Jak na věc


garážová vrata dvoukřídlá zateplená

Najdete-li zdánlivě výhodnější nabídku, zavolejte nám, posoudíme, poradíme, doporučíme a vyhovíme všem Vašim požadavkům.

    Ocelové plechy z exterieru a interieru nejsou spojené, díky čemu nevzniká„tepelný most“ a nedochází k promrzání vrat (viz obrázek níže „Charakteristika sendvičových panelů„). Sendvičové panely jsou navzájem spojeny pomocí speciálních pantů. To zvyšuje pevnost a odolnost spojů a celé konstrukce vrat. Pro zajištění utěsnění spojů mezi panely je použito speciální těsnění – polyethylen. Pružinový systém, který vyvažuje křídlo vrat je umistěn v nadpraží nad otvorem nebo podélně vedle křídla vrat (tažné pružiny).
    Sekční garážová vrata dodáme přesně na míru vašeho stavebního otvoru, s tepelnou izolací, s elektrickým motorem na dálkové ovládání, s možností manualního nouzového otevření křídla při vypnutí el. proudu, za rozumnou cenu a s nadstandardní zárukou, a tu můžeme poskytnout díky velmi vysoké kvalitě vrat a oborné montáži.
    Dáváme přednost kvalitě a používáme zásadně prověřené komponenty a výrobky. Nechte si nezávazně spočítat cenu garážových vrat. Stačí vyplnit formulář a my se Vám ozveme. Můžete také zadat telefon a náš technik Vám zavolá.
    Jedná se o typ sekčních garážových vrat s tím rozdílem, že panely jsou postaveny svisle a nezajíždějí pod strop, ale podél stěny garáže. U posuvných garážových vrat v podstatě nezáleží na šířce instalačního otvoru, jednotlivé lamely vlastně stojí a nejsou tedy namáhány tolik, jako lamely u sekčních


SERVIS  KAŽDÝ DEN 24 HODIN 7 DNÍ A 7 NOCÍ V TÝDNU

    Jak vybrat eurookno? Hodnoťte parametry a cenu!Budete doma nebo ve firmě měnit okna za nová? Nebo stavíte a chystáte se osazovat okna? Přemýšlíte, že si pořídíte dřevěná eurookna? Jaké jsou parametry eurookna? Kde a jak se dozvíte ceny dřevěných oken?
    Během otevírání se křídlo vrat zvedá nahoru pod strop po vodících lištách. Tento systém šetří místo v garáži a umožňuje bezprahový nájezd (oproti např. dvoukřídlým vratům). Vodící lišty se upevňují uvnitř garáže ke stěnám nalevo a napravo od otvoru a dále pokračují horizontální části kolmo k otvoru a rovnoběžně se stropem. Pro dodatečné utěsnění vrchní části otvoru se instaluje horizontální příčka s těsněním.
    Chcete si do nové garáže pořídit moderní garážová vrata? V naší nabídce najdete moderní sekční výsuvná a posuvná vrata nebo rolovací vrata. Vyberte si prvotřídní garážová vrata se skvělým funkčním řešením a nadstandardními užitnými vlastnostmi.
    U všech typů garážových vrat, při použití motorů, je dnes samozřejmostí dálkové ovládání. Nesmí se zapomínat ani na bezpečnostní prvky, které vám převážně při zavírání pohlídají chod vrat, aby nedošlo ke střetu s jakoukoliv překážkou zapomenutou ve vjezdu.


Výroba oken již více jak 25 let

    Garážová vrata jsou nejen velmi praktickou, ale i estetickou částí vašeho domova. Nabízíme garážová vrata mnoha provedení. Vrata se rozlišují dle systému otevírání, materiálového provedení a typů ovládání. Dodáme vám vrata do garáže na míru podle vašich představ. Nabízíme výsuvná sekční garážová vrata, posuvná vrata a rolovací vrata. Každý typ vrat je specifický svými vlastnostmi a má své výhody.
    Záruka na sekční vrata od nás je 6 let, stejně jako na elektrické pohony a elektrické příslušenství. V případě uzavřené servisní smlouvy do dvou let po uvedení vrat do provozu, kde je podmínkou každoroční placená prohlídka a případný servis, poskytujeme záruku po  dobu 11 let na sekční vrata jako celek.
    Rolovací garážová vrata jsou vhodným řešením pro garáže, kde je kladen důraz na maximální využití prostoru. Svým konstrukčním řešením zajišťují úsporu místa jak v garáži, tak v prostoru před ní. Lze je snadno nainstalovat bez dalších stavebních úprav do již postavené garáže. Jedna z hlavních předností rolovacích garážových vrat je zachování prostoru pod stropem garáže.
    Sekční garážová vrata patří mezi nejčastěji používaný typ. Jsou složena ze sekcí, které pomocí systému torzních pružin zajíždějí na vodících kolejnicích pod strop. Vratové sekce rovněž disponují bezpečnostními zámky, takže při otvírání či zavírání vrat nehrozí riziko poranění.


