Jak na věc


hodinky rafaela nadala

Dámy, pozor! Nadal se odvázal v reklamě, dolů šly i boxerky

    Rafael Nadal je také velkým fanouškem fotbalu a otevřeně podporuje kluby Real Madrid a RCD Mallorca. Udržuje už 8 let vztah se studentkou podnikové ekonomiky v Londýně Xiscou Perello, která se drží spíše v ústraní.
    Tenisové Australian Open právě začalo a Španěl Rafael Nadal si v 1. kole poradil s domácím Jamesem Duckworthem. Výsledek zápasu nikoho nepřekvapil a nejspíš proto si na tiskové konferenci jeden z novinářů zdřímnul.
    Tyto mechanické náramkové hodinky s tourbillonem mají například strojek o hmotnosti pouhých 3,83 gramu.  A proč Richard Mille zvolil právě španělského tenistu? „Miluji Rafaela pro jeho pokoru, lásku a respekt k lidem, jeho gentlemanské chování kontrastující s jeho válečným chováním na tenisovém kurtu." A Rafael Nadal? „Je to pro mne čest, že někdo jako Richard si vybrala mne jako jednoho ze svých velvyslanců. Jsem si jist, že to bude zvláštní a úspěšného partnerství."


Další úlet Kyrgiose! Za**aný lidi, zuřil kvůli malému šrámu na ruce

    Rafael Nadal se poprvé stal světovou jedničkou 18. srpna 2008, ve stejném roce vyhrál na olympiádě v Pekingu ve dvouhře. Na pozici světové jedničky vydržel nepřetržitě 46 týdnů a to do 6. července 2009, kdy ho vystřídala staronová jednička Roger Federer. Nadal dosáhl kariérního Grand Slamu v roce 2010. Vyhrál Australian Open (2009), dvakrát US Open (2010, 2013), dvakrát Wimbledon (2008, 2010) a neuvěřitelnou bilanci má na French Open. Mezi roky 2005 – 2014 vyhrál turnaj devětkrát, jen 2009 netriumfoval. Byl dvakrát ve finále Turnaje Mistrů (2010, 2013).
    Rafael Nadal se podíval na profesionální okruh v roce 2001. Ve svých sedmnácti letech na turnaji Masters v Miami poprvé porazil Rogera Federera a stal se nejmladším hráčem, který prošel do 3. kola od dob Borise Beckera. Jeho silový tenis soupeřům nedával šanci a v současnosti je Nadal těžko porazitelný, především na antuce. Bývá také kritizován za dlouhé pauzy mezi výměnami.
    Krátce před losováním Turnaje mistrů přišla špatná zpráva. Jedna z hvězd, Rafael Nadal, hrát nebude. Španěla do turnaje nepustí zranění břišního svalu a kotníku. Nebude tak moci bojovat o návrat do čela žebříčku ATP, na kterém zůstane Novak Djokovič.
    Srbský tenista Novak Djokovič deklasoval v semifinále Australian Open Lucase Pouilleho 6:0, 6:2, 6:2 a posedmé postoupil v Melbourne do finále. O rekordní sedmý titul z úvodního grandslamového turnaje sezony se utká s velkým rivalem Rafaelem Nadalem.


Tragédie na Mallorce: Nadal nabídl střechu, vzal koště a obul gumáky

    Rafael Nadal sehrál památný zápas s českým tenistou Lukášem Rosolem, který ho přemohl na Wimbledonu 2012 ve druhém kole. Později vyšlo najevo, že byl Nadal limitován zraněním a dalších osm měsíců se léčil se zánětem v koleně. Pětisetová bitva dopadla 6:7 (9), 6:4, 6:4, 2:6, 6:4 ve prospěch Rosola.
    Tenisový bojovník Andy Murray prožil na Australian Open možná nejemotivnější večer své kariéry. Ač prohrál s Pablem Carreňem Bustou 2:3 na sety, celá aréna tleskala. Skotský tenista totiž ohlásil loučení. A nad kurtem pak proběhly i pozdravy od přátel z tenisového světa, mezi nimiž nechyběla ani Karolína Plíšková.
    Tenisový turnaj v Acapulcu nabídl ve druhém kole parádní podívanou. Australan Nick Kyrgios porazil druhého hráče světa Španěla Rafaela Nadala 3:6, 7:6 a 7:6, ale namísto potlesku se od fanoušků dočkal pískotu a bučení.


