Jak na věc


golfová rukavice

Nový GOLF DIGEST je v prodeji od čtvrtka 7. února

    09.02.2019 | Děti musejí začít sportovat již v útlém dětství a ideálním místem pro získání zdravých pohybových návyků je škola. Shodli se na tom účastníci čtvrteční konference, které uspořádala Česká unie sportu. Základem musí být změna a rozšíření výuky tělesné výchovy.
    26.10.2018 | Poprvé a určitě ne naposledy. Golf Circus Drive přilákal 6. října při své venkovní premiéře golfisty, kteří se chtěli poměřit v délce svých odpalů. A organizátoři slibují: Za rok se vrátíme, pořádně trénujte!...
    09.01.2019 | Tipy pro správné zahřátí těla před hrou naleznete v jednom z řady tréninkových videopomůcek, které připravili kondiční trenéři ČGF. Další tréninková videa lze nalézt v sekci Sportovní golf/videa. ...
    Kristýna Frýdlová se může hned v úvodu roku 2019 pochlubit skvělým výsledkem. V Miami vstoupila do druhé univerzitní sezóny a hned při prvním turnaji jarní části obsadila třetí místo. Pro českou hráčku jsou důležité ale také výsledky ve škole. A i studium ji vychází na výbornou.
    Zadejte název turnaje nebo jeho část a zobrazí se Vám přímo daný turnaj nebo seznam relevantních turnajů.


Cafourek vybojoval na Pro Golf Tour třetí místo, ...

    Devítidenní intenzivní tréninkový pobyt ve Spojených arabských emirátech mají za sebou hráči Národních tréninkových skupin. Pod vedením trenérského kvarteta absolvovali mladí čeští golfisté první z letošních zimních kempů, které je mají připravit na náročnou sezónu.
    07. 02. 2019 | První letošní číslo magazínu Golf Digest C&S je v prodeji od 7. února. Krom jiného se v něm dočtete, proč si bývalí trenéři Tigera Woodse myslí, že by letos mohl vyhrát major. S Daliborem Procházkou se podíváme na nová Pravidla. Šimon Zach má o své budoucnost jasno a v létě se objeví mezi profesionály, co od něho můžeme očekávat?
    08.02.2019 | Letošní premiéra na LPGA Tour Kláře Spilkové nevyšla podle představ. Česká profesionálka v Austrálii na turnaji ISPS Handa Vic Open neprošla cutem o tři rány. Už v příštím týdnu ale bude mít šanci na reparát, ženská profesionální série se přesune do Grange.
    Od 1. ledna hrajeme podle nových Pravidel. Rozjela se většina profesionálních sérií a už během ledna a února došlo k celé řadě pravidlových incidentů, které vyvolaly rozruch a polemiku. V reakci na to přicházejí R&A a USGA se společným prohlášením upřesňujícím výklad příslušných ustanovení.


Klára Spilková v Austrálii neprošla cutem

    Golf pod střechou se v Hradci Králové hraje celou zimu. Na turnaj jsou zváni děti od 4 let a rodiče, prarodiče – veřejnost, která si chce zahrát a zasoutěžit.
    08.02.2019 | Devítidenní intenzivní tréninkový pobyt ve Spojených arabských emirátech mají za sebou hráči Národních tréninkových skupin. Pod vedením trenérského kvarteta absolvovali mladí čeští golfisté první z letošních zimních kempů, které je mají připravit na náročnou sezónu.
    Letošní premiéra na LPGA Tour Kláře Spilkové nevyšla podle představ. Česká profesionálka v Austrálii na turnaji ISPS Handa Vic Open neprošla cutem o tři rány. Už v příštím týdnu ale bude mít šanci na reparát, ženská profesionální série se přesune do Grange.
    Zatím spokojeni mohou být čeští profesionálové, kteří se vydali na sérii turnajů Pro Golf Tour v Maroku. V obou úvodních akcích celé české trio prošlo cutem, Jan Cafourek navíc přidal v dnešní dohrávce druhého turnaje dělené třetí místo.


OBRAZEM: XXIII. Večer českého golfu 2018

    10.02.2019 | Zatím spokojeni mohou být čeští profesionálové, kteří se vydali na sérii turnajů Pro Golf Tour v Maroku. V obou úvodních akcích celé české trio prošlo cutem, Jan Cafourek navíc přidal v dnešní dohrávce druhého turnaje dělené třetí místo.
    01.11.2018 | Pro mě jako nováčka to jsou cenné rady a věřím, že tohle video začínajícím hráčům může pomoc... zkušeným asi moc nedá, ale co si budem: teprve se to učím! No a doufám, že pár z vás to golf vyzkouší a najdou v něm stejnou zálibu jako já :)...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00