Jak na věc


hanýžka a martínek texty

Novoroční dárek Hanýžky!

    Spadané listí a se již nemůže dočkat až ho počechráte hráběmi. Odměnou vám budou šlechtěná hanýžská jablíčka a starý známý dobrý pocit z vykonané práce. Těšíme se na vás.
    Jaro probudilo mravenečky ze všech turnusů i ostatní havěť! Těšte se milé děti, Hanýžka se probudila ze zimního spánku.
    Milí táborníci, představujeme Vám nový web Hanýžky. Pro staromilce a oldschoolové fanoušky jsou staré stránky stále k dispozici na adrese old.hanyzka.cz. Tímto chceme poděkovat Ivanovi Rollerovi, který starý web po celá léta pilně spravoval.
    konečně! 2,5 hodinové dobrodružství Marka Pola a jeho družin je zde! Možno poslat přes úschovnu či z ručky do ručky, cena opět lidová 200,- kč. Objednavejte na: Marikkaja-at-seznam.cz
    Mažte lyže a snowboardy! O jarních pražských prázdninách vyrážíme opět do Jeseníků na Kralickou chatu.
    Snad každý bohulibý projekt, který nemá za úkol kumulaci zisku se neobejde bez přízně některých osvícených a velkorysých osob. Nové webové stránky navrhl Pavel Svoboda a naprogramoval je Radek Zigler s použitím krásného písma Orgovan (česky šeřík) z písmolijny Tomáše Brousila. Programování webu velkoryse financoval táborový nezmar David Hroch Šťastný.


Fotky z prvního turnusu jsou tady!

    I. turnus: 15. 2.-22. 2. 2014 (pro Prahu 1-5), II. turnus: 22. 2.-1. 3. 2014 (pro Prahu 6-10). Cena 5.550,- sourozenecká sleva 5.300,- (bohužel oproti loňsku podražili v areálu Kraličák vleky). Podrobné informace zde.
    Informace o odjezdu na první turnus najdete ZDE a zároveň bychom Vás poprosili o podepsání souhlasu o zpracování osobních údajů, který naleznete ZDE - tento dokument, je nutné podepsat a odevzdat při nástupu dítěte na tábor. Dokument je potřebný pro všechny turnusy !!!!
    Protože nám s třízením fotek pomáhali domácí skřítci, máme už hotovo a fotky najdete v galerii, případně i s videi a v plné kvalitě zde, kde je také možné stáhnout vše najednou.
     Snad každý z nás už v životě alespoň jednou lhal. I když si uvědomujeme, že to není správné a později svých činů litujeme, lžeme stále dál. Je to tak v pořádku? Když neříkáte pravdu, musíte neustále přesně vědět, co jste kdy řekli, abyste se náhodou neprozradili. Oproti tomu, řeknete-li pravdu, nemusíte si...
    Pozor změna! Na 3. turnus odjíždíme z parkoviště před prodejnou IKEA Zličín (oproti minulým letům tedy na druhé straně dálnice).


Informace pro rodiče - II. turnus 2019 (PDF, 777kB)

    Trailer k 3 hodinovému táborovému videu Khanovo proroctví 2012. Fantasy lahůdka pro filmové gurmány. DVD objednávejte co nejdřív na: marikkaja(zavináč)seznam.cz. DVD budu také rozdávat na horách.
    Místo odjezdu: parkoviště na Starém letišti Ruzyně za administrativní budovou „Bílý dům“ (stejné jako minulý rok). Parkoviště se nachází kousek od nedaleké autobusové zastávky „K Letišti“ autobusů č. 119, 100, 191, 910.
    I. turnus již strávil hodiny a hodiny a hodiny v temné komoře a ve výparech digitální chemie vyvolal množství skvělých fotografí. Najdete je tady.
    Skvělé zprávy pro obdivovatele bílého studeného nadělení a milovníky bílých stop!...HORY BUDOU!!!
    Baron Prášil 2016! 4,5 hodinový filmový hit letošního léta je konečně tady, spolu s loňskou 3,5 hodinovou fantasy peckou Zaklínač 2015. Oba filmy je možné koupit za 200,- kus, v ceně je flashdisk, který budeme zájemcům posílat poštou, nebo z tlapky do tlapky po domluvě. Závazné objednávky na: marikkaja-at-seznam.cz nebo tel: 777692899.
    Vylezli jsme konečně ze zimních ulit. Dubnová brigáda na Hanýžce bude 25. -27.4. Připravte si svaly a domluvte svým dlaním ať se připraví na mozoly!


