou až 100 míst, letní zahrádkou s 60 místy nabízí tradiční pochoutky z české kuchyně. Jsme schopni odbavit  i autobusové zájezdy (nutná rezervace). Připravíme pro Vás staročeskou svíčkovou na smetaně, protýkanou slaninou s domácími knedlíky, ale i cheeseburger nebo domácí tagliatele. V naší nabídce nechybí ani čerstvé ryby. Restaurace patří do kategorie slow food, veškeré pokrmy připravujeme z čerstvých a lokálních surovin, které odebíráme od místních dodavatelů. Nepoužíváme polotovary, používáme bylinky z naší zahrádky. Pro naše malé hosty máme přebalovací pult, pro děti máme nachystané pastelky a omalovánky, samozřejmostí je dětský jídelní lístek. K dispozici jsou i hračky a dětský koutek. Od pondělí do pátku připravujeme zvýhodněné polední menu.
    Restaurace nabízí vhodné prostory pro pořádání soukromých oslav, svatebních hostin ale i příjemných večerů při svíčkách. V létě posezení na venkovní zahrádce.
    k odpočinku hostů. Restaurace nabízí vhodné prostory pro pořádání soukromých oslav, svatebních hostin ale i příjemných večerů při svíčkách. V létě posezení na venkovní zahrádce. V letních měsících je možné mít svatební obřad ve venkovním altánku. Ubytování: K ubytování v hotelu Tři Věžičky slouží 74 pokojů a 2 apartmán ...
    Rodinný hotel obklopený zelení se nachází 500 m od dálnice D1, na hlavním tahu mezi městy Jihlava a Havlíčkův Brod. Jedná se o netradiční komplex 4 budov – restaurace se salonkem, hotelové části s menšími salonky, přístavby hotelu s wellness a samostatné budovy bowlingu s kongresovými prostory.
    K narozeninám či výročí objednejte vhodné dárkové poukazy na zážitky pro ženu, muže i děti. Široká nabídka s levnými wellness pobyty mimo jiné i pro rodinné pobyty je zařízeno ubytování na Vysočině.


Kostel sv. Jana Křtitele na Jánském vršku (ve vzdálenosti 5.81 km)

    Nabízí Hotel Tři Věžičky kvalitní ubytování a služby spojené s ubytováním byly podle Vašich představ? A co ceny ubytování, odpovídaly recenzovaným cenám ubytování?Podělte se o své dojmy z ubytování a poskytovaných služeb v tomto hotelu. Pomůžete tak třeba váhajícím návštěvníkům při rozhodnutí rezervovat Hotel Tři Věžičky na dovolonou nebo wellness víkend. Máte-li opačný názor než jsou zveřejněné reference ubytování na Hotel Tři Věžičky můžete okamžitě reagovat.Při hodnocení hotelu uveďte prosím termín pobytu. Termín pobytu bude prověřen zda rezervace ubytování byla odeslaná na Hotel Tři Věžičky z hotely.awellness.cz, byla hotelem potvrzena resp. pobyt byl na hotelu odubytován.
    Chcete mít na svém webu také zmínku na Hotel Tři Věžičky a šířit dál oblíbené ubytování, kterým jistě Hotel Tři Věžičky je? Zkopírujte si celý následující kód:

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00