Jak na věc


hokej online

Základní informace o MS v Hokeji

    V pořadí už 80. mistrovství světa (MS 2016) bude od se uskuteční v Rusku, ve městech Moskva a Petrohrad. O udělení pořadatelství rozhodl kongres IIHF konaný 13. května 2011 v Bratislavě. Šampionát se bude konat v rámci oslav 70 let hokeje v Rusku. Turnaje se účastní celkem 16 týmů, 14 nejlepších z minulého mistrovství a 2 postupující z minulého ročníku skupiny A divize 1 - Kazachstán a Maďarsko. Program šampionátu v příspěvku.
    Soupiska české reprezentace čítá pouze 4 hráče NHL. Nechybí ostřílený mazák Tomáš Plekanec, který byl předem zvolen kapitánem týmu nebo talentovaný mladík David Pastrňák z Bostonu. Češi vstoupí do šampionátu už v pátek 6. května, kdy hostí domácí Rusko.
    SLEDUJEME: Světový šampionát (MS 2016) došel do fáze, ve které nastává nepopulární vyřazovací část. Startuje čtvrtfinále turnaje a ústřední pozornost se zákonitě směruje na všechny účastníky. Český tým vyhrál skupinu A a dnes od 15:15 vyzve ambiciózní tým Spojených států amerických. Utkání můžete sledovat živě na ČT4 sport nebo zde na stránkách (Hokej živě - sleduj online).


Kanada obhájila zlato, Rusové doma uzmuli bronz

    Vítám vás na svém hokejovém blogu, jehož počátky sahají až do roku 2007. Úvodem tohoto sdělení vám doporučím sledovat tři hlavní sekce webu, a to HOKEJ-ŽIVĚ - SLEDUJ ONLINE, kde naleznete odkazy na streamované online přenosy jednotlivých zápasů od Tipsport extraligy, KHL, NHL až po aktuální MS 2016, dále výsledkovou sekci - VÝSLEDKY ONLINE a rubriku ONLINE PŘESTUPY. Na samotném blogu najdete bohatý archiv zpráv, rozhovorů i originálních článků. Můžu vám slíbit, že se budu snažit více publikovat osobní názory na různá aktuální témata a mám v plánu realizovat několik určitě zajímavých konceptů. Budu rád, když se prostřednictvím komentářů podělíte i o váš názor na věc.
    AKTUALIZOVÁNO - S českým lvem to zpočátku vypadalo špatně. Ale dvougólová ztráta nebyla pro bojovnou družinu trenéra Vůjtka neřešitelnou. Restartované družstvo od druhé třetiny začalo Švédy přehrávat a utkání nakonec zvrátilo ve svůj prospěch. Hrdinou utkání byl bezpochyby Michal Birner, jehož dva výstavní projektily nasměrovaly Čechy k vítězství 4:2.
    PREVIEW - AKTUALIZOVÁNO: Zklamání musí jít stranou. Čeští hokejisté sice prestižní semifinálovou bitvu s Kanadou nezvládli, ale na výsledek musí zapomenout. Ve hře je totiž ještě jedna medaile, a to ne o moc méně cenná. Bronz je novou motivací pro družinu trenéra Vladimíra Růžičky. V cestě ale bude stát bojovný a kvalitní tým Spojených států amerických. Poslední boj o národního týmu České republiky začíná dnes od 16:15.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00