Jak na věc


hodnocení knih

Dášeňka čili život štěněte – AUDIOKNIHA pro děti

    V knize se dovíte: Příběhy a prastaré modrosti, které vám pomohou jednotlivé zákony lépe pochopit. Jak funguje proces vzniku všech našich psychických i fyzických potíží včetně vzniku nemocí. Jak najít zákony, se kterými máme v životě největší problémy, a jak s takovou informací naložit. Co dělat, aby pozitivní změny ve vašem životě byly stálé a vedly vás za vašimi skutečnými cíly. Jak nalézt vnitřní klid a mír, vlastnosti, které jsou ukryty pod nánosy návyků a negativních zkušeností. O tradicích, které nám ukazují skutečnou povahu našeho bytí a o lidech, kteří jsou nositeli těchto tradic.
    Chcete zvýšit prodej a zaujmout širší čtenářské publikum? Poskytněte nám fotky obálek a další informace o svých knihách. Do detailu knihy umístíme váš odkaz.
    Samozřejmě v popisu uvádíme i skutečnosti, které hodnotu knihy zvyšují. Nejčastěji je to dedikace a podpis autora či ilustrátora, vložené dobové výstřižky či související dopis, pohlednice, grafické exlibris majitele, reklamní záložka. Individuální vylepšení knihy je nutné uvést, ne každý sběratel o to stojí.


Goblini versus trpaslíci [E-KNIHA]

    Taková kniha se vyznačuje silným opotřebením. Vazba je odřena, ušpiněna, hřbet může být natržen, na vazbě jsou různé fleky či rýhy. Predsádka je roztržena, knižní blok je silně rozvolněn, jednotlivé strany mohou být uvolněny, či vytrženy (nesmí však chybět). Stránky mohou být počmárané, natržené, pérové ilustrace dětsky vymalované, rohy stránek špinavé od nasliněných prstů. Na knize a v knize mohou být fleky od různých tekutin. Kniha může být zvlněna vlhkostí. Kniha je však kompletní, žádná část nechybí, ale pro některé citlivější jedince může působit odporně čili eklhaft. Všecha opotřebení je dobré slovně uvést.
    Tato kniha je určena dívkám a ženám, které chtějí zažít menstruaci bez bolestí a bez tradičních produktů menstruační hygieny. Ukáže ti, jak je možné zadržet menstruační krev i bez pomoci vložek, tamponů či menstruačního kalíšku a jak ji v pravou chvíli nechat odejít. Vydej se na dobrodružnou cestu do nitra svého těla! Naučíš se na ní, jak trénovat svůj děložní čípek a dělohu. Navážeš s nimi dialog a budou pak pracovat tak, jak ty potřebuješ. A to nejen během periody, ale i během smyslných chvilek. Kniha navíc obsahuje velký menstruační deník na třináct měsíců. Ten nabízí prostor na zaznamenávání všech důležitých tělesných i psychických symptomů, včetně teploty po probuzení. To umožní skvělou orientaci v cyklu: kdy nastává plodné období, kdy neplodné a který den se dostaví menstruace.


Obrázkové čtení – Staré řecké báje a pověsti

    Za bezvadnou knihu považujeme takovou, která nemá poškození. Působí dobrým, čistým dojmem. Není natržená, nemá viditelně naražené rohy, není ušpiněná, ale pouze zašlá, není popsaná nebo podtrhaná, s výjimkou občasných vpisků tužkou, které lze vygumovat. Vazba může být trochu rozvolněná a ořízka zašlá od prstů čtenářů. Je to prostě očtená kniha kulturním a čistotným čtenářem. Může obsahovat dedikaci třetí osoby, či razítko instituce.
    Zdrojem pro ObalkyKnih.cz jsou spolupracující nakladatelé a knihkupci, kteří pro knihovny patřící do sdružení SKIP souhlasí se zobrazováním obálek jejich knih v knihovních katalozích. V současnosti hlavním zdrojem obálek jsou knihovny, které aktivně skenují obálky knih a daších dokumentů z jejich knihovních fondů a tyto vkládájí na obálkový server.


Česká klasika – Výběr z české poezie

    Kolikrát jste zkoušeli novou metodu pro zhubnutí, která už tentokrát určitě zabere? Kolikrát jste sestavovali nový jídelníček, podstupovali novou dietu, vážili se třikrát denně v očekávání alespoň malého pokroku? Pokud vás nakonec vždy čekalo jen zklamání, vyzkoušejte tuto příručku. Praktický návod Miloše Tomana totiž neřeší následky, ale příčiny. Neučí vás bojovat proti kilům navíc, ale ukazuje, jak změnit důvod, proč přibíráte na váze. Jeho metoda, z níž čerpají i autoři jiní programů pro snižování tělesné hmotnosti, změní během 21 dnů nastavení vaší mysli. Nový vzorec, který si vytvoříte, vás zcela přirozenou a nenásilnou cestou přivede nejen ke snížení váhy na požadovanou hodnotu, ale také k jejímu dlouhodobému udržení.
    Známkování pouhým číslem je možné, avšak poctivý antikvář používá textový popis. Popisy lze kombinovat (například: přebal zachovalý, natržen a podlepen, kniha bezvadná, nebo přebal 3, kniha 2). Správný antikvář principiálně nepoužívá popis výrazy pěkná, krásná, ošklivá. Těmito výrazy z estetického slovníku se popisují jiné předměty a osoby, ne knihy v nabídce. Lze použít pouze u spojení pěkné, krásné ilustrace či pěkná individuální vazba. Nepoužíváme taky výraz dobrá a výborná, přenechme jej kulinářům.


