Jak na věc


gambrinus restaurant jihlava

Jihlavská Gambrinus street restaurace Jihlava.

    Netradiční design restaurace podtrhují rovněž interaktivní prvky. Host má možnost se prostřednictvím moderní technologie projet například vlakem nebo ponorkou. Vyjímkou nejsou ani stoly měnící barvu nebo stoly s LCD monitory.
    Ve středu 18.8.2010 na největším jihlavském sídlišti Březinky proběhlo slavnostní otevření zcela netradiční unikátní restaurace Gambrinus image restaurant za účastí generálního ředitele plzeňského Prazdroje Douglase Brodmana, hostem byla patronka restaurace Jana Adámková. Gambrinus image restaurant v Jihlavěprojektant: Design s.r.o. Chotěbořdodavatel : Design s.r.o. Chotěboř
    • spojili jsme nespojené• hospoda jinak, jinak nejen v ČR Jde o ojedinělý koncept restaurace, která může nabídnout různá prostředí. Na své si přijdou ženy, které uvítají prostředí podobné kavárně, páry hledající kvalitní gastronomii nebo přátelé, kteří vyrazí na pivo a chtějí si ho sami načepovat. 
    Dominantou restaurace je pak velký gril. Připravované maso snímá kamera a hosté mohou sledovat přípravu přímo v akci na LCD televizorech.Ale přece jenom jde o restauraci značky Gambrinus, která je v první řadě o dobrém pivu, které je podáváno tankouvou technologií.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00