Jak na věc


heřmanův městec

Virtuální univerzita 3.věku Heřmanův Městec

    Zveme vás na Velikonoční výstavu v židovském dvojdomku, kterou doplní také velikonoční jarmark, hudební a taneční vystoupení a soutěž o nejoriginálnějšího beránka. Hlavní program začíná v sobotu 13. dubna od 13 hodin.
    Městské kino vás zve v sobotu 20. 4. od 16 hodin na tradiční velikonoční pásmo pohádek se soutěží o nejlepší pomlázku. Děti, které přinesou do kina jakoukoliv pomlázku a přihlásí ji do soutěže, mají vstup zdarma a mohou vyhrát sladkou odměnu. Neváhejte a přijďte se pochlubit svými výtvory tuto sobotu do městského kina!
    Občanský spolek Živé město Vás zve na sobotu 13.dubna k heřmanoměstecké synagoze, kde od 11 do 17 hodin proběhne Velikonoční jarmark, od 13 hodin pak s doprovodným programem hudebních a tanečních vystoupení. Souběžně pak v Galerii dvojdomek můžete navštívit výstavu k historii velikonoc. Přijďte společně s námi přivítat jaro! V sobotu 13.dubna.
    Přednáška Václava a Pavlíny Blažkových, kteří na kolech procestovali Albánii. Na tuto myšlenku je přivedl kamarád Honza Vlasák, který zná v Albánii snad každý kámen. Albánie je pro mnohé opředená pochybnou pověstí. Hned při první návštěvě ale potkali spoustu zajímavých lidí, kteří dokázali všechny pochybnosti rozptýlit.


Domov pro seniory Heřmanův Městec

    V úterý 30. dubna Vás zve Dům dětí a mládeže Heřmanův Městec do svého areálu na tradiční PÁLENÍ ČARODĚJNIC. Program: 18:00 Soutěže a workshop 19:45 Losování o ceny 20:00 Hraje a zpívá kapela Uniband 22:00 Ukončení akce Občerstvení je zajištěno.
    Vydejte se na kouzelnou cestu za dobrodružstvím malého sobíka. Rodinný dobrodružný film natočený v krásné přírodě Laponska. Film Francie, Finska a Norska, český dabing.
    Fotbalový klub Jiskra Heřmanův Městec vás zve o víkendu na místní stadión, kde v sobotu od 16:30 hodin hraje dorost proti Mikulovicím. V neděli hrají žáci od 9:30 hodin svoje domácí zápasy v Cholticích. Od 17 hodin přivítá doma B mužstvo celek z Ronova.
    V úterý 16. dubna od 12.00 do 16.30 hod. proběhne na římskokatolické faře na náměstí Míru sběr oblečení, lůžkovin, ručníků, nepoškozené obuvi, hraček, knih a dalších věcí pro Diakonii Broumov. Věci musí být zabalené, nejlépe v pytlích nebo v krabicích. Děkujeme za vaši pomoc potřebným.


Římskokatolická farnost - děkanství Heřmanův Městec

    Městská organizace SPOKUL HM vás zve ve čtvrtek 18.4. od 18 hodin na další cestovatelský večer. Tentokrát se můžete těšit na vyprávění Michaely Hrdé o její cestě na Island nalehko. Uvidíte nejen řadů přírodních krás Islandu, ale také se dozvíte, jak se vyhnout při cestování vysokým nákladům, těžkým báglům a hromadě turistů. Všichni jste srdečně zváni.
    Legendární a průlomové dílo filmového kouzelníka Karla Zemana z roku 1955 se vrací v digitálně restaurované podobě a v nových barvách na plátna kin. Rodinný dobrodružný fantasy film.
    Potomek šlechtického rodu Kinských, reprezentant kostelecké rodové větve a současný starosta Kostelce nad Orlicí. Vážně, ale přitom s nadhledem i humorem promluví další host talk show Františka Mifka o svém profesním i soukromém životě.
    Pojďte s námi vyprovodit zimu ze vsi. Sejdeme se v úterý 16.04.2019 u branky u Holuba,v 17hodin utopíme Morenu a jdeme hledat vajíčka v trávě. Zve Vás Radovánek a T.J. Sokol.
    Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále filmů studia Marvel sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder. Akční dobrodružný sci-fi film USA. Český dabing. = HIT - na tento film nelze provádět rezervace míst =


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00