Jak na věc


hostinec dívčí skok hodnocení

FIREMNÍ VEČÍRKY, OSLAVY NAROZENIN

    Naší prioritou je, abyste se u nás cítili jako doma, proto si zakládáme na vstřícném a milém vystupování. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému hostu. Věříme, že naše komfortní ubytování a výtečná kuchyně zcela splní Vaše požadavky a budete se k nám rádi vracet.
    Náš penzion a hostinec naleznete v areálu, který je výborně dostupný autem i městskou hromadnou dopravou. Formanka se nachází v části města zvané Opava-Jaktař při vjezdu do Opavy směrem od Bruntálu nebo Krnova. 
    Dobrý den, vítáme Vás v HOSTINCI U Baly. Náš hostinec Vám nabízí široký výběr služeb, mezi které patří například ubytování, pronájem prostor, stravování a catering. To vše za přijatelné ceny. U nás máte také možnost bezplatného wifi připojení k internetu. V hostinci se nachází hospoda s výčepem, nekuřácký salónek, sál s přísálím a podkrovní pokoje určené pro ubytování. Pro nekuřáky zde máme oddělené nekuřácké prostory, kde nebudou rušeni nepříjemným cigaretovým kouřem. Obsluha Vám na výčepu může nabídnout čtyři druhy čepovaného piva, pestrý výběr alkoholických nápojů, nealkoholických nápojů a také doplňkového sortimentu – cukrovinky, tabákové výrobky ...


Tři divadelní představení v jednom dni

    Rádi pro Vás uspořádáme oslavy Vašich významných události. Ať už se jedná o svatební hostiny, rodinné nebo firemní akce. Postaráme se o výzdobu, slavnostní menu i hudbu. Uděláme všechno proto, abychom vyhověli všem Vašim přáním a požadavkům.
    Komfortní ubytováníNabízíme Vám ubytování hotelového typu v 7 pokojích a v 1 rodinném apartmánu. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, TV se satelitním příjmem, samozřejmostí je možnost připojení k internetu a parkování v uzavřeném objektu.
    Tradiční kuchyněV přilehlé restauraci Hostince Formanka Vám nabízíme poctivou domácí kuchyni. Z naší široké nabídky jídel si vybere každý. Součástí hostince je salonek a sál pro pořádání svateb, rodinných či jiných společnských akcí. Posedět můžete v zastřešené letní zahrádce.
    Nabízíme Vám celoroční kvalitní ubytování v jednom z nejkrásnějších měst Slezska. Přilehlá restaurace v Hostinci Formanka zajišťuje celodenní stravování nejen pro hosty pensionu. Nabídka jídel potěší především milovníky tradiční české kuchyně.
    Velkoplošná televize se sportovními přenosy, wifi připojení, stolní fotbálek, zahrádka s posezením venku, nekuřácký salónek, bezbarierový přístup, elektronické šipky, kulečník, denní a měsíční menu.


Otevírací doba:   po – zavřeno | úterý – neděle 15 – 22 hodin

    Apartmány Vysoké nad Jizerou. Hledáte místo pro klidnou dovolenou nebo jen pro pohodový víkend mimo rušné město? Naše chata ve Vysokém nad Jizerou splní vaše nejnáročnější přání.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00