Husitská epopej III - Za časů císaře Zikmunda

    Předkládaná kniha vám řekne, jak prostřednictvím moderních technologií a internetu, ale i tradičně tváří v tvář, oslovit nejen rozum, ale také instinkty a emoce klientů a dosáhnout tak prodejního a podnikatelského úspěchu. Nahlédneme do jejich hlav a zjistíme, jak a podle čeho se skutečně rozhodují. Podíváme se také na chyby, které vás zbytečně připravují o zákazníky a zakázky, a ukážeme si, co je naopak zajímá a podněcuje k nákupu. S výjimečnými informacemi, které v této knize získáte, se před vámi doširoka otevřou brány úspěšného podnikání.
    Integrací API ObalkyKnih.cz snadno pozvednete váš knihovní software na zcela novou úroveň. Poskytujeme obálky knih, anotace, recenze, hodnocení a mnohé další.
    Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.


Matematika – školní tabulky – aritmetika, algebra, geometrie

     Anotace Jsou vaše příjmy nízké a přes všechno úsilí je nedokážete zvýšit? Nikdy nevyjdete s penězi nebo máte dluhy? Nemůžete realizovat své představy o práci nebo životě, protože na to nemáte? Pak zkuste použít příručku "21 dní k bohatému životu". Praktický návod Miloše Tomana neřeší následky (faktický nedostatek peněz), ale příčiny. Jakmile odstraníte skryté důvody, které vás udržují ve stavu nedostatku, máte vyhráno a můžete začít vydělávat. Během 21 dní změníte s pomocí této metody nastavení vaší mysli, která zatím brání životu ve finanční hojnosti. Nový vzorec, který si vytvoříte, vás nenásilnou a přirozenou cestou přivede ke vnímání a přitahování nových příležitostí, nápadů a peněžních zdrojů.
    Lotosové bluesKristinu jsem si oblíbil už od minulé detektivní série. Příběh se skvěle čte, je velmi dobře promyšlený. Sice déle mě trvalo se začíst, …
    Popisování starých tisků má své jednotné zásady, které dobrý antikvář zná a dodržuje. V dnešní době však naprostá většina prodávaných knih nespadá do kategorie manuskriptů, starých tisků a inkunábulí, tudíž výše uvedený popis postačuje.
    Za zachovalou knihu považujeme tu, která nese známky očtenosti, dlouhodobého používání, ale není zásadně poškozená. Může být zašpiněná, ale ne znehodnocena špínou z poživatin, fleky od různých tekutin. Může mít ohlé růžky stran (oslí uši), může mít naražené hrany vazby, může být mírně popsaná perem či propiskou (ne více než 20% rozsahu). Může být mírně zvlněná či ohlá působením vlhkosti Může mít používáním roztržené předsádky a odřené desky a hřbet. Ořízka může být téměř celá zašpinena od prstů čtenáře. Může obsahovat knihovnická razítka a nálepky, může být restaurovaná a podlepovaná.


Nové příspěvky v diskuzním fóru

    Velká kniha dinosaurůSpoluautorem české verze knihy a jejím odborným redaktorem je Vladimír Socha, popularizátor paleontologie a sám autor deseti knih o dinosaurech.
    Díky službě ObalkyKnih.cz si snadno podle obálky knihu, časopis, CD či DVD vyberete a v obsahu zjistíte co obsahuje. Dále si můžete prohlížet jejich hodnocení, komentáře, apod.
    Kvalitní fotografie však často napoví více než kvalitní popis. Poctivý antikvář nedává do své nabídky ilustrativní fotografie ztažené z internetu, ale vždy se jedná o fotografii kokrétně nabízeného titulu. U dražších titulů přidávají i fotografie z vnitřku knihy, či detailní záběry na kritická místa knihy (hřbet, předsádka, titulní list aj.) Když zákazník-sběratel potřebuje u dražších titulů více fotografií, nebo přesnější popis, musí mu být vyhověno.
    Vyzýváme všechny antikváře, překupníky, vetešníky i různé prodejce na internetu, aby správně popisovali prodávané knihy. Když je kniha správně popsaná, vyhnete se případným reklamacím a následnému vrácení zboží. V případě sporu, se může prodávající nebo kupující odvolat na tuto tabulku.


Toulky po Provence – Průvodce, který vás bude bavit!

    Za intaktní, neboli nedotčenou knihu považujeme zejména knihu novou, nečtenou, nebo působící nečteně, samozřejmě s ohledem na stáří knihy. Kniha nesmí být ani drobně poškozena, ušpiněna. Její vazba musí držet pohromadě, lze ji otevřít s rozpoznatelným odporem vazby (netýká se volných brožur). U knihy mohou být patrny pouze znaky stárnutí (zažloutlý papír, rozsušený klih použitý k lepení.) Pokud má přebal, ten musí být čistý, nenatržený. Kniha nesmí být opravovaná nebo restaurovaná. Může obsahovat dedikaci autora, výtvarníka či redaktora.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00