Jak na věc


hospodářský rozvoj českých zemí

Kalkulátor oken – váš spolehlivý online pomocník

     CLOTSEUL SIC 15 chytrý síťový 230V zdroj napětí pro elektrický ohradník, 15J - nejsilnější inteligentní ohradníkový zdroj odpovídá nové bezpečnostní směrnici EU EN60335-2-76/A12:2010. Zdroj má při běžném provozu maximální pulzní energii 5 J.
    Naši hlavní dodavatelé: Granit Parts, Kramp, Farmcomp OY, Albert Kerbl, Gaun, River Systems, La Gée, Cosnet, Pasdelou, Piippo, Trioplast, Farmcomp, Agreto, Horner Shearing, Arthur Schopf Hygiene, Trouw Nutrition Biofaktory, Manatech, Danagra, Milcom, HeapCo, Forst Agro, Ketris, Selko, Juta, To.Si.-Plast, Stop škůdcům, Fixkraft-Futtermittel, De Heus, Guyokrma, Fides Agro, Palas Import, Anelli, Alpak, Beeketal Food, Lavezzini. Naši partneři: A.Kaška, hry online, Včelařské potřeby, Jak začít včelařit, NajduZboží.cz, Agritechnika.cz, Agritechnika.sk
    Historie stavby nebyla jediným určujícím momentem, jehož se architekt při návrhu držel. Pozemek se nachází v ochranném pásmu národního parku Podyjí. Z toho vyplynula pochopitelná požadavek orgánů památkové péče, aby měl dům historickou fasádu do ulice.


Elegantně tenké odvětrané fasády

     ChickenGuard© Premium automatické otevírání a zavírání kurníku světelný senzor bez dvířek - nechte večerní zavírání dvířek kurníku pro slepice a ranní vypouštění Vaší drůbeže na sluníčku. Otevírač na kurník slepic, vrátný je kompletní automatický systém ovládání pohybu
     Míčová napáječka La GÉE Polytherme 1B 40 pro koně, dobytek s jedním míčem - až do -30°C - jednomíčová napáječka pracuje zcela bez přívodu elektrické energie. Při konstrukci se využil princip termosky. Spodní voda má
     Equifourrage senáž pro koně, skot, ovce a kozy 19 kg z kvalitní mladé luční trávy a bylin. Equifourrage je vyrobena ze 100 % kvalitních lučních travin a bylin, sklizených v nejvyšší fázi zralosti, plných živin, vitaminů a minerálů.
    Informační oznámení: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Kdekoli zrovna toužíte po vlně inspirace, máte Bydlo.cz s sebou. Jsme mobilní a máme rádi tablety. Naše nápady pro bydlení tak můžete ukázat svým blízkým, kdekoli se vám zamane.


Dokonalá sanace a hydroizolace s revoluční omítkou

    Základem stavby jsou nasucho ukládány kameny s tradičním pojetím vápenné omítky. Efektně ho doplňují černé rámy oken. Střecha je řešena v tradičním stylu materiálově i tvarově. Spojení s bývalými budovami je markantní i díky použití kamenů ze zbořených staveb na podezdívku.
    Provozovatel: Zemědělské potřeby M+S s.r.o., Hlubocká 11, 373 61 Hrdějovice u Českých Budějovic Weby: www.zemedelske-potreby.cz , www.elektricke-ohradniky.cz, www.vlhkomerynaobili.cz , www.pytle-na-obili.cz, www.lihne-na-drubez.cz, www.kurnik-pro-slepice.cz , www.skubacka-drubeze.cz, www.vakuovacka-na-potraviny.cz, www.sedacka-do-traktoru.cz , www.katalog-zemedelske-potreby.cz, www.zpms.cz Výdejní místa eshopu zemědělské potřeby, pro zemědělce, hospodářské potřeby, kvalitní farmářské pomůcky, vše pro farmu, vinařské potřeby, chovatelské potřeby: Hrdějovice - České Budějovice - ČB - Jižní Čechy , Vystrčenovice u Telče - kraj Vysočina, Plzeň - Západní Čechy , Roudnice nad Labem - Střední Čechy, Humpolec - kraj Vysočina


Rekonstrukce venkovské chalupy stála za to

    V přízemí se nachází společenská místnost a ložnice, splňující požadavky komfortního rodinného bydlení, které je zcela odděleno od provozu penzionu. Na patře se nachází pět dvoulůžkových pokojů. Materiálové řešení plně ladí s požadovanou charismatem objektu, ze které je cítit historii, ale nechybí moderní jednoduchost a střízlivá čistota.
    Na Bydlo.cz najdete nejlepší inspiraci z oblasti architektury a realizace interiérů. Profesionálům nabízíme prostor pro prezentaci vlastní práce a příležitost se odborně vyjádřit. Objevte nový rozměr sdílení nápadů i hledání inspirace pro bydlení.
     Chapron SEC 10 000 síťový 230V zdroj napětí pro elektrický ohradník, 5J - silný spolehlivý univerzální ohradníkový zdroj pro všechna zvířata. Koně, dobytek, vlk, medvěd, ovce, vysoká zvěř. Pulzní energie 4,5 J. Impulzátor, pulzátor pro dlouhé ohrady pro skot a koně, ohrady pro ovce a kozy. Nová technologie nabízí lepší napětí za všech podmínek, zvláště pro dlouhé ohrady.


Přeměna staré chalupy na trvalé bydlení

    Zrekonstruovali jsme ji podle jediné zachované dobové fotografie. Podařilo se nám ji docílit díky podobné vnitřní dispozici. Do dvorní části stavby jsem navrhl moderní fasády, samozřejmě s přihlédnutím k historickému aspektu lokality a celkové atmosféře vnější stavby. Snažil jsem se spojit moderní přístup k s historickým prostředím tak, aby nepůsobila jako vtierajúci se novotvar, ale zároveň aby ​​si ponechala určitou míru moderní integrity, popisuje projekt architekt.
    Původní hospodářský dvůr znehodnotily nekonečné stavební úpravy až do té míry, že investor rozhodl o zbourání torza staveb s výjimkou nejpůvodnější části sklepa. Neznamenalo to však, že Dvůr se stal minulostí - právě naopak. Architekt přesně ve stopách původních objektů vytvořil novou stavbu, dům orientovaný podélně k ulici, kterému nechybí dvůr a dvorní křídlo.
     Dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč na nákup veškerého zboží z www.eshop-zemedelske-potreby.cz. Udělejte radost svým blízkým a obdarujte je naším jedinečným dárkovým poukazem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00