Jak na věc


gardena

Gardena - zahrada, čerpadla, zavlažování

    Na trh s domácími vodárnami dodává GAREDNA brilantní domácí vodárny s integrovanou tlakovou nádobou a kompaktní vodárny bez tlakové nádoby s funkcí automatického spouštění čerpadla. Kompaktní rozměry obou typů domácích vodáren a vysoká kvalita provedení dělá z domácích vodáren GARDENA velice oblíbený sortiment. Tichý provoz, minimální údržba a moderní ovládání s LCD displejem jsou pro značku GARDENA samozřejmostí.
    Komplexní systém zavlažování pro Vaši zahradu přináší značka GARDENA v podobě kompatibilí sestavy postřikovačů, kropících nástavců a pistolí, hadic, bubnů a vozíků na hadice a doplňkového sortimentu. Patentní systém rychlých spojek mezi hadicemi a jednotlivými díly zavlažovacího zařízení dělá péči o zahradu hrou.
    Rozprašovací zavlažovač Gardena Classic je cenově výhodná nabídka pro zavlažování malých ploch. Zavlažovaná plocha: max. 80 m2 . Rozsah kropení: max. Ø 10 m. Obsah. 54 blistrových karet (1 x zavlažovač a 1 x rychlospojka č.v. 915).
    Pro čerpání vody z nádrží, sudů, nebo vody s problematickou čistotou, kalové vody a splašků je tu série ponorných a kalových čerpadel GARDENA. Přečtěte si prosím pozorně oblast zaměření jednotlivých čerpadel, abyste předešli poškození při nesprávném použití.
    Akumulátorová vřetenová sekačka Gardena 380 Li je určena pro bezkabelový precizní střih jako nůžkami, doporučeno pro travnaté plochy do cca 400 m2 (na jedno nabití akumulátoru).


Ponorná čerpadla a kalová čerpadla GARDENA

    Pro čerpání čisté sladké vody z vrtů a hlubokých studen jsou určena ponorná tlaková čerpadla GARDENA. Konstrukce ponorného čerpadla odpovídá stísněným podmínkám v úzkých vrtech, trvalému kontaktu s vodou a bezúdržbovému chodu po dobu celé životnosti. Ponorná čerpadla GARDENA do vrtů jsou vybavena tělem z ušlechtilé nerezové oceli nebo odolného plastu. Ponorná čerpadla GARDENA jsou vybavena zpětnou klapkou a systémem pro zásuvné připojení hadic GARDENA.
    Sortiment GARDENA v našem e-shopu zahrnuje především řadu výkonných a spolehlivých sekaček na trávu, elektrických nůžek a doplňkového sortimentu. GARDENA je v péči o trávník pojem a jednotlivé výrobky lze koupit v cenovém rozpětí přijatelném pro hobby zahrádkáře.
    6-plošný zavlažovač Gardena Boogie Classic je zavlažovač se šesti různými možnostmi použití. Podstavec zavlažovače pro stabilní provoz a mobilní použití. Dva masivní kovové trny pro optimální stabilitu ve svahu a na nerovné půdě.
    Všimněte si nabídky akumulátorových i běžných elektrických sekaček a zahradního náčiní. Akumulátorové spotřebiče rychle rostou na oblibě a GARDENA není pozadu v nabídce zboží a služeb.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00