Jak na věc


hořící autobus tupolevova

V PRAZE SHOŘEL DALŠÍ AUTOBUS! Ve stejné ulici jako ve středu!

    Jedná se o druhý případ požáru na lince 195 za poslední dva dny. Událost se dokonce odehrála v Tupolevově ulici jako v prvním případě. Ta musela být na půl hodiny ve čtvrtek večer uzavřena. Nikdo z cestujících nebyl zraněn. Na místě zasahovaly dvě jednotky hasičů.
    Dva požáry autobusů ve dvou dnech jsou opravdu podezřelé. Ještě kurióznější je ale fakt, že náhodně shořely autobusy stejného typu, stejné linky 195 a dokonce i na stejném místě v ulici Tupolevova v Letňanech.
    K požáru do Hostomic na Teplicku vyjely jednotky hasičů ze stanice Bílina a Teplice, dobrovolná jednotka z Hostomic a podniková jednotka Doly Bílina - Ledvice. Hasiči uvnitř domku nalezli na posteli, která hořela, mrtvého člověka a dva mrtvé psy. Požár lokalizovali v 10:51. Objekt byl prověřen termokamerou. Příčinu požáru vyšetřuje Policie ČR ve spolupráci s HZS.
    Reportérka Žaneta Šebestová natočila ve čtvrtek 3. prosince požár autobusu číslo 195 v ulici Tupolevova. Plameny šlehaly opět z motoru, který se nachází v zadní části stroje." Hořící bus na zastávce Tupolevova. Druhy hořící autobus během pár dni." napsala k příspěvku reportéka Žaneta.


Na D5 začal hořet chrysler, řidič ho sám uhasil

    Opět požár autobusu a opět linka 195! Za poslední dva dny shořely v pražských Letňanech dva městské autobusy. Scénář je v obou případech stejný. Máme pro vás záběry přímo z místa události!
    Podle mých informací nebyl nikdo zraněný,“ řekl iDNES.cz mluvčí dopravního podniku Jiří Štábl. Autobus hasily dvě jednotky profesionálních hasičů. „Je to prakticky stejné jako včera,“ konstatovala mluvčí pražských hasičů Pavlína Adamcová. Ve středu začal autobus linky 195 hořet přibližně v půl čtvrté. I tehdy musela být Tupolevova ulice uzavřena a řidiči museli jezdit po objízdných trasách Nyní byl provoz obnoven přibližně za půl hodiny.
    Provided to YouTube by The Orchard Enterprises Hořící platany · Nevermore · Kosmonaut Mezi planetami ℗ 2014 Šimíček Michal Released on: 2014-06-10 Auto-generated by YouTube.
    Ani při jednom z požárů se cestujícím ani řidičům nic nestalo, ale dopravní podnik přesto raději provoz autobusů KbN City Bus – Euro 3 a Euro 4 zastavil. Celkem jde o 47 vozů, které projdou mimořádnou kontrolou. Do provozu se vrátí až po případných opravách a mechanici je budou bedlivě sledovat. Podle dopravního podniku jde o protipožární opatření.


VÁNOCE JSOU TADY, VÁNOCE JSOU TADY.....

    V pražských Letňanech hořel autobus MHD linky 195. Požár autobusu 3. 12. 2015 jakoby kopíroval stejnou událost, která se zde odehrála ve středu 2. 12. 2015. Jednalo se o stejnou linku, v obou případech se oheň rozšířil z motorové části, shodně musela být uzavřena Tupolevova ulice a v obou případech nebyl nikdo zraněn. Podle Dopravního podniku se oheň rozhořel přibližně v 17:45 poblíž zastávky Tupolevova. „Hořet začalo v motorovém prostoru.
    When you do not batteriebank, but only 400 Watt photovoltaic panel, you can heat the water in the tank all day in this way. Nemám li bateriovou banku ale jenom 400Watt fotovoltaikový panel, můžu nabíjet zásobník vody celý den tímto způsobem. No není to nádhera. Kdo že to říkal že voda nehoří?!!! Jak je vidět, k termolýze dochází i pod vodou a lze jí využít k účinnějšímu ohřevu vody.
    První autobus shořel ve středu před čtvrtou odpoledne. Ten další ve čtvrtek před šestou večer. Oba vozy byly podle dopravního podniku 12 a 13 let staré a pokaždé začalo hořet v okolí motoru.
    Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska je největší zájmovou organizací u nás pořádající ročně celou řadu společenských, sportovních, veteránských a zábavních akcí. Stovky dobrovolných hasičů se z nich snaží udělat co nejlepší videa na památku.


Přidejte se k nám na sociálních sítích

    In January 1969 student Jan Palach set himself on fire in Prague in protest against the Soviet occupation. Concentrating on the impact his sacrifice had within the social and political climate, Holland acutely depicts a web of conflicts among the student protesters, the police and the media, all trying to advance their own interests while watching their backs. A panoramic and highly dramatic portrayal of the Czech experience at the beginning of Normalisation. Agnieszka Holland, CZ, 2013, 206 min, English subtitles 9 August - 17 September 2015 Tickets: , , Part of Made in Prague, The New Czech Cinema UK Tour
    Cinematrix ► War Thunder ► Facebook ► Subscribe ► Pokud se ti líbilo tohle tak by se ti možná mohlo líbit: ► (Dungeon Nightmares) ► (Daylight 1) ► (Five Nights At.) Twitch ► Twitter ► Rychlé Youtube Partnrství ► Zeptej se mě! ► Instagram ► Můžeš podpořit mou tvorbu! ► Skype ► chucky070 Music used in this video: Royalty Free Music by Sound Effects by ( I am a paid endorser of this product (Cinematrix, War) Thunder) )
    Ohnivá loga od Firelovers. Tvoříme pro vás již 10 let. Milujeme objevování nových cest ohně a efektů. více na: Burning logos and hearts from Firelovers company. We love searching new way of flames.
    Zastavte se na chvíli v předvánočním shonu a přijďte v pátek 21. prosince po 16. hodině na Nový vstup do Letňan u Penny Marketu. Můžete tu ochutnat vynikající rybí polévku a boršč, popovídat si se zástupci vedení městské části a poslechnout pár krásných českých koled!


Hořící autobus u obchodního centra v Letňanech

    Dva požáry autobusu ve dvou dnech donutily pražský dopravní podnik k razantnímu opatření. Dočasně z provozu odstavil 47 kloubových autobusů stejné značky, dokud neprověří, jestli jsou bezpečné.
    Zároveň se pátrá po příčinách obou předchozích požárů autobusů linky 195. Při nich dopravnímu podniku vznikla škoda celkem jeden milion korun. Cestujících se stažení kloubových Citybusů podle dopravce nijak nedotkne.
    Pokud se ve vaší bízkosti stane něco aktuálního, pošlete nám video! Vaše příspěvky pošlete přes aplikaci pro chytré telefony NatočVideo, kterou si můžete stáhnout na AppStore nebo na Google Play nebo přes naše webové stránky NatocVideo. Videa točená na šířku pošleme do České televize.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00