Jak na věc


harmonikove brambory

This web site is under construction.

    © 2019 originální HARMONIKOVÉ DUO Renata & Josef PospíšiloviVyrobil Martin Šach v roce 2012. Pokud se vám obsah nezobrazuje korektně, ujistěte se, že nepoužíváte moc starý prohlížeč. Doporučujeme Chrome či Firefox.


PLZEŇSKÝ PEPÍCÍ - duo POSPÍŠIL a KARPÍŠEK

    Josef POSPÍŠIL - známý rozhlasový, televizní a pódiový moderátor, publicista, scénárista i muzikant – např. "originální HARMONIKOVÉ DUO", které vytvořil v roce 1996 s manželkou Renatou Pospíšilovou / roz. Hrdličkovou. Na základě poptávky vznikla i další velice žádaná lidová skupina „KOCOUŘI z Plzně, aneb plzeňský PEPÍCÍ“, s originálním humorně laděným repertoárem a samozřejmě ve stylovém oblečení! Půvabným zpestřením jsou koncertní vystoupení harmonikářky „Renaty POSPÍŠILOVÉ“, mnohonásobné vítězky a laureátky domácích i zahraničních festivalů a přehlídek. Ve hře na typický starý lidový nástroj HELIGONKA, ji ve světě pasovali na „královnu“ tohoto nástroje. Juniorské duo „Renátka ( * 2003 ) & Pepíček Pospíšilovi ( * 1999 )“ znáte už pár let z koncertních pódií, ale i z různých televizních pořadů a z maličkých rolí ve filmech, nebo v televizních inscenacích. V exkluzivní nabídce agentury je i netradiční malá dechovka "ŠŤÁHLAVSKÁ ŠESTKA" založená v roce 1979. Josef Pospíšil je také autorem
    Velká otevírací možnost pomocí skleněné skládací stěny z plastu v zimních zahradách bazénech nebo na terasách.
    Harmonikové hliníkové dveře jsou charakterizovány moderní konstrukcí, která zabezpečuje komfort při jejich používání. Jejich hlavní předností je vyjímečná funkčnost, která poskytuje i možnost pohodlného otvevření i velmi velkých dveří, což se využívá např. v zimních záhradách.
    Dveře je také vhodné použít ve větších místnostech, kde chceme oddělit nějaký určitý prostor, např. v kancelářích,
    Kromě nepochybných estetických hodnot, které dovolují dosáhnout zajímavé prosklení domu, se harmonikové dveře vyznačují vysokou těsností a dlouhou životností, díky které se budeme mnoho let tešit z toho zajímavého využitií prostoru.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00