Jak na věc


horoskop pro muže býka na zítra

PUPALKA 500mg s vit.E - 90 tob.

    Slunce – tvořivá energie, důstojnost, pravda, síla vůle, ego Měsíc – empatie, city, sebepoznání, přizpůsobivost, mateřská láska Merkur – inteligence, způsob myšlení a vnímání, komunikace, důvtip Venuše – vyjadřování citů, duchovní hodnoty, ženskost, harmonie, umělecká duše Mars – schopnost prosadit se, vůle, touha po moci, vášeň Jupiter – snaha o dosažení cílů, optimismus, smysl pro humor a spravedlnost Saturn – pracovitost, ambice, systematičnost, zodpovědnost, melancholie Uran – individualita a svoboda, všestranné nadání Neptun – empatie, fantazie, umělecký talent, sklony k závislostem Pluto – silná vůle, víra ve vlastní vnitřní sílu a rozum, sebejistota
    Přípravek Triphala je kombinací tří ájurvédských bylin na účinnou detoxikaci organismu přírodní cestou. Blahodárné účinky směsi bylin Amalaki, Vibhitaki a Haritaki jsou známy už více než 5000 let. Tato kombinace působí velmi pozitivně na celý trávicí systém, nervovou soustavu a psychický stav. Aktivujte svůj imunitní systém směsí bylin Triphala a vyhněte se mnohým nemocem, které souvisí s oslabenou imunitou organismu. Zbavíte se také únavy, vyčerpání a stresu.
    Lidé ovlivnění zemským živlem jsou realisté s potřebou životní jistoty. Více než na kohokoliv jiného se na ně hodí, že „stojí nohama pevně na zemi“. Jsou praktičtí a spolehliví, ale také velmi konzervativní.
    Lidé ovlivnění tímto živlem jsou spontánní, temperamentní, mají pozitivní přístup k životu a velkou představivost. Negativní stránkou je jejich sebestřednost a tendence vyhýbat se zodpovědnosti za svoje činy.


Dárková plechová kazeta DIAMOND JUBILEE 72 sáčků ETS

    Lidé ovlivnění vzdušným znamením jsou aktivní, komunikativní a zvídaví. Mají všestranný talent a spoustu zájmů, hodně věcí však nestihnou dotáhnout do konce. Vyjadřování citů není jejich silnou stránkou.
    Tito lidé jsou ovlivnění svými city a jednají podle momentálního rozpoložení. Jsou empatičtí a vždy ochotní podat pomocnou ruku. Pro snadnou ovlivnitelnost svými city jsou pro své okolí nepředvídatelní.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00