Jak na věc


gastronomická akce praha

Spolehlivost a profesionální přístup

    SERVISNÍ GASTRONOMICKÁ s.r.o. Sídlo společnosti: Jakubská 647/2, Staré Město - Praha 1, 110 00 Provozovna: ul. Svobodova 2258, 511 01 Turnov HOT LINE - tel.: +420 724 123 242
    Zákazníkům poskytujeme profesionální poradenství, které zahrnuje zaměření typu gastroprovozovny, návrh, realizaci plánu a následný záruční i pozáruční servis.
    V naší nabídce naleznete široký výběr kvalitního gastronomického vybavení, jako jsou gastronádoby, gastro nerezový nábytek a další kvalitní vybavení gastronomických provozů. Jsme Váš spolehlivý partner v gastronomii! Dodáme Vám gastronomické vybavení podle Vašich představ a prostorových možností. Ani atypické gastronomické vybavení pro nás není žádný problém. Hlavními nabízenými službami jsou prodej a servis vybavení pro gastronomii. Zajistíme gastronomické vybavení pro restaurace, kavárny, školní kuchyně, cukrárny, bary, jídelny, řeznictví, pekárny a další gastro provozy! Hledáte prodej vybavení pro gastronomické provozy? Kontaktujte nás ještě dnes!


Úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení)

    Naše společnost dlouhodobě uspokojuje všechny obchodní partnery , kteří v Čechách a na Slovensku dělají dobré jméno oběma značkám a zároveň jsme vždy připraveni pomoci servisně a technicky všem zákazníkům, kteří pracují se zařízeními světových značek RATIONAL a WIESHEU.
    Vybavení gastronomických provozů se věnujeme od roku 1993, jako firma MC gastro působíme od roku 2008. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru gastronomie zaručují seriózní jednání a profesionalitu. Společnost sídlí v Plzni, ale má působnost po celé České republice.
    Španělsko je bezesporu gastronomická a vinařská velmoc. Zdejší strava patří svojí přípravou mezi jednodušší, ale přesto chutná velice pestře a regionálně rozmanitě. Během našeho výletu navštívíme dvě odlišné oblasti, vnitrozemský Madrid a přímořskou Barcelonu. Zatímco vnitrozemská gastronomie je založena především na pokrmech z masa v čele se sušenou šunkou z iberských prasat (jamón Iberico) a luštěninách, přímořská má základ v rybách a mořských plodech v čele s paellou. Všude narazíme na proslulé a rozmanité tapas, jež jsou určitou obdobou našich jednohubek. Vše zapijeme například lahodným vínem z kraje Rioja.


CA Bolsa travel | Šárka Moškořová

    Naše firma MC gastro se specializuje na vybavení gastronomických provozů pro školní jídelny, restaurace, kavárny, jídelny, bary, cukrárny, nemocniční kuchyně a další typy velkokuchyní. Veškeré gastronomické vybavení zhotovujeme na klíč, ale zajišťujeme i dodávky jednotlivých zařízení do gastro provozoven.
    Do konce ledna se mohou měnit podmínky a způsob školní přijímací zkoušky (pro obory s talentovou zkouškou do konce října). Sledujte webové stránky škol.
    V naší nabídce gastro vybavení jsou jen kvalitní a ověřené položky tuzemských i zahraničních značek, jako je například Winterhalter, Rational, Frima, MKN, Fagor, RM gastro, Masoprofit, Abner, GS Technik, Sving, AT Fornax,  Atotech a mnoho dalších.
    • záruční, pozáruční servis • preventivní prohlídky • montáže gastro zařízení • servisní podpora zákazníků v terénu • technická školení v terénu • odborný trénink přímo na pracovišti • prodej chemie rational, wiesheu zákazníka nebo v sídle naší společnosti
    Rádi zdarma zveřejníme Vaše příspěvky, rady, recepty a ostatní. Stránky vznikají jako podpora pro učitele a žáky gastronomických oborů, ale i pro gastro provozovny a jejich zaměstance.


Střední odborné vzdělání s výučním listem

    Za účelem zkvalitnění služeb a rekvalifikace našich zaměstnanců se firma Servisní Gastronomická s. r. o. na období od 1. února 2017 do 31. ledna 2019 zapojila do projektu Cílené vzdělávání - zvýšení kvalifikace zaměstnanců v rámci programu Operační program Zaměstnanost.
    Servisní Gastronomická - od 1.11.2016 autorizovaný servisní partner společnosti Frima- spolupráce se společností Grosskuchentecnik s.r.o. (obchodní partner Frima pro ČR a SK)
    MC gastro poskytuje odborné a profesionální poradenství v oboru projektové činnosti. Specializujeme se na zpracování a celkovou kalkulaci projektu a jeho následnou realizaci. Zajišťujeme odborné konzultace a zaškolení v oboru gastronomie.
    Společnost SERVISNÍ GASTRONOMICKÁ s.r.o. se zabývá výhradně záručním i pozáručním servisem značek RATIONAL a WIESHEU, včetně veškeré technické pomoci v České a Slovenské republice.
    ... jsou shrnutím mezinárodních pravidel a zkušeností z oblasti stravování, sestavování jídelních a nápojových lístků, pořádání slavnostních hostin a technologie přípravy pokrmů. 


Odborné poradenství a projektová činnost

    Hlavním cílem firmy MC gastro je zajistit komplexní rozsah činností zabývajících se dodávkami gastronomických vybavení, projektování gastronomických provozů zahrnující kompletní projekty na klíč včetně návrhů jejich řešení. V oblasti sortimentu a služeb se zaměřujeme na kvalitu, která je pro nás prioritní. Zákazníkům nabízíme produkty v nejvyšší kvalitě od významných světových i českých výrobců. Nabízíme nízké pořizovací ceny s kvalitním servisem.
    Kompletní realizace a vybavení všech typů gastronomických provozoven, návrhy a projekty gastro provozů včetně servisu. Dodáváme konvektomaty, myčky, kotle, pánve, nerezový nábytek, chladicí a mrazicí zařízení, fritézy, mikrovlnné trouby...
    Cílová skupina je zapojena do vzdělávacích aktivit zajišťovaných v rámci projektu. Získaná finanční podpora umožní našim zaměstnancům absolvovat školení v oborech zaměřených na zvýšení úrovně a efektivity prodejního a zákaznického servisu, technické odborné vzdělávání, IT a ekonomické znalosti, ale i kurzy soft skills z oblasti osobního rozvoje zaměstnanců.
    Projekt CZ.03.1.52./0.0/0.0/16_043/0004548 je spolufinancován Evropskou unií a Evropským sociálním fondem. Cílem projektu je zvýšení adaptability zaměstnanců na změny, rozšíření jejich znalostí, dovedností a kompetencí a zvýšení adaptability starších pracovníků.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00