Jaro z Hanýžky volá

    Poslední zářijový víkend jsme vyrazili na výlet do našich oblíbených končin. Počasí se vydařilo a hrstka odvážných táborníků se směle vydala do tajuplných hvozdů Českého lesa. Podzimní Klenčí je krásné a jeho okolí skrývá množství tajemství za kterými jsme se neohroženě vydali. Nahlédněte do galerie o co jste přišli. Doufáme, že příští výlet si nenecháte ujít!
    Lyžařský výcvik je za námi. Nachytali jsme spoustu zimy na léto! Pronásledováni podivnými obyvateli a němčourskými zombíky, jsme objevili tajemství ztracené expedice a Jesenického Sněhury. To je co!
     Snad každý z nás už v životě alespoň jednou lhal. I když si uvědomujeme, že to není správné a později svých činů litujeme, lžeme stále dál. Je to tak v pořádku? Když neříkáte pravdu, musíte neustále přesně vědět, co jste kdy řekli, abyste se náhodou neprozradili. Oproti tomu, řeknete-li pravdu, nemusíte si...
    Hohóóó! Labuťáci, dům hrůzy s kostlivečkama, střelnice a autodromy! Bezva prima světský kolotočáři. Přátelé Hanýžky, hurá na Matějskou pouť! Kdo chytí starýho Kočku za nohu, tomu platíme jízdu na Horské dráze! Vzhledem k tomu, že jaro ještě nezačalo a starej Kočka by byl stejně zalezlej, přesunujeme termín. Sraz jako vždy na plácku před Juldou Fuldou tedy Výstavištěm v neděli ve 14 hod.


Přihláška - III. turnus 2019 (PDF, 148kB)

    Přátelé táborových ohňů, bobříci a milovníci jinovatkových rán. Podzimní brigáda na Hanýžce bude 7. - 9. listopadu.
     Snad každý z nás už v životě alespoň jednou lhal. I když si uvědomujeme, že to není správné a později svých činů litujeme, lžeme stále dál. Je to tak v pořádku? Když neříkáte pravdu, musíte neustále přesně vědět, co jste kdy řekli, abyste se náhodou neprozradili. Oproti tomu, řeknete-li pravdu, nemusíte si...
    Letní tábor funguje od roku 1988. Od roku 1997 je provozován Karlem Maříkem. V roce 2005 vzniklo Občanské sdružení Hanýžka, které se následně změnilo v Hanýžka z.s.
    Je máj, práce čas. Lopaty a hrábě zvou, slyším pily hlas! Hynku, Viléme, Jaruno, Kotyči, Peťíno, Lindo! Je práce čas!
    Konečně je to tady! Lyžařský výcvik v roce 2013 se uskuteční tentokrát v Jeseníkách a to opět ve dvou turnusech: 10. - 16. února a 16. - 23. února 2013. Veškeré info zde.


ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground­

    2 x trailer k 3,5 hodinovému táborovému videu HOBIT 2013 z I. turnusu. Legendární fantasy delikatesa bude k dostání na konci ledna . DVD objednávejte co nejdřív na: marikkaja(zavináč)seznam.cz. DVD budeme doručkovat poštou na dobírku, nebo z hobití chlupaté ručky do ručky.
    Tábor Hanýžka tak jak ho neznáte milé děti. Houby pod sněhem, ledový táborák, stromové víly a vánoční stromeček.
    Ohohóó! Náš retro ocelový oř Škoda ŠL - 11 (EŠELKA) již funí! Po celkové generálce v novém červeném kabátě lační vyrazit a polykat kilometry, především na Hanýžku!
    Skvělé zprávy pro ty z Vás, kteří už od září chodí tajně do sklepů a garáží kontrolovat svou zimní výbavu...HORY BUDOU!!!
    Hola hola trpajzlové! Bizarní skautonoši! Mravenčí makáči! Brigádnická havěti! Masírujte svaly, žlázy a šlašky. Jarní brigády volají, práce! Práce a zase práce! Sladkou odměnou vám bude jako obvykle jarní vánek, poetické rozmluvy pod lípou, roztomilé myšinky v baťohu a škvoři...
    Fantasy dobrodružství zaklínače Geralta, mocných čarodějek a jeho věrných přátel ztracených ve dvou světech. Fotky zde.
    Listopadový písně od léta už slýchám... Táborníci, podzimní brigáda v Klenčí bude 11. - 13.11. Spadané listí se už nemůže dočkat až ho zahřejí vaše skautské tlapky.


III. turnus 10. srpna – 24. srpna 2019

    Dětský tábor Hanýžka je provozován Hanýžka z.s. se sídlem v Praze. Nachází se v malebném kraji Chodska, nedaleko měst Klenčí pod Čerchovem a Domažlice.
    Mráz je prý nejlepší děda! Na Matějskou s dědou Mrázem ale nechceme, opět tedy změna! Na pouť až v neděli 14. dubna!!!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00