Jak na věc


heidi janků

Drogový boss Guzmán uplácel mexického prezidenta. Zaplatil ...

    Poté Heidi Janků zpívala se skupinou Proměny, dříve známou jako Majestic. V roce 1970 převzal kapelu Ivo Pavlík a zpívala v ní i Marie Rottrová nebo jeho první manželka Věra Špinarová. Se skupinou Proto vycestovala Heidi Janků i do Německa. Od roku 1982 byla tahounem skupiny Supernova. Zanedlouho poté se stala osobností roku Televizního klubu mladých a ve Zlatém slavíkovi skončila třetí. Mezi její další hity patří Kuře na grilu, Já jsem já nebo Ave Maria.
    Heidi Janků vyrosltla v hudební rodině. Matka hrála na violoncello a otec na dechové nástroje. Už od první třídy základní školy navštěvovala lidovou školu umění. Zpívala ve sboru a učila se na klavír. V jedenácti ale musela zakusit hořkosti života. Zemřela jí matka a otec začal hodně pít. O dva roky později zněl hlas Heidi Janků z ostravského rozhlasu.
    Malý Tomášek je v pátrání české policie i Interpolu. Bydlí v okrese Kroměříž. Je vysoký 105 až 110 centimetrů a vypadá na 4 až 5 let. Je hubené postavy, má rovné blond vlasy a hnědé oči. Pokud byste o něm měli nějaké informace, kontaktujte policii.
    Zpěvačka Heidi Janků proslula svým čančáním, respektive hitem Když se načančám. Žila s o třicet let starším hudebníkem Ivo Pavlíkem,  který stál u zrodu její kariéry, během níž vydala na čtrnáct sólových alb.


Zmizení prasynovce Heidi Janků: Mámu Tomáška zadržela policie!

    Heidi Janků už rok prožívá muka. Nejenže před rokem zemřel její muž Ivo Pavlík, rodinu zpěvačky sužuje ještě jiná tragédie. Její čtyřletý prasynovec Tomášek je nezvěstný. Do pátrání se zapojila nejen česká policie, ale i Interpol. Informaci přinesl deník Blesk.
    Redakce TN.cz se pokusila získat vyjádření přímo od Heidi Janků. Zpěvačka ale s omluvou odmítla celou situaci komentovat. Nezlobte se, ale nemůžu, napsala ve zprávě.
    Heidi Janků moderovala pořad Intimnight na TV Barrandov. Dvakrát v životě se nechala přesvědčit a úplně nahá stanula před objektivem. Poprvé krátce po Sametové revoluci, kdy odvážné snímky zveřejnil pánský časopis. Později šlo o decentnější akty pro kalendář fotografa Jakuba Ludvíka. To už bylo Heidi Janků 48 let.
    Na přelomu tisíciletí působila Heidi Janků i v Divadle Jiřího Grossmana nebo v Karlínském divadle, kde se ukázala v roli dívky s šátkem v muzikálu Anděl s ďáblem v těle. Zahrála si také ve Sněhové královně nebo Popelce.
    Po malém Tomáškovi bylo vyhlášeno pátrání už 29. června. Od té doby nikdo neví, kde je.


Heidi Janků stíhá rána za ranou! Popsala poslední chvíle manžela

    Renata Figurová, matka malého Tomáška, přišla loni na pohřeb Ivo Pavlíka, kde obvinila Janků z podílení na týrání jejího syna. Heidi je stále tou, která za svého synovce všude oroduje. Chodí s ním na policii, a to i přes skutečnost, že otec svého malého chlapečka týrá. Nejprve mu dával nevhodné jídlo, takže měl problémy se zažíváním, později ho zbil takovým způsobem, že Tomášek přišel domů plný modřin, tvrdila hned po skončení obřadu.
    Soud povolil Tomáši Figurovi vídat syna na několik hodin jednou za čtrnáct dní. U předání dítěte obvykle byla přítomna i Janků, kvůli tomu, že matka syna nechtěla otci předávat. Otec ale syna neviděl už více než rok.
    Podle zdroje ze zpěvaččina okolí musela Janků vypovídat na policii. Prý je přesvědčená, že za zmizením jejího prasynovce stojí jeho matka. Heidi je přesvědčená, že Tomáška jeho matka ukryla před světem, aby ho nemusela půjčovat jeho otci, uvedl zdroj Blesku.
    Příjmení Janků si nechala z prvního manželství, kdy jí bylo osmnáct. S o třicet let starším partnerem Ivo Pavlíkem začala chodit ve dvaceti. Čekala s ním i dítě, ale kvůli kariéře si ho nechala vzít.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00