Jak na věc


gerlingen

Všeobecné platební a storno podmínky

    Narodil se ve Slaném, vystudoval management cestovního ruchu a posledních více jak patnáct let se aktivně věnuje vývoji webových aplikací. K našemu projektu se připojil v červenci 2013.
    Fén, Kabelové programy, Kávovar, Koberec, Koupelna, Minibar, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Rádio, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, TV, TV s plochou obrazovkou, Vana nebo sprcha, Župan
    Fén, Kabelové programy, Kávovar, Koberec, Koupelna, Minibar, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Rádio, Služba probuzení, Telefon, Toaleta, Topení, Trezor, TV, TV s plochou obrazovkou, Vana nebo sprcha
    Dřevěná/Parketová podlaha, Fén, Kabelové programy, Koberec, Koupelna, Kuchyň, Kuchyňské potřeby, Lednička, Mikrovlnná trouba, Možnost propojení pokojů, Patio, Psací stůl, Rádio, Rychlovarná konvice, Služba probuzení, Sprcha, Telefon, Terasa, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, TV, TV s plochou obrazovkou, Výhled na město
    Narodila se v Banské Bystrici, vystudovala tlumočnictví a překladatelství a posledních sedm let pracovala převážně v oblasti logistiky. K projektu se aktivně pripojila během roku 2011.


DPH a městské/turistické poplatky

    Fén, Kabelové programy, Koberec, Koupelna, Pro alergiky, Psací stůl, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Sprcha, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, TV s plochou obrazovkou, Zvuková izolace
    Naším cílem bylo vytvořit cestovní portál, zaměřený vždy na určitou destinaci, který dokáže poskytnout služby a informace z mnoha námi ověřených zdrojů ke spokojenosti Vás, našich zákazníků.


Informace o DOBLERGREEN Hotel Stuttgart-Gerlingen

    Tento hotel je situován v Gerlingenu, pouhých 500 metrů od stanice metra a 5 minut autem od dálnic A8 a A81, a nabízí nepřetržitě otevřený bar, lounge a recepci a kyvadlovou dopravu na výstaviště Neue Messe a na mezinárodní výstaviště ve Stuttgartu. Tříhvězdičkový DOBLERGREEN Hotel Stuttgart-Gerlingen má široké chodby zdobené uměleckými fotografiemi Stuttgartu a světlé a moderně zařízené pokoje s TV s plochou obrazovkou, bezpečnostní schránkou a vlastní koupelnou s kosmetickým zrcátkem. Z jídelny je krásný výhled do zahrady. V restauraci Schwaben-Schmiede se podávají pokrmy regionální a mezinárodní kuchyně a v hotelovém baru si můžete vychutnat svůj oblíbený nápoj. Některé pokoje mají plně vybavenou kuchyň, ideální pro přípravu vlastních jídel. Hotel nabízí také služby concierge a bezplatné Wi-Fi v lobby. DOBLERGREEN Hotel Stuttgart-Gerlingen se nachází jen 3 km od centra Gerlingenu. Mezi oblíbené aktivity v okolní krajině patří pěší turistika a cyklistika.
    Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte do 18:00 v den příjezdu, nebude vám účtován žádný poplatek. Pokud rezervaci zrušíte pozdě nebo do hotelu nepřijedete, bude vám účtováno 100 procent z ceny první noci.
    Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte do 18:00 v den příjezdu, nebude vám účtován žádný poplatek. Pokud rezervaci zrušíte nebo změníte pozdě nebo do hotelu nepřijedete, bude vám účtováno 80 procent z ceny celé rezervace.
    Vezměte prosím na vědomí, pokoje s kuchyňským koutem jsou k dispozici pouze na vyžádání. Tento požadavek prosím uveďte pře rezervaci do zvláštních požadavků nebo ubytování kontaktujte předem. Bezplatné Wi-Fi je dostupné pro maximálně 2 zařízení na osobu.
    Narodil se v Praze a již odmala inklinoval ke světu elektroniky a IT. Zachytil konec první vlny internetu v devadesátých letech a vezl se na ní v různých IT pozicích až do roku 2008, kdy založil cestovní agenturu B Travel.


Všeobecné platební a storno podmínky

    Děti jsou v hotelu vítány. Za použití stávajících postelí pro všechny děti do 6 let se neplatí.Za dětské postýlky pro všechny děti do 2 let se neplatí.Za přistýlky pro všechny starší děti nebo dospělé se platí 15 EUR na osobu a noc.Maximální počet přistýlek/dětských postýlek na pokoji je 1.
    Fén, Kabelové programy, Koberec, Koupelna, Minibar, Placené programy, Posezení, Psací stůl, Rádio, Rychlovarná konvice, Satelitní programy, Skříň/Šatna, Služba probuzení, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, TV s plochou obrazovkou, Vana nebo sprcha
    Naše cestovní agentura B Travel vznikla na koci září 2008 po konferenci WebExpo 2008. Tehdy se setkalo pár lidí z různých oborů, slovo dalo slovo a začala se rodit myšlenka a na jejímž konci právě jste.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00