Jak na věc


gynekologické vyšetření video

Gynekologicko-porodnické oddělení

    Na oddělení poskytujeme péči především pro ženy ze Šumperska, Zábřežska a částečně také ústeckoorlicka. Pacientkám nabízíme 27 lůžek a 2 nadstandardní pokoje.
    Gynekologické oddělení tvoří provozní jednotku společně s příjmovou a pohotovostní ambulancí, vyšetřovnou a zákrokovým sálkem. Kapacita oddělení činí 29 lůžek, pokoje jsou jedno, dvou a třílůžkové. Na oddělení jsou léčeny ženy se závažnější patologií časného těhotenství a gynekologickými onemocněními vyžadující intenzivní konzervativní nebo operační léčbu.
    Dovolujeme si Vás informovat, že dne 25. 5. 2018 nastává účinnost Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Vaše osobní údaje budeme chránit jako dosud, avšak s účinností GDPR máte nová práva – právo na námitky proti zpracování, právo na výmaz („právo být zapomenut“) a právo na přenositelnost.


GINEXID gynekologická čisticí pěna 150 ml

    MUDr. Borotová Petra, MUDr. Bubáková Zuzana, MUDr. Capková Jana, MUDr. Cmolová Monika, MUDr. Černý Miloš, MUDr. Drmlová Dita, MUDr. Chlebušová Karolína, MUDr. Macejková Patrícia, MUDr. Nemešová Alina, MUDr. Palásková Jana, MUDr. Pertl Jiří, MUDr. Pleváková Zuzana, MUDr. Poláková Veronika, MUDr. Ullrych Petr, MUDr. Voborská Neudeckerová Jana
    Gynekologicko – porodnické oddělení nabízí ženám komplexní gynekologickou a porodnickou péči prováděnou v lůžkové i ambulantní části, na moderním porodním sále a centrálních operačních sálech. Pracoviště je nositelem řady certifikátů vyjadřujících kvalitu a bezpečnost péče. Jako jedna z prvních v České republice získala kladenská nemocnice titul Baby friendly hospital, což je označení pro nemocnici, která podporuje přirozenou výživu dětí a plní 10 kroků k úspěšnému kojení.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00