Jak na věc


heřmanův městec

Římskokatolická farnost - děkanství Heřmanův Městec

    Zveme vás na Velikonoční výstavu v židovském dvojdomku, kterou doplní také velikonoční jarmark, hudební a taneční vystoupení a soutěž o nejoriginálnějšího beránka. Hlavní program začíná v sobotu 13. dubna od 13 hodin.
    Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále filmů studia Marvel sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder. Akční dobrodružný sci-fi film USA. Český dabing. = HIT - na tento film nelze provádět rezervace míst =
    Pojďte s námi vyprovodit zimu ze vsi. Sejdeme se v úterý 16.04.2019 u branky u Holuba,v 17hodin utopíme Morenu a jdeme hledat vajíčka v trávě. Zve Vás Radovánek a T.J. Sokol.
    Občanský spolek Živé město Vás zve na sobotu 13.dubna k heřmanoměstecké synagoze, kde od 11 do 17 hodin proběhne Velikonoční jarmark, od 13 hodin pak s doprovodným programem hudebních a tanečních vystoupení. Souběžně pak v Galerii dvojdomek můžete navštívit výstavu k historii velikonoc. Přijďte společně s námi přivítat jaro! V sobotu 13.dubna.


Domov pro seniory Heřmanův Městec

    V sobotu 27.dubna se koná v sokolovně konzert legendární rockové skupiny Alkehol v rámci relorepublikoveho turné sudová přitažlivost. Předskočí Promile, přijďte bude to nářez. Vstupenky v předprodeji v Hospůdce U Moni nebo elektronicky na www.spokul.cz.Informace na Facebooku.Brány sokolovny se otevřou v 19.00. Srdečně Vás zvou pořadatelé
    Turistické infocentrum vás zve na další přednášku v synagoze, tentokrát na téma Smrt a pohřbívání v židovské tradici, která se uskuteční v neděli 14.4. od 16.00 v synagoze. Po ukončení přednášky následuje komentovaná prohlídka židovského hřbitova. Těší se na vás pracovnice turistického infocentra.
    Mimořádný milostný příběh inspirovaný dramatickými událostmi 20. století i zrodem ikonického architektonického skvostu – brněnské vily Tugendhat. České drama s hvězdným mezinárodním obsazením. = HIT - na tento film nelze provádět rezervace míst =
    Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále filmů studia Marvel sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder. Akční dobrodružný sci-fi film USA. Český dabing. Prostorová 3D verze filmu. = HIT - na tento film nelze provádět rezervace míst =


Virtuální univerzita 3.věku Heřmanův Městec

    V úterý 30. dubna Vás zve Dům dětí a mládeže Heřmanův Městec do svého areálu na tradiční PÁLENÍ ČARODĚJNIC. Program: 18:00 Soutěže a workshop 19:45 Losování o ceny 20:00 Hraje a zpívá kapela Uniband 22:00 Ukončení akce Občerstvení je zajištěno.
    V úterý 16. dubna od 12.00 do 16.30 hod. proběhne na římskokatolické faře na náměstí Míru sběr oblečení, lůžkovin, ručníků, nepoškozené obuvi, hraček, knih a dalších věcí pro Diakonii Broumov. Věci musí být zabalené, nejlépe v pytlích nebo v krabicích. Děkujeme za vaši pomoc potřebným.
    Legendární a průlomové dílo filmového kouzelníka Karla Zemana z roku 1955 se vrací v digitálně restaurované podobě a v nových barvách na plátna kin. Rodinný dobrodružný fantasy film.
    13XZraněná srdceTrabantem tam a zase zpátky (HIT)Jak vycvičit draka 3Velikonoční výstava s jarmarkem a soutěžíTurnaj v losovaných čtyřhrách stolního tenisu
    Známí hrdinové Fifinka, Pinďa, Bobík a Myšpulín slaví 50 let svým novým filmem v kině. Každý bude vyprávět svůj dobrodružný příběh, který považuje za úplně nejlepší. Český rodinný animovaný film.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00