Jak na věc


harley davidson sportster bazar

Prague Harley Days 2019: premiéra elektromotocyklu LiveWire

    Nový model Electra Glide Standard je postaven na základech osvědčeného mastodontu Electra Glide a rovněž i s ním máte zaručen jedinečný zážitek z cestování v pohodlném sedle a za mohutným větrným štítem. Motocykl je poháněn motorem Milwaukee-Eight 107.


Nový jízdní zážitek s ikonickou silou Harley-Davidson

    Vybírejte z kolekcí zboží dovezeného přímo z USA. Vše originál Harley-Davidson. Exklusivní odznaky Harley-Davidson, spony opasků, brýle, přívěsky, boty, nášivky a další doplňky Harley-Davidson pro vás i pro váš stroj. Některé zboží už je jinde jen velmi těžko dostupné. Doplňky Harley-Davidson potěší také jako dárek. Vyberte si některý z modelů motocyklů Harley Davidson, precizně vyrobených společností Franklin Mint v USA. Všechny modely jsou kovové a jsou naprosto přesnými zmenšeninami svých originálů. Tyto modely se již dnes nevyrábí, tudíž jejich sběratelská cena neustále roste. Jelikož se nejedná o zcela nové modely, není na ně poskytnuta žádná záruka a vystavem žádný doklad. Jedná se o sběratelskou záležitost a každému doporučujeme osobní odběr. 90% všech modelů je originálně zabalemo, tudíž by při přepravě nemělo dojít k žádnému poškození, nicméně tuto skutečnost nemůžeme garantovat. Luxusní dárek, něco co potěší každého majitele, či příznivce značky Harley Davidson. Modely jsou d
    Stále jen uvažuješ nad zkušební jízdou nebo si ten Harley už opravdu konečně vyzkoušíš?Ať už jsi majitelem Harley®, který hledá svou další motorku nebo to bude tvé první setkání s Harley® motocykly, nabízíme širokou škálu posledních modelů, které jsou připraveny k testovací jízdě.Na co stále čekáš? Spoj se s námi ještě dnes a najdi ten správný motocykl pro tvé další dobrodružství.
    Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních motocyklových závodů (včetně testů), a to nejen mistrovství světa MotoGP 2019, nýbrž také WorldSBK, CEV (MSJ, ME), Road Racingu, Alpe Adria, EWC a ostatních, které jsou pro každého fanouška zajímavé.
    Má vzhled terénního kola, ale přitom nemá šlapky, jen stupačky. Dokáže jet rychlostí až 80 km/h, a to je u elektrického mopedu, jak bychom mohli tento stroj výstižněji nazvat, velmi zajímavé číslo.


Harley-Davidson na výstavě CES představil dva převratné koncepty lehkého motocyklu

    Po loňských oslavách 115. výročí Harley-Davidson znovu ožije pražské holešovické výstaviště v rytmu silných strojů a nejen jich. Další ročník Prague Harley Days se bude konat ve dnech 5. a 6. července 2019 a návštěvníci se mohou těšit na dva dny zábavy pro celou rodinu.
    Protože právě bezpečnost je vždy na prvním místě a pomalu, ale jistě se blíží čas příprav na novou sezonu, vyhlašuje Harley-Davidson Praha únor ...
    V oblečení z naší poslední linitované sezónní kolekce budeš zase vypadat skvěle, tak si ji nenechej ujít! Oblékni se do jedinečného stylu Harley® a odliš se od ostatních při jízdě ipo ní.
    Harley-Davidson se svým kamionem plným motocyklů míří v rámci akce Harley on Tour po roce opět do ČR. Celkem u nás vždy ve dvou po sobě jdoucích dnech absolvuje čtyři zastávky, které jsou letos poprvé rozloženy do třech měsíců. Jezdci a motocykloví nadšenci si budou moci užít speciální demo truck se 23 motocykly aktuální modelové řady a zkušební jízdy zdarma.
    Harley-Davidson zahájil v Evropě předběžné objednávky jejich vůbec prvního elektrického motocyklu LiveWire. Zájemci mohou na webu Harley-Davidson vyhledat nejbližšího autorizovaného dealera modelu LiveWire, na vybraném dealerství podat předběžnou objednávku a složit zálohu.


Harley-Davidson startuje sezónu se slevou až 25 700 Kč

    Harley-Davidson se svojí novinkou LiveWire vstoupil do segmentu elektrických motocyklů. To vše nyní potvrdili smlovou o dlouhodobém partnerství s týmem Envision Virgin Racing závodící v mistrovství Formula E.
    Pokud jsou motocykly ikonické značky Harley-Davidson něco, o čem jste vždycky snili, máte šanci si od teď alespoň částečně svůj sen splnit! Během zkušebních jízd zdarma poznáte jejich osobitý jízdní styl, jedinečné vlastnosti i nenapodobitelný zvuk motoru. Neváhejte a zarezervujte si včas svoji zkušební jízdu.
    Americký výrobce vstupuje do nové kategorie motocyklů určených pro děti. Své zákazníky si chce vychovávat téměř od prvních jejich kroků. Do své nabídky zařadila dva modely EDRIVE 12 a EDRIVE 16.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00