Jak na věc


hřiště povrch granulát

400. oranžové hřiště od Nadace ČEZ

    Celý areál golfového resortu Darovanský dvůr vznikl rozsáhlou rekonstrukcí bývalého statku, původně poplužního dvora ze 17.století. Golfové hřiště vznikalo postupnou výstavbou po jednotlivých etapách od roku 1997, rozkládá se na rozsáhlých pozemcích nad meandrem řeky Berounky a je známé svými panoramatickými výhledy do okolních lesů. Na počáteční realizaci projektu se designérsky podílel pan Kamil Pilát, konečný design a tvář hřišti však vtiskl skotský architekt Chris Johnson.
    Internetový obchod Rovex nabízí širokou nabídku komponentů pro dětská hřiště, které jsou určeny na zahradu, do mateřské školky i pro obec. V sortimentu naleznete houpačky, skluzavky, kolotoče, pískoviště, dětské domečky, trampolíny, šlapací čtyřkolky a jiné. Eshop garantuje vysoce kvalitní zboží a profesionální přístup.
    Svým charakterem se jedná o hřiště v kombinaci parkového a linksového typu. V průběhu let 2004 – 2009 došlo ještě k dalším úpravám na designu původní osmnáctky, proběhla náročná modelace greenů , drah a výstavba mnoha rozměrných bunkerů. Celé hřiště je střední sportovní obtížnosti, je však také dostatečnou výzvou pro závodní hráče.
    Vysokokapacitní, odolný herní systém. Univerzální volba pro kreativní hru na dětském hřišti! Výběr z několika typů plošin.
    Panorama – vyznačuje se dalekými rozhledy po okolní krajině a zbývajících jamkách celého hřiště. Je završena malebným jezírkem v blízkosti terasy hotelové restaurace.


Pravidla a doporučení při užívání tréninkových ploch

    Ozdoba každého dětského hřiště. Výběr z různých typů a provedení. Standardní i obloukové houpačky.
    Všechny sestavy dětských hřišť, jejich drobné prvky i například populární pyramidy vám namontuje naše firma a její zkušení pracovníci, a proto nemusíte mít strach, že montáž nezvládnete. V naší nabídce naleznete dětská hřiště z kulatiny a dětská hřiště z hranolu nebo kovu, stejně tak můžete sladit dětské hřiště s ostatním již dříve instalovaným původním vybavením.
    Z kvalitních materiálů. Skvělý design, vysoká odolnost herních komponentů. Odvažte se na dětském hřišti.
    Na dětská hřiště pro nejmenší vyberte ty nejlepší prvky! Rozvíjejte u dětí fyzické, sociální a kognitivní dovednosti.
    V nabídce Miracle naleznete nejen samostatné, volně stojící herní zařízení pro dětská hřiště, ale také unikátní lezecké stěny, šplhací zařízení, ručkování až po skluzavky, houpačky a pružinové herní prvky.


Stále nová a exkluzivní herní zařízení

    V samém srdci golfového hřiště se nachází komplex několika hotelových budov Kongres & Golf hotelu Darovanský dvůr. Neobyčejně široké a velmi kvalitní služby hotelu poskytují jedinečné zázemí bohatému golfovému životu v Darovanském dvoře.
    Reálnost na dosah! Stěny s úchyty pro ruce a nohy zajišťují dětem skvělý zážitek z lezení. Oblíbené stěny na dětských hřištích.
    Kovová dětská hřiště jsou především díky své robustní konstrukci bezpečná a je zajištěna trvanlivost a stálost materiálů. Dřevěná dětská hřiště jsou také odolná vůči zimně a povětrnostním vlivům a proto je nemusíte schovávat před nepříznivým počasím.
    Navrženo pro starší děti. Zdokonalování kondice a rozvíjení sociálních dovedností na dětském hřišti - ve skupinách či samostatně.
    Každé dítě by mělo mít svůj koutek na hraní a dětská hřiště jsou k tomu určena. Dětské hřiště umožní dítěti již v raném věku vyřádit se na skluzavkách a houpačkách. Naše dětská hřiště se vyrábějí z několika materiálu a kombinací. Mezi nejpoužívanější materiály patří například kovy, plasty a různé druhy dřevin.


