Jak na věc


gastronomická akce praha

Madrid a Barcelona – za vínem a gastronomií

    • záruční, pozáruční servis • preventivní prohlídky • montáže gastro zařízení • servisní podpora zákazníků v terénu • technická školení v terénu • odborný trénink přímo na pracovišti • prodej chemie rational, wiesheu zákazníka nebo v sídle naší společnosti
    Kompletní realizace a vybavení všech typů gastronomických provozoven, návrhy a projekty gastro provozů včetně servisu. Dodáváme konvektomaty, myčky, kotle, pánve, nerezový nábytek, chladicí a mrazicí zařízení, fritézy, mikrovlnné trouby...
    Cílová skupina je zapojena do vzdělávacích aktivit zajišťovaných v rámci projektu. Získaná finanční podpora umožní našim zaměstnancům absolvovat školení v oborech zaměřených na zvýšení úrovně a efektivity prodejního a zákaznického servisu, technické odborné vzdělávání, IT a ekonomické znalosti, ale i kurzy soft skills z oblasti osobního rozvoje zaměstnanců.
    ... jsou shrnutím mezinárodních pravidel a zkušeností z oblasti stravování, sestavování jídelních a nápojových lístků, pořádání slavnostních hostin a technologie přípravy pokrmů. 


SERVISNÍ GASTRONOMICKÁ s.r.o. - Záruční i pozáruční servis značek RATIONAL a WIESHEU.

    Španělsko je bezesporu gastronomická a vinařská velmoc. Zdejší strava patří svojí přípravou mezi jednodušší, ale přesto chutná velice pestře a regionálně rozmanitě. Během našeho výletu navštívíme dvě odlišné oblasti, vnitrozemský Madrid a přímořskou Barcelonu. Zatímco vnitrozemská gastronomie je založena především na pokrmech z masa v čele se sušenou šunkou z iberských prasat (jamón Iberico) a luštěninách, přímořská má základ v rybách a mořských plodech v čele s paellou. Všude narazíme na proslulé a rozmanité tapas, jež jsou určitou obdobou našich jednohubek. Vše zapijeme například lahodným vínem z kraje Rioja.
    MC gastro poskytuje odborné a profesionální poradenství v oboru projektové činnosti. Specializujeme se na zpracování a celkovou kalkulaci projektu a jeho následnou realizaci. Zajišťujeme odborné konzultace a zaškolení v oboru gastronomie.
    Naše firma MC gastro se specializuje na vybavení gastronomických provozů pro školní jídelny, restaurace, kavárny, jídelny, bary, cukrárny, nemocniční kuchyně a další typy velkokuchyní. Veškeré gastronomické vybavení zhotovujeme na klíč, ale zajišťujeme i dodávky jednotlivých zařízení do gastro provozoven.
    Za účelem zkvalitnění služeb a rekvalifikace našich zaměstnanců se firma Servisní Gastronomická s. r. o. na období od 1. února 2017 do 31. ledna 2019 zapojila do projektu Cílené vzdělávání - zvýšení kvalifikace zaměstnanců v rámci programu Operační program Zaměstnanost.
    Servisní Gastronomická - od 1.11.2016 autorizovaný servisní partner společnosti Frima- spolupráce se společností Grosskuchentecnik s.r.o. (obchodní partner Frima pro ČR a SK)


Střední odborné vzdělání s výučním listem

    Projekt CZ.03.1.52./0.0/0.0/16_043/0004548 je spolufinancován Evropskou unií a Evropským sociálním fondem. Cílem projektu je zvýšení adaptability zaměstnanců na změny, rozšíření jejich znalostí, dovedností a kompetencí a zvýšení adaptability starších pracovníků.
    V naší nabídce naleznete široký výběr kvalitního gastronomického vybavení, jako jsou gastronádoby, gastro nerezový nábytek a další kvalitní vybavení gastronomických provozů. Jsme Váš spolehlivý partner v gastronomii! Dodáme Vám gastronomické vybavení podle Vašich představ a prostorových možností. Ani atypické gastronomické vybavení pro nás není žádný problém. Hlavními nabízenými službami jsou prodej a servis vybavení pro gastronomii. Zajistíme gastronomické vybavení pro restaurace, kavárny, školní kuchyně, cukrárny, bary, jídelny, řeznictví, pekárny a další gastro provozy! Hledáte prodej vybavení pro gastronomické provozy? Kontaktujte nás ještě dnes!
    Vybavení gastronomických provozů se věnujeme od roku 1993, jako firma MC gastro působíme od roku 2008. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru gastronomie zaručují seriózní jednání a profesionalitu. Společnost sídlí v Plzni, ale má působnost po celé České republice.


Kvalita, rychlá realizace a skvělé ceny

    SERVISNÍ GASTRONOMICKÁ s.r.o. Sídlo společnosti: Jakubská 647/2, Staré Město - Praha 1, 110 00 Provozovna: ul. Svobodova 2258, 511 01 Turnov HOT LINE - tel.: +420 724 123 242
    Naše společnost dlouhodobě uspokojuje všechny obchodní partnery , kteří v Čechách a na Slovensku dělají dobré jméno oběma značkám a zároveň jsme vždy připraveni pomoci servisně a technicky všem zákazníkům, kteří pracují se zařízeními světových značek RATIONAL a WIESHEU.
    Zákazníkům poskytujeme profesionální poradenství, které zahrnuje zaměření typu gastroprovozovny, návrh, realizaci plánu a následný záruční i pozáruční servis.
    Společnost SERVISNÍ GASTRONOMICKÁ s.r.o. se zabývá výhradně záručním i pozáručním servisem značek RATIONAL a WIESHEU, včetně veškeré technické pomoci v České a Slovenské republice.
    Do konce ledna se mohou měnit podmínky a způsob školní přijímací zkoušky (pro obory s talentovou zkouškou do konce října). Sledujte webové stránky škol.
    Rádi zdarma zveřejníme Vaše příspěvky, rady, recepty a ostatní. Stránky vznikají jako podpora pro učitele a žáky gastronomických oborů, ale i pro gastro provozovny a jejich zaměstance.


Odborné poradenství a projektová činnost

    V naší nabídce gastro vybavení jsou jen kvalitní a ověřené položky tuzemských i zahraničních značek, jako je například Winterhalter, Rational, Frima, MKN, Fagor, RM gastro, Masoprofit, Abner, GS Technik, Sving, AT Fornax,  Atotech a mnoho dalších.
    Hlavním cílem firmy MC gastro je zajistit komplexní rozsah činností zabývajících se dodávkami gastronomických vybavení, projektování gastronomických provozů zahrnující kompletní projekty na klíč včetně návrhů jejich řešení. V oblasti sortimentu a služeb se zaměřujeme na kvalitu, která je pro nás prioritní. Zákazníkům nabízíme produkty v nejvyšší kvalitě od významných světových i českých výrobců. Nabízíme nízké pořizovací ceny s kvalitním servisem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00