Jak na věc


hluboký sprchový kout

Jak správně vybrat sprchový kout?

    Na našich stránkách dále objevíte kvalitní akrylátové vany rozdělené podle tvarů, sprchové panely, infrasauny, vodovodní baterie, sprchové boxy, hydromasážní systémy,  SPA bazény nebo koupelnový nábytek.
    Oba typy jsou vybaveny hydromasážními prvky, které z vaší sprchy udělají balzám. U nás si můžete vybrat sprchový box s klasickou vaničkou i box s vaničkou hlubokou.
    Zaměřujeme se na kvalitní koupelnové vybavení zejména na sprchové kouty, které je nejrozsáhlejší část našeho obchodu, kde si jistě vyberete sprchový kout podle svých potřeb. Najdete zde skleněné i plastové kouty, sprchové dveře nebo různé sprchové zástěny. Nabízíme levné sprchové kouty, sprchové kouty luxusní, standardní i atypické a nabízíme také možnost vyrobit sprchový kout na míru. Vždy nalezneme tu pravou variantu dle vašich požadavků.
    Sekce sprchových koutů je rozdělena na základní typy zboží, které se týkají sprchových koutů a sprchových zástěn tak, aby Váš výběr byl co nejjednodušší a vždy si spolehlivě našli výrobek, který hledáte.


Čtvrtkruhový sprchový kout s hlubokou vaničkou Toledo

    V našem internetovém obchodě je možné zakoupit i sprchové kouty a zástěny s plastovými profily, které slouží jako náhrada profilů hliníkových. Jedná se o jedinečné zástěny se systémy Colibri a Skipper, které se vyznačují dlouhou životností a tvarovou a rozměrovou variabilitou, kterou lze využít u nestandardních rozměrů, ale i mimo ně.
    Naše firma se pusobí na trhu koupelen a jejich dopňků již 7 let, a za tu dobu si vybudovala dobré jméno, kvalitní služby a spokojené zákazníky. Děkujeme, že nakupujete u nás! Na našich stránkách objevíte kvalitní akrylátové vany rozdělené podle tvarů, sprchové panely, infrasauny, vodovodní baterie, sprchové boxy, hydromasážní systémy,  SPA bazény nebo koupelnový nábytek.
    Sprchový kout je stále oblíbená varianta. Můžete volit sprchový kout s hlubokou vaničkou, sprchové kouty s nízkou vaničkou. Sprchových koutů je u nás velký výběr. Račte tedy vybírat :)


Kvalitní a levné sprchové kouty Olsen Spa

    Jsou vyrobeny ze silného bezpečnostního skla až 8 mm síly. Mají velice zajímavou a praktickou rámovou i bezrámovou konstrukci, což vytváří ve vaší oupelně dojem technické dokonalosti. Součástí sprchových koutů Hopa  je i sprchový box se všemi doplňkami pro Váš komfort i pohodlí. V této kategorii najdete úžasné luxusní sprchové kouty, které však překvapí výborným designem, cenou a dokonalou konstrukcí. Spoustu typů je možné ušít na míru.
    Pro zákazníky, kteří nemají v koupelně tolik prostoru, aby mohli do koupelny umístit vanu i sprchový kout, ale nechtějí přijít o komfort vany a zároveň praktičnost koutu, je zde možnost vanové zastěny. Vanovou zástěnu si můžete vybrat jako částečnou, ketrá Vám zakryje jen část vany nebo kompletní, která vám zakryje celou část vany a zabrání tak možnosti protečení vody.
    Sprchové dveře do niky jsou v poslední době velice oblíbeným sortimentem, protože stále více koupelen je vybaveno nikou místo klasického sprchového koutu. Sprchové dveře jsou k dispozici pro stavební otvory od 60 cm do 150 cm. Také jsou k dispozici s bezpečnostním sklem nebo z plastových materiálů jako sprchové zástěny se systémem Colibri nebo Skipper.


Sprchový kout a vybavení za výprodejové ceny!

    Kouty řady Olsen SPA zahrnují běžné typy sprchových koutů s běžnými tvary, jako jsou čtvrtkruhové, čtvercové nebo obdélníkové s bezpečnostním sklem a jsou reprezentovány kouty OLSEN SPA, které garantují dlouhou užitnou hodnotu i kvalitu. Jsou dodávány včetně akrylátové vaničky, která je v ceně - zdarma. Samozřejmě je možné kouty doplnit i jinou sprchovou vaničkou z naší nabídky.
    Praktický a velmi elegantní čtvrtkruhový sprchový kout Toledo se samostatnou hlubokou vaničkou a sedátkem je díky kvalitnímu zpracování hliníkového rámu v barvě chrom / bílá odolný vůči korozi. Těsnost pak zajišťuje magnetické dovírání dveří. Elegantní linie sprchového koutu podtrhuje čiré bezpečnostní sklo o síle 5 mm. Ložiskové pojezdy s vysokou životností umožňují lehký chod dveří.
    Pro zákazníky, kteří si chtějí užít komfort a pohodlí při sprchování máme v nabídce kouty se zadní stěnou i víkem Ty lze rozděli t na dva zákaldní typy, a to:
    V sekci akční zboží pro Vás aktuálně zařazujeme zboží, které lze koupit s výraznou slevou. Průběžně doplňujeme akční nabídku koutů a dalšího koupelnového vybavení. Najdete zde jak sprchové kouty, akrylátové vany, baterie, sprchové panely a spoustu jiného zboží za bezkonkurenční ceny.


Sprchové kouty a vany, zástěny i dopňky

    Každá koupelna je jiná a ne vždy je možné dispozice koupelny měnit podle svého uvážení a standarní rozměry a tvary sprchových koutů nemusí vyhovovat, proto máme pro Vás řešení jak problém s atypickým rozměrem či tvarem vyřešit díky atypickým ale i důmyslným a elegantním řešením sprchových koutů a sprchových dveří, které u nás najdete. Zde je malá ukázka produktů, které si zákazníci oblíbili.
    Abychom vám mohli nabídnout co nejširší výběr  sprchových koutů ve všech cenových relacích, typech, provedeních jak různých matriálů tak rozměrů, snažíme se naši nabídku pravidelně rozšiřovat.
    Podívejte se také na nabídku doplňků Olsen Spa pro tento elegantní sprchový kout, které zvýrazní Vaši novou moderní koupelnu. Vyberte si z naší bohaté nabídky sprchových baterií, sprchových růžic a jejich držáků, sprchových poliček a doplňků pro snadnou instalaci a údržbu celé vaší koupelny. S použitím sprchových hydromasážních panelů dostane Vaše sprchování nový rozměr a stane se opravdovým zážítkem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00