Jak na věc


gastroenterologická ambulance pardubice

Spojená akreditační komise, o.p.s.

    Pacienti dochází do poradny po předchozím objednání na doporučení odesílajícího lékaře. Pokud dojde ze změně termínu návštěvy, jsou uvědomněni pozvánkou nebo telefonicky gastroenterologickou sestrou. Za ošetření je účtován regulační poplatek.Pokud jste pacient, který byl již v minulosti sledován v této poradně, můžete volat přímo do poradny a domluvit si návštěvu.K návštěvě poradny vezměte s sebou:
    Gastroenterologická poradna zajišťuje pravidelnou dispenzarizaci pacientů s onemocněním zažívacího traktu (GIT). Provádí základní gastroenterologické vyšetřovací metody jako gastroskopie, rektoskopie, biopsie jater. Znovu se podařilo zajistit plánované vyšetření ERCP, které se provádí 1x týdně ve čtvrtek. Toto vyšetření provádí naši gastroenterologičtí lékaři v čele s prof. MUDr. Špičákem z IKEM na chomutovském rentgenologickém pracovišti.V případě potřeby tohoto vyšetření statim, zajistíme převoz pacienta v doprovodu zdravotníka tam i zpět na pracoviště Masarykovi nemocnice v Ústí nad Labem, event. na pražská pracoviště.
    V případech potřeby spolupracuje Gastrocentrum Karlovy Vary s Nemocnicí Karlovy Vary a dalšími zdravotnickými zařízeními, ve kterých mohou naši pacienti podstoupit další vyšetření, doporučená vyšetření na jiných odděleních, či být hospitalizování.


Zabýváme se sledováním a léčbou pacientů trpících:

    Vedoucí lékař:MUDr. Alžběta BuriánováLékař:MUDr. Jana ČajánkováMUDr. Dagmar DočekalováMUDr. Jan KuchařMUDr. Pavel KlvaňaMUDr. Ivo ChrobokStaniční setra:Kornelie BolkováSestry:Jana KičerkováMichaela BergerováIveta BujokováSanitářka:Iveta Slowiková
    Nabízíme vyšetření a pomoc dětem, které mají problémy s pravidelným vyprazdňováním stolice – zácpou. Rodičům vysvětlíme komplexní přístup k problematice, který zahrnuje:
    Gastrocentrum nabízí své služby zahraničním i českým pacientům (jimž hradí výkony plně nebo částečně smluvní pojišťovny). Objednat se do Gastrocentra Karlovy Vary »
    Gastroenterologická poradna Gastrocentra Karlovy Vary zajišťuje dlouhodobé sledování a léčbu pacientů trpících chronickými chorobami zažívacího traktu, jater, žlučových cest a slinivky.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00