Jak na věc


harlan coben: chybíš mi

Soutěž: Luxusní dámské hodinky Calvin Klein full moon 01. 06. 2018

    Soutěžní otázka: Na stránkách www.bux.cz najdete další knihy tohoto oblíbeného autora, mimo jiné také příběh televizní reportérky Wendy Tynesové, jenž řeší dilema, zda nepřímo nezapříčinila smrt nevinného člověka. Jak se tato kniha jmenuje?
    Harlan Coben (* 1962, Newark), absolvent politologických studií, je uznávaným a oblíbeným autorem kriminálně laděných knih, za něž byl několikrát nominován či vyhlášen vítězem vícera amerických, britských, francouzských či německých žánrových cen. Posledních osm titulů, které vydal, se okamžitě po zveřejnění vyšvihlo na první místo žebříčku bestsellerů The New York Times, filmový přepis jeho románu Tell No One získal čtyři Césary (francouzskou obdobu amerických Oscarů). Harlan Coben žije s manželkou a čtyřmi dětmi v městečku Ridgewood ve státě New Jersey.


Waterdrop: zimní novinky a nové příchutě plné přírodní ovocné chuti 27. 12. 2018

    Na začátku to vypadalo jen jako obyčejná profilová stránka tak jako spousta jiných na internetové seznamce. Kat Donovanová, osamělá policistka newyorského sboru, dostala předplatné na tenhle web od své kamarádky Stacy. Ale pak si Kat lépe prohlédne fotografii muže, který ji zaujal, a najednou jako by její svět kolem ní i v ní vybuchl. Ze snímku na ni hledí její bývalý snoubenec, Jeff, který jí zlomil srdce a kterého osmnáct let neviděla. A to ještě netuší, co všechno se kliknutím na jeho stránku otevře… Kat nejprve doufá, že se možná její život od téhle chvíle začne ubírat lepším směrem. Pak ji však osloví mladičký Brandon, který tvrdí, že jeho matka zmizela a že v tom má prsty Jeff. A z minulosti se začnou vynořovat nejen Jeffova tajemství, ale i znepokojivé otázky týkající se všech lidí, které kdy Kat milovala…

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00