Jak na věc


hala polárka bruslení pro veřejnost

Prodej velkých skladových hal - důvody koupě

    Naše skladové haly jsou vyrobeny z odolných hliníkových profilů, potažené PVC plachtami s vysokou gramáží 670 g/m2, 100% nepromokavé, světlopropustné, se sníženou hořlavostí (dle DIN 4102 B1) rakouského výrobce SATTLER nebo vybavené kvalitním trapézovým pozinkovaným plechem s lakoplastovou úpravou, tento typ opláštění skladových hal je často využíván pro zvýšené zabezpečení skladovaného zboží.
    K rozšíření svých aktivit a zvýšení nároků na skladovací prostory můžete využít montované skladové haly, jež nemají pevné základy a kotvení je zajištěno pomocí dlouhých ocelových hřebů, které se zatlučou k nohám haly do měkkého povrchu nebo pomocí kotev, chemické malty a šroubů na betonové patky. Hlavní výhodou skladových hal je to, že k nim obvykle nepotřebujete mít stavební povolení.*
    Náš tip: Skladové haly vybavené trapézovým pozinkovaným plechem s lakoplastovou úpravou jsou ideální volbou v případě, že potřebujete zvýšit zabezpečení skladovaného zboží.
    Skladové haly mají krátkodobé i dlouhodobé využití, v případě potřeby je lze rychle demontovat a přesunout na jiné místo, což je nesporná výhoda oproti halám s pevnými základy. Skladovou halu bez pevných základů přemístíte snadno, rychle a bez jakéhokoliv poškození.


Montované haly a jejich opláštění

    Ocelová konstrukce haly může být v závislosti na charakteru ocelové haly opatřena povrchovými úpravami dle požadavku zákazníka, např. standardním nátěrem, zinkováním nebo speciálními protipožárními nástřiky. Výhodou je také obrovská variabilita opláštění ocelové konstrukce z těch nejlepších systémů.Ocelové haly jsou navrhovány od šíře 5m do 100m (ekonomicky optimální bez středových podpor od 10m do 40m), délka není omezena. Tvarově mohou být haly řešeny se sedlovou nebo pultovou střechou s bočními stěnami. Lze vytvářet vícelodní objekty.Konstrukce je kotvena přes základové patky na betonovou základovou konstrukci.Ocelové haly mohou být vybaveny ventilací, klimatizací, vytápěním, osvětlením, různými vratovými a dveřními systémy a dalším vybavením dle požadavku zákazníka.
    Oproti konkurenci používáme větší a odolnější konstrukci stanových hal či stanů, v případě levnějších nabídek od jiných dodavatelů Vám rádi pomůžeme nabídky srovnat.
    Z čeho jsou skladové haly vyrobeny?I když nemají skladové haly pevný základ, jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Skladové haly od Moravia Propag, s. r. o., jsou vyrobeny z odolných hliníkových profilů, potažené PVC plachtami s vysokou gramáží, stoprocentně nepromokavé, se sníženou hořlavostí rakouského výrobce SATTLER nebo vybavené kvalitním trapézovým pozinkovaným plechem s lakoplastovou úpravou.
    Nespornou předností těchto mobilních skladových hal je především rychlá montáž, vysoká mobilita a montáž možná i v zimním období tzn. je možné tyto mobilní skladové haly montovat celoročně.
    *Nutnost mít stavební povolení je závislé na místním stavebním úřadě. Jestliže plánujete stavbu skladové haly déle než na tři roky, stavební úřady ho mohou vyžadovat, vždy však záleží na příslušném úředníkovi.


Vyrábíme a montujeme textilní (plachtové) a plechové montované haly:

    Prodej skladových hal a párty stanů probíhá po celé České i Slovenské republice, doprava u zakázek na 1 místo určené zákazníkem je zdarma ! Na přání je možné i osobní vyzvednutí na firmě v Brně.
    Plánujete rozšíření sezónní výroby? Hodláte zvýšit nároky na skladovací prostory, ale nechcete řešit zbytečnou administrativu na vyřizování stavebního povolení? Moravia Propag, s. r. o., přichází se skvělým řešením, které vám ušetří peníze i čas.
    Konstrukční systém ocelové haly sestává z ocelové nosné konstrukce opláštěné zatepleným či nezatepleným ocelovým opláštěním mnoha typů. Stavby jsou vysoce univerzální, odolné a estetické. Typickým využitím jsou výrobní a skladovací objekty.
    V nabídce je například hala Beta, kterou lze využít jako sklad, trvalé i dočasné skladovací prostory, na kulturní a sportovní akce apod. Hala Gamma je vhodná jako sklad, koňská jízdárna, kluziště, garáž nebo na pořádání mega koncertů.


Volitelné příslušenství k montované hale

    Skladová hala Vám pomůže při řešení rozšíření Vaší sezónní výroby či při zvýšení nároku na skladovacé prostory bez zbytečné administrativy na vyřizování stavebního povolení. Naše montované skladové haly nemají pevné základy, kotvení je zajištěno pomocí dlouhých ocelových hřebů, které se zatlučou k nohám haly do měkkého povrchu nebo pomocí kotev, chemické malty a šroubů na betonové patky. Nutnost stavební povolení však vždy záleží na místním stavebním úřadě a pokud plánujete stavbu déle než na 3 roky tak stavební úřady ho dle našich zkušeností občas vyžadují, vždy však záleží na příslušném úředníkovi. Skladovou halu je možné využít dočasně či na delší období. Skladové haly je možné v případě potřeby rychle demontovat a přesunout tak na jiné místo využít se dají třeba jako dočasný sklad a toto je nesporná výhoda oproti halám, které mají pevné základy. Díky tomu,že hala nemá pevné základy je možné halu přemístit bez poškození.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00