Jak na věc


hlídače tlaku v pneumatikách

Při pronájmu bytu nebo domu dejte na rady profesionálů

    Aplikace Hlídač koulí neobsahuje žádnou cílenou reklamu ani jiný typ reklamy a nepoužívá nástroj "IDFA: the Advertising Identifier" k identifikaci iOS zařízení.
    Aplikace Hlídač koulí neodesílá žádná data z vašeho přístroje. Aplikace se v průběhu používání připojuje k internetu pouze v případě, že si chcete spustit Návod na samovyšetření v podobě videa.
    Hlídat se toho dá pochopitelně mnohem více, než umožňují základní hlídače. Ve spojení s finančními produkty či finančním plánováním můžete mít pod kontrolou např. tyto události: termíny vyplívající ze zákona o daních z příjmů (odevzdání daňového přiznání, platba záloh, apod.), plánované mimořádné vklady na spořicí a investiční produkty, výpovědi smluv, kontrola emisí a technická kontrola u automobilů, ukončení platnosti platebních karet, termín ukončení rodičovské dovolené a mnoho dalších.
    Nenašli jste nemovitost, která odpovídá vašim požadavkům? Nebo jste ji našli a přesahuje Vaše finanční možnosti? Nastavte si našeho REALITNÍHO HLÍDAČE a už vám žádná nově zadaná či zlevněná nabídka neuteče!


Produktové a uživatelské hlídače

    Termín samovyšetření si nastavíte v aplikaci Hlídač koulí ve svém telefonu, data se neodesílají ani neukládají na žádné jiné místo než právě do vašeho telefonu nebo tabletu.
    Říkají mi Hlídač koulí a jsem tu proto, abych hlídal tvoje koule! Když si mě dáš do telefonu, tak ti ukážu, jak se samovyšetření provádí a jednou měsíčně ti budu připomínat, že je na čase se koulím podívat na zoubek. Nezabere ti to víc než dvě minuty. A navíc to je zadarmo. To za pokus stojí, ne?
    Občanské sdružení Bumbaris Paris není v letošním roce 2019 aktivní. O projektech z minulých let se dozvíte více v aplikaci Hlídač koulí. Pokud chcete občanské sdružení Bumbaris Paris kontaktovat, napište nám.
    Hlídače jsou speciální funkcionalitou uživatelského účtu (Moje finanční portfolio). Hlídače jsou pro uživatele zpětnou vazbou k jeho finančnímu portfoliu. Úkolem hlídačů je z pohledu uživatele hlídat důležitá data, stavy účtů, popř. neobvyklé změny v portfoliu, mají tedy úzký vztah k finančnímu plánování.


Porovnání úrokových sazeb hypoték v mezinárodním srovnání

    Platná legislativa, nastavení finančních produktů, podmínky bankovních a pojišťovacích institucí a v neposlední řadě i naše finanční plány jsou nikdy nekončícím zdrojem lhůt, limitů a omezení. A čím více jich jech, tím jistější je, když vám s jejich hlídáním někdo pomůže.
    Oznámení o událostech, které jsou hlídány, probíhá emailem na adresu, kterou má uživatel nastavenu v systému. Hlášení se zobrazí také na hlavní stránce daného portfolia, jak ukazuje obrázek. V první tabulce jsou aktuální hlídače, v druhé jsou ty, které si uživatel nechá zobrazovat záměrně, aby byl o stavu těchto hlídačů stále informován.
    Přehled o nastavených hlídačích a možnosti jejich nastavení naleznete v menu uživatelského účtu, tak jak ukazuje šipka na obrázku níže. Pokud nemáte ještě zřízen účet, můžete se zaregistrovat, nebo si prohlédnout stránku s nastavením hlídačů ve zkušebním účtu.
    Moc se o tom nemluví, ale nádory varlat jsou nejčastějším zhoubným onemocněním diagnostikovaným u chlapů mezi patnácti a čtyřiceti lety. Jedinou účinnou prevencí je pravidelné samovyšetřování.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00