Z čeho se sekční vrata skládají:

    Nejčastěji používaná jsou sekční garážová vrata, která jsou složena ze sekcí, které pomocí torzních pružin zajíždějí na vodících kolejnicích pod strop. Sekční vrata posuvná do boku, podél stěny garáže, jsou tzv. sekční posuvná vrata. Jejich výhodou je možnost částečného pootevření pro průchod a zároveň volný strop. Rolovací garážová vrata jsou ideálním řešením pro garáže, kde je kladen důraz na maximální využití prostoru. Lze je nainstalovat bez stavebních úprav do již postavené garáže. Nabízíme také křídlová vrata.
    Díky našim zkušenostem a dnešním možnostem použití nejmodernějších technologii a materiálů Vám vždy doporučíme tu nejlepší variantu. Naše společnost nabízí a garantuje nejvyšší kvalitu, bezpečnost provozu. Obraťte se na náš tým vyškolených odborných pracovníků.
    Celková konstrukce sekčních vrat se skládá z křídla, systému vyvážení křídla (torzní systém nebo tažné pružiny) a systému vodících lišt. Křídlo vrat se skládá z horizontálně umístěných sendvičových panelů o síle 40 mm, které se vyrábí na automatických linkách. Skládají se ze dvou ocelových plechů s aktikorozní úpravou (pozinkování), vyplněných polyuretanovou pěnou.
    Sháníte plastové dveře? Nechte si poradit!Sháníte a vybíráte plastové dveře? Požadujete, aby byly ušité přímo na míru vašemu domu či bytu? U nás najdete přesně to, co hledáte – plastové dveře vám vyrobíme v libovolném provedení a stylu. Prohlédněte si několik možností z naší kvalitní a široké nabídky mnoha typů dveří.


Garážová vrata EUROWIN – vždy něco navíc

    Sháníte také nová okna či dveře? U nás najdete kvalitní dřevěná eurookna i vstupní dveře. Pro více informací kontaktujte naše odborníky, kteří vám se vším rádi poradí.
    Poskytujeme také servis na garážová vrata a pohony všech typů a značek. V případě jakéhokoliv poškození Vašeho zařízení vrat sekčních, rolovacích i vjezdových bran a veškerých pohonů volejte nonstop servis.
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    Sekční garážová vrata pro privátní sektor i průmyslová vrata vyrábíme vždy přesně na míru a tím dosahujeme toho, že každý stavební otvor je precizně vyplněn. Jsme schopni vyrobit vrata téměř pro jakýkoliv stavební otvor. Pohon garážových vrat je zajištěn vysoce spolehlivou motorovou jednotkou s vestavěným přijímačem. Ovládání vrat probíhá pomocí vícekanálového dálkového ovladače, zámkového tlačítka nebo kódové klávesnice.
    Specializujeme se na garážová vrata firmy DoorHan, nabízíme vynikající kvalitu i cenu, ale můžeme Vám nabídnout vrata všech dalších výrobců také za skvělé ceny.


Garážová sekční vrata od EUROWIN

    Výrobě garážových vrat věnujeme maximální pozornost. Naše garážová vrata jsou vždy zateplená a sestavená z kvalitních komponentů, které jim zaručují dlouhou životnost.
    Vybírat můžete ze široké škály imitací dřeva nebo zvolit barvu dle vzorníku. Vedle barevného provedení mají na estetickém vzhledu vrat podíl také prolisy. Vzhled vrat lze doplnit moderními nerezovými prvky.
    Jak vybrat vchodové dveře (plastové)Uvažujete o pořízení nových vchodových dveří? Ať už stavíte nebo rekonstruujete, kvalitní vchodové dveře vám zabezpečí spolehlivou ochranu proti vloupání. Naše vchodové dveře, které vyrobíme přímo na míru vašim nárokům a představám, také výborně izolují a minimalizují tak úniky vašeho draze zaplaceného tepla. Podívejte se na přesné parametry našich dveří.
    Nabízíme dodávku sekčních vrat s nejširším výběrem typů zdvihů, které jsou plně v souladu s libovolnými podmínkami montáže. Na výběr se nabízí několik typů instalace, které odpovídají různým architektonickým řešením místnosti a konstrukce otvoru.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00