Novinář usnul na tiskovce, Nadal ho načapal a musel ho vzbudit!

    Richard Mille právě na modelu RM 027 Rafael Nadal názorně ukazuje, co svede. Hráč totiž hodinky nenosí na večerní párty, ale hraje s nimi. Asi není třeba nikomu z fandů hodinek vyprávět, jaké velké rázy se přenášejí na hodinky při tenisu, a ještě ke všemu při profesionální hře. O to je to pro hodinky náročnější, že jsou doplněny o velecitlivý tourbillon. Samozřejmě zároveň není možné, aby Nadal na ruce nosil při hře „závaží“. Proto je časomíra z mimořádně odlehčených materiálů. Používání unikátních materiálů, včetně takových, které jsou určeny pro kosmický program nebo letectví je pro Richard Mille běžné. Proto například o tomto konkrétním modelu můžeme mluvit jako o jednom z nejlehčích mechanických kusů na světě.
    Španělský tenista Rafael Nadal je popáté ve finále Australian Open. Deset let po svém jediném triumfu v Melbourne porazil druhý hráč světového žebříčku v semifinále hladce 6:2, 6:4, 6:0 talentovaného Řeka Stefanose Tsitsipase.
    Rafael Nadal se narodil 3. června 1986 v Manacoru na Mallorce Ana Marii a Sebastianovi Nadalovým. Má mladší sestru Mariu Isabel. K tenisu se dostal už ve třech letech díky svému strýci Tonimu, který ho trénuje dodnes. Ve svých osmi letech vyhrál Rafael Nadal regionální mistrovství v kategorii do 12 let a bylo zřejmé, že v něm dřímá obrovský talent. Tehdy hrál Nadal ještě fotbal, ale tenis byl později na prvním místě.
    Španělský tenista Rafael Nadal odstoupil kvůli zranění břišních svalů z turnaje v Paříži a přijde tak o místo světové jedničky. V čele žebříčku ATP ho v pondělí vystřídá Srb Novak Djokovič, který se na tenisový trůn vrátí po téměř dvouleté pauze.


VZKAZ bojovníkovi a pak slzy: Murrayho dojali Federer i Plíšková!

    Vůbec mu nevadí, že ho lidi nesnáší. Možná se v tom naopak vyžívá. Australský bouřlivák Nick Kyrgios opět předvedl něco ze svého repertoáru. Kromě prvotřídního tenisu si opět zanadával na diváky.
    Značka Richard Mille s potěšením oznamuje, že je novou oficiální časomírou AEGON, tedy Mistrovství světa v roce 2010, které se koná v této době Londýně (7. - 13. června).
    Na scéně už je tourbillon od Richarda Mille RM 027 Rafael Nadal, který byl uveden při mezinárodním French Open. Jenže jak vidět, láska této nezávislé značky (pomineme-li podíl Audemars Piguet) k tenisu je mnohem větší. Takže…
    Srbský tenista Novak Djokovič porazil v překvapivě jednoznačném finále Australian Open 6:3, 6:2, 6:3 Španěla Rafaela Nadala a získal rekordní sedmý titul z Melbourne. Světová jednička vyhrála po Wimbledonu a US Open třetí grandslamový turnaj za sebou a celkově patnáctý v kariéře. Nadal má sedmnáct titulů, švýcarský rekordman Roger Federer jich získal dvacet.
    Nečekané a silné záplavy, které ni na jindy klidné Mallorce vyžádal už pět obětí na životech nenechaly klidného ani Rafaela Nadala. Když ostrov zasáhla bouře, byl jen 11 kilometrů od epicentra následně se i sám stal dobrovolníkem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00