Jak na věc


gentleman brothers

Polský Open’er: Chemical Brothers, M.I.A. a Gentleman

    Pánové neusnuli na vavřínech – v nedávné době otevřeli pobočku na Moskevské ulici v Liberci. A připravují další. V Praze na Karlově náměstí vznikne něco, co v Česku nemá obdoby. To už nebude pouze holičství, ale oáza komplexních služeb pro muže, které zatím nikdo nenabízí.
    Když někoho potkáme, vždy si o něm vytvoříme prvotní obrázek. Posuzujeme jej jako celek. Vzhled, oblečení, upravenost, vůni. Spousta mužů věnuje peníze, čas a úsilí do oblečení. Ale někteří příliš neřeší to, jak vystupují, nebo nevěnují dostatečnou péči upravenosti. A zanedbané vousy, vlasy, obočí nebo ruce pokazí jinak dobrý dojem. Je důležité si uvědomit, že lidé nás vnímají komplexně. V tomto článku se budeme věnovat úpravě vlasů a vousů, navštívíme pánské holičství.


Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

    Po příchodu mě nepříjemně překvapilo, že druhá slečna (Lucie) na recepci ani nepozdravila, i při placení se nepodívala ani do očí. Celková atmosféra Liberecké pobočky mi přišla hodně neosobní, spíše nucená, postrádal jsem přátelskou atmosféru. Měl jsem objednaný full service, ale přišlo mi, že se mě kadeřník Petr snaží co nejdříve zbavit, po necelých 40min. mi oznámil, že je to vše.Také jsem po příchodu domů zjistil, že vousy na krku jsou zastřižené šikmo. Závěrem bych chtěl říci, že další návštěvu neplánuji, ale příště zkusím barbera Cavalier :-).
    Udělal jsem online rezervaci, a bylo mi trochu divné, že jsem neobdržel žádnou konfirmaci ani na mobil ani na email, každopádně jsem dorazil v rezervovaný den a čas jen aby mi bylo sděleno, že rezervaci na mé jméno nemají! ŽE PRÝ TAM JE NA TEN ČAS ALE NA JINÉ JMÉNO. Systém prostě přiřadil k mé rezervaci jméno jiného zákazníka. Slečna se až po dlouhém odhadování zmínila, že dotyčný odepsal že tam byl nedávno a že už mu zase připomínají aby se dostavil (což byla jasně reakce toho chlapíka na nesmyslnou konfirmaci rezervace, kterou nedělal!). V rezervaci byla i moje pozn., na kterou ale slečna vůbec nereagovala a furt nechápala, a tvrdila, že rezervaci nemám! Opravdu hrozně natvrdlý personál!


Holičství Gentlemen Brothers: královská péče na královských Vinohradech

    V salonu pracuje 8 holičů, výběrem žádného neuděláte chybu. Kromě klasického stříhání a střihu strojkem můžete využít také holení břitvou. Holiči používají pouze kvalitní nástroje a kosmetiku předních britských značek. Dnes platí, a vždy platilo, že muž musí být v životě úspěšný, aby zaujal. A moderní byznysmen nemá čas nechat se hýčkat olejíčky, pudry, kolínskými deseti druhů a podobnými nesmysly. Vyžaduje prvotřídní práci, ale bez zbytečných průtahů. Holiči v Gentleman Brothers vyladili poměr mezi kvalitou a časovou náročností – bude o vás prvotřídně postaráno, ale nebudete mít pocit, že vás někdo zdržuje. Úprava vlasů nebo vousů tu trvá zhruba 30 minut.
    Pokud váháte, komu svěřit péči o své vlasy a vousy, rezervujte si termín u Gentlemen Brothers – za své peníze dostanete perfektní výsledek a příjemný zážitek.
    Náš šéfredaktor říká, že když si koupíte špatné tričko, máte 30 dní na to ho vrátit. Ale když vás někdo špatně ostříhá, trvá to 30 dní, než vypadáte nějak zhruba normálně. Proto je výběr vlastního barbera důležitým krokem. Ideální je svěřit se do péče jednoho člověka, který vás zná a ví, co chcete. Výběr holiče je, bez nadsázky, stejný jako výběr lékaře. Tento člověk musí být zručný, důvěryhodný, vzdělaný a i osobnostně si musíte sedět. Návštěva holičství je pak příjemná a nejde o rutinní věc, ale o relaxaci.


Celá služba neodpovídá ceně (pobočka Liberec)

    V redakci máme výbornou zkušenost s vinohradským holičstvím Gentlemen Brothers. Bratři Tomáš a Petr Kuckovi už byli unavení malou nabídkou a nedokonalými službami pánských salónů natolik, že se spojili s paní Šárkou Růžičkovou a založili vlastní podnik, kde budou konečně uspokojeny náročné požadavky nejen jejich, ale i dalších mužů. Vznikl tak koncept Gentlemen Brothers. Klienti si na nové služby velmi rychle zvykli a už za půl roku od otevření byli pánové z Gentlemen Brothers nuceni rozšířit prostory. A sotva přidali tři křesla, další zákazníci se opět nahrnuli. Tohle holičství není pouze místo, kde si necháte upravit vlasy a vousy. Je to klub. Muži se tu potkávají, navazují kontakty, popíjí pivo z domácího pivovaru. Tady nejde jen čistě o řemeslnou práci. O zákazníka musí být dokonale postaráno. Po přivítání na recepci vám příjemná slečna pověsí kabát a nabídne něco k pití. Pánové jsou labužníci a proto každý měsíc vybírají několik lahví prvotřídního alkoholu, který můžete zdarma och
    hnus..z 10 centimetry se kteryma sem prisel, sem odesel s pul centimetrama, jelikoz "kadernik" to posral a udelal mi na hlave to co dela kazdymu kdo tam jde :/..btw chtel sem zkratit o 2 cm a mam vylepanou hlavu a jeste i na tech pul cm mam zuby :D...a po recenzi na googlu si vypli hodnoceni a jeste mi vypisuji po soukromych zpravach...jde o "jine holicstvi" coz patri do gentleman brothers!!!..uz nikdy vic!!!..jo dal mi slevu 200,- kterou si nalepim misto tech vlasu :D..dik Kubo!! ;) :D

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00