Jak na věc


hamleys praha otevírací doba golem

Fusion hotel - unikátní v centru Prahy

    které nechybí energie, zkušenosti, moudrost ani laskavost. Rodičům vždycky dobře poradí, co potěší duši jejich dítěte. A když zbude volná chvilka, ráda přečte i pár pohádek.
    Hamleys je výjimečné hračkářství a přesně takoví jsou i lidé, kteří tady pracují. Právě oni z něj totiž dělají kouzelný svět hraček, za jehož prahem čeká na každého nezapomenutelný zážitek. Co musíš splňovat, aby ses stal jedním z nás?
    České památky na jednom místě, historické příběhy a velká spousta LEGO vtípků. Vládce LEGO země má na starosti prodej vstupenek na výstavu a doplňkového sortimentu. Je komunikativní, ovládá angličtinu a nebojí se vykročit zákazníkům naproti.
    A to je jen pár superhrdinů, které potřebujeme k tomu, aby Hamleys bylo víc než jen obyčejným hračkářstvím.Proto neváhej, ozvi se nám a společně najdeme práci, která ti sedne.
    který rád oblékne kostým superhrdiny nebo na nohy obuje brusle. Showmana, díky němuž se zábava nikdy nezastaví, o kterém bude každý vědět, všude ho bude plno a dodá do týmu drive.


Blanka Matragi v Obecním domě - výstava Timeless

    každá maminka je totiž tak trochu superhrdinka. Jak si jinak vysvětlit, že vždycky přesně pozná, co děti chtějí? Stačí jí jeden pohled a všechna dětská přání jsou jí jasná.
    V rukou Hamleys demonstrátorů hračky ožívají. Jeho hlavní pracovní náplní je jedinečná a originální demonstrace různých hraček. Je zábavný a schopný zákazníky pro demonstrovanou hračku nadchnout! Je to rozený showman a prodejní mág, jehož superschopnosti oceníme výkonnostním ohodnocením až 50 000 Kč/měs.
    Asistent prodeje přivádí kouzlo Hamleys v život. Jeho primární pracovní náplní je zajištění excelentního zákaznického servisu a zprostředkování nezapomenutelného zážitku z návštěvy obchodu malým i velkým zákazníkům. Vyzná se v hračkách a vždy umí dobře poradit, jakou hračku vybrat. Vždy mu záleží na tom, aby se zákazníci v prodejně cítili dobře a odcházeli spokojení. Platové ohodnocení až 30 000 Kč + další benefity.


Jan Blažej Santini Aichel - geometrie posvátného prostoru

    Stereotyp a nuda? Tak to u nás rozhodně nehrozí. V rámci týmu si můžeš vyzkoušet roli prodejního asistenta, předvádění hraček, práci na pokladně, obsluhu atrakcí, organizátora narozeninové párty, ale třeba i práci v kostýmu princezny, piráta, vojáčka, hadrové panenky a spousty dalších.
    Chybět ti nesmí jedinečné superschopnosti – nemusíš ale ani umět létat jako Wonder Woman ani mít nadlidskou sílu jako Superman nebo svaly jako Hulk. Naši superhrdinové jsou jiní. Zvládnou vykouzlit úsměv na tváři každému, kdo projde bránou Hamleys, rozumějí řeči hraček a rodičům i dětem umí přesně poradit, s jakou z nich si užijí nejvíce zábavy.
    která chce svou práci milovat, protože vždy všechno dělá na 100%! Baví jí lidé, ráda s nimi komunikuje, baví jí hračky a v Hamleys se bude cítit skoro jako doma.
    A to by nebylo Hamleys, aby nenabízelo ještě něco navíc!Máš narozky? Hurá! Tak to pořádně oslav. V tento speciální den ti dáme speciální volno! Nebo vyraz s přáteli do aquaparku, muzea či IQ landie a díky slevovým akcím si užij zábavu nejen v Hamleys, ale i mimo něj.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00