Jak na věc


homer simpson

Z celkového prvenství se na Závodu míru juniorů radoval Hugo Toumire...

    Černá barva trička vystihuje asi nejlépe pondělí, ano první pracovní den :). Vezměte si tričko na sebe a ukažte svému okolí, že pondělí opravdu nemáte rádi, jako Homer.
    Milá Katko, moc děkuji za Tvůj poslední dopis. Tvá slova mě podpořila a pomohla mi vypořádat se s věcmi, které se v mém okolí udály. Rozvod rodičů, smrt babičky a do třetice všeho "dobrého" se odstěhoval můj přítel. Nevěděla jsem, co z toho je horší a probrečela jsem několik dní a nocí. Pomoc a pochopení mých...
    Pánské tričko s postavou Homera Simpsona s nápisem Fat and Happy. Ukažte všem, že máte smysl pro humor a umíte si ze sebe vystřelit:) Pánské triko Homer Fat and Happy je ze 100% bavlny s kvalitním potiskem metodou sítotisku. Tričko s Homerem Simpsonem je z oficiální kolekce The Simpsons.  K tričku oficiální nálepka The Simpsons zdarma. 
    Pokud se podobně jako Homer Simpson řídíte hláškou ze slavné písničky “I’m sexy and I know it” a máte smysl pro humor, pak je tohle nezbytný kousek do vašeho šatníku. Protože kdo si z vás umí udělat legraci líp něž vy, že?:)


Olympijský běh na mosteckém autodromu jeho pětinásobný vítěz ozdobil rekordem

    Velikost Délka (A) Šířka přes hrudník (B) Šířka dole (C) S 71 cm 49 cm 47 cm M 72 cm 52 cm 50 cm L 74 cm 54 cm 51 cm XL 76 cm 57 cm 56 cm XXL 77 cm 59 cm 58 cm

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00