Jak na věc


hledame viteze fed cupu a davis cupu

Zobrazování jednotlivých příspěvků

    K již přihlášené ženě hledáme spolucestující na zájezd RUMUNSKO - ZA PERLAMI TRANSYLVÁNIE, ÚZEMÍ KNÍŽETE DRÁKULY A BUKUREŠŤ, v termínu 23.7. - 29.7.2019
    Někdo je na holky a jiný zas na vdolky. Někdo potřebuje tužku a papír, jiný je nenávidí a právě pro ty druhé jsme vyzkoušeli mnoho moderních postupů, nástrojů a aplikací, abychom vybrali ty nejlepší, které vám pomohou rychle a efektivně organizovat čas, projekty a úkoly. Zjistíte, jak využít mnoho stávajících pomůcek lépe a radostněji a objevíte další. Naučíte se chytit flow s větrem v zádech, i nakousnout rajče při odpočinku (pomodoro) a objevíte, že měřit čas strávený na zakázce není takový problém. Našim cílem bylo najít postupy, které čas neberou, ale vrací.


Hledáme distributora v České republice

    RAW nebo JPEG, toť otázka. Pokud patříte do tábora nevěřících, tak přijďte a prozřete. Pokud chcete, a nebo musíte dál zůstat u JPEGu, i tak vám „Adobí světelná komora“ může hodně pomoci. Naučíte se importovat, třídit, vyvolávat, upravovat, přejmenovávat, organizovat, exportovat a tisknout. Budete připravovat tiskové sestavy a prezentace, jedním klikem pošlete fotky na Facebook nebo Flickr. A jako bonus si ukážeme, jak fotky upravovat na tabletu či telefonu a co dělat, když chcete pracovat a nemáte fotky po ruce.
    K již přihlášenému muži hledáme spolucestujícího na zájezd PETROHRAD A OKRUH POBALTSKÝMI REPUBLIKAMI S NÁVŠTĚVOU FINSKA - AUTOBUSEM, v termínu 04.07. - 14.07.2019
    Podívejte se s námi do světa produktové fotografie. Vnímejte světlo jako spojence a pochopte, jak vznikly slavné reklamní a produktové fotografie. Naučte se, jak se fotí běžné předměty, ale i produkty z kovu, skla či porcelánu. Na konkrétních výrobcích si vyzkoušíte triky a fígle mistrů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00