DOPORUČUJEME výrobky pro dětská hřiště

    Inspirujte se tím, co naši zákazníci často kupují. Možná máte podobný vkus a tato nabídka Vám ušetří čas, který byste věnovali procházení celé naší nabídky. Pokud si nevyberete, pokračujte výběrem kategorie v levém menu nebo ve výpisu kategorií výše.
    Hodnotné, flexibilní a speciální nastavení, které byste běžně našli u větších a nákladných systémů. Tématická dětská hřiště.
    Nabízíme veškerá vybavení pro dětská hřiště na zahradě, pro mateřské školky i obce. V jednotlivých kategoriích naleznete skluzavky, dětské domečky, houpačky, pískoviště, trampolíny, kolotoče a jiné výrobky určené pro dětská hřiště. Klademe především důraz na bezpečnost dětí, proto nabízíme pouze vysoce kvalitní odzkoušené výrobky. Zboží zakoupené v našem internetovém obchodě se vyznačuje také dlouhou životností. Dopřejte svým dětem zábavu přímo na vaší zahradě a sestavte si soukromé dětské hřiště. V našem sortimentu také naleznete zahradní nábytek, altány, pergoly, terasové střechy a jiné zboží.
    Jedny z největších venkovních zařízení pro dětská hřiště. Součástí je několik typů skluzavek a vysokých věží. Top v oblasti zábavy.


Prolézačky, sport a balancování

    Nejprve byl v roce 1997 vybudován 300 metrů dlouhý driving range, cvičné plochy a zejména 9 jamek veřejného hřiště pro začínající hráče. V roce 2001 následovalo dokončení prvních 9-ti jamek Mistrovského hřiště, které bylo na jaře roku 2002 rozšířeno na 18 jamek. V roce 2004 došlo k jeho sdalšímu rozšíření a to o velmi malebnou část – 9 jamek hřiště Jezírka. Celé 27 jamkové hřiště je velmi citlivě zasazené do okolní krajiny přírodního parku Horní Berounka.
    Skluzavky Vám svojí rozmanitostí, tvary a nastavením poskytnou dostatečnou zábavu z klouzání na dětském hřišti.
    Na hřišti se bude scházet místní Klub maminek s předškolními dětmi a bude také využíváno dětmi z místního hasičského sboru, které na návsi trénují. U hřiště jsou umístěny lavičky pro rodiče a prarodiče, takže by se mělo stát centrem setkávání rodin s dětmi v obci, která dosud žádné kompletní dětské hřiště nemá.
    Zvolte si z několika odlišných herních systémů pro dětská hřiště. Různorodost herního vybavení pro dětská hřiště Miracle pokryje veškeré požadavky zákazníků.
    Samotná montáž dětského hřiště není dlouhodobou záležitostí a prakticky trvá jen několik hodin a tak můžete své děti rychle překvapit novým bezpečným a zábavným dětským hřištěm.
    Nejvíce odolné zařízení pro venkovní dětská hřiště. Díky komponentům z nerez oceli vydrží tyto pvky roky užívání i nepřízeň počasí.


Doporučujeme - oblíbené zboží našich kupujících

    Naše výrobky jsou certifikovány Technickým a zkušebním ústavem. Tyto certifikáty vypovídají o kvalitě, s jakou jsou naše dětská hřiště pro vás vyráběna a montována.
    bylo otevřeno 30. června 2016 v 15 hodin. Kompletní vybavení a instalaci provedla naše firma. Můžete zde najít například lanovou pyramidu, skupinovou houpačku, sedačkový kolotoč a sestavu s horolezeckou stěnou a skluzavkou.
    27 jamkové Mistrovské hřiště nabízí možnosti různých kombinací jednotlivých devítek Panorama, Svatá Anna a Jezírka. Charakterově se jedná o velmi příjemné spojení parkového a linksového typu hřiště.
    Dodají dětskému hřišti tu pravou zábavu! Vhodné pro mladší věkovou skupinu, pro kamarády i jednotlivce.
    Poskytněte vašim dětem více možností pro rozvinutí koordinace a motorických dovedností. Děti tak rozvíjí při hře na dětském hřišti sociální, fyzickou a mentální interakci.


Vítejte v internetovém obchodě Rovex Dětská hřiště

    Svatá Anna – název této „sestry“hřiště Panorama připomíná historii jednoho z prvních povrchových černouhelných dolů na území Rakouska-Uherska. Zbytky po dolování uhlí před 150 lety jsou ještě patrné mezi jamkymi č.8 a č.9. Jinak se zde nacházejí krásné březové a dubové háje. Poslední jamka je svojí obtížností, postranními auty a jezírkem výzvou pro každého hráče.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00