Jak na věc


fyzioterapie jandová

Oddělení nabízí relaxační aromaterapeutické koupele

    Fyzioterapie zvířat, jak již z názvu vyplívá, se zabývá terapií vašich zvířecích miláčků, kterým pomáhá řešit různé zdravotní problémy, jako jsou například pooperační potíže, chronické nemoci nebo problémy spojené se sportovní vytížeností a stářím. Fyzioterapie zvířat je v dnešní době ve světě velmi oblíbenou a rychle rozvíjející se vědou. V zahraničí je poměrně velké množství škol a kurzů, které toto vzdělání nabízejí. I přesto, že u nás není ještě fyzioterapie zvířat tak rozšířeným oborem a bude ho možné studovat na jedné z fakult České zemědělské univerzity. Fyzioterapie je u nás nepostradatelnou pomocí při různých obtížích a teď díky fyzioterapii zvířat pomůžete od bolesti i vašim mazlíčkům. Jak se dnes již ukazuje zvířecí fyzioterapie má vynikající výsledky a pomáhá svým pacientům i s těmi velmi závažnými zdravotními problémy. Je vhodná například pro zdravé psy s vysokou zátěží, sportující psy a dostihové koně. Fyzioterapie je vhodná pro zvířecí pacienty, kteří mají sníženou schop
    Bezbolestné a rychlé ošetření laserem jako řešení problémů více než poloviny žen po porodu, menopauze nebo hysterektomii.
    Laparoskopie je minimálně invazivní metoda s řadou výhod: kratší rekonvalescence, měnsí pooperační bolesti a lepší kosmetický efekt
    Zákrok určený pro ženy, které stydké pysky jakkoliv omezují esteticky, nebo fyzicky například při sportu, ale i v běžném životě.
    Odborníkem pro oblast fyzioterapie a rehabilitace v GynCentru je paní Lucie Burešová, která je diplomovanou specialistkou v tomto oboru. Ve své práci využívá specifické metody a postupy léčby volené cíleně ze široké škály metodik, s ohledem na individuální