Jak na věc


hokej online

Startují boje o medaile. Kdo otevře finálovou bránu?

    Vítám vás na svém hokejovém blogu, jehož počátky sahají až do roku 2007. Úvodem tohoto sdělení vám doporučím sledovat tři hlavní sekce webu, a to HOKEJ-ŽIVĚ - SLEDUJ ONLINE, kde naleznete odkazy na streamované online přenosy jednotlivých zápasů od Tipsport extraligy, KHL, NHL až po aktuální MS 2016, dále výsledkovou sekci - VÝSLEDKY ONLINE a rubriku ONLINE PŘESTUPY. Na samotném blogu najdete bohatý archiv zpráv, rozhovorů i originálních článků. Můžu vám slíbit, že se budu snažit více publikovat osobní názory na různá aktuální témata a mám v plánu realizovat několik určitě zajímavých konceptů. Budu rád, když se prostřednictvím komentářů podělíte i o váš názor na věc.
    SLEDUJEME: Světový šampionát (MS 2016) došel do fáze, ve které nastává nepopulární vyřazovací část. Startuje čtvrtfinále turnaje a ústřední pozornost se zákonitě směruje na všechny účastníky. Český tým vyhrál skupinu A a dnes od 15:15 vyzve ambiciózní tým Spojených států amerických. Utkání můžete sledovat živě na ČT4 sport nebo zde na stránkách (Hokej živě - sleduj online).
    Soupiska české reprezentace čítá pouze 4 hráče NHL. Nechybí ostřílený mazák Tomáš Plekanec, který byl předem zvolen kapitánem týmu nebo talentovaný mladík David Pastrňák z Bostonu. Češi vstoupí do šampionátu už v pátek 6. května, kdy hostí domácí Rusko.


O zlato si zahrají Finsko a Kanada, Rusové zabojují o bronz

    PREVIEW - AKTUALIZOVÁNO: Zklamání musí jít stranou. Čeští hokejisté sice prestižní semifinálovou bitvu s Kanadou nezvládli, ale na výsledek musí zapomenout. Ve hře je totiž ještě jedna medaile, a to ne o moc méně cenná. Bronz je novou motivací pro družinu trenéra Vladimíra Růžičky. V cestě ale bude stát bojovný a kvalitní tým Spojených států amerických. Poslední boj o národního týmu České republiky začíná dnes od 16:15.
    V pořadí už 80. mistrovství světa (MS 2016) bude od se uskuteční v Rusku, ve městech Moskva a Petrohrad. O udělení pořadatelství rozhodl kongres IIHF konaný 13. května 2011 v Bratislavě. Šampionát se bude konat v rámci oslav 70 let hokeje v Rusku. Turnaje se účastní celkem 16 týmů, 14 nejlepších z minulého mistrovství a 2 postupující z minulého ročníku skupiny A divize 1 - Kazachstán a Maďarsko. Program šampionátu v příspěvku.
    AKTUALIZOVÁNO - S českým lvem to zpočátku vypadalo špatně. Ale dvougólová ztráta nebyla pro bojovnou družinu trenéra Vůjtka neřešitelnou. Restartované družstvo od druhé třetiny začalo Švédy přehrávat a utkání nakonec zvrátilo ve svůj prospěch. Hrdinou utkání byl bezpochyby Michal Birner, jehož dva výstavní projektily nasměrovaly Čechy k vítězství 4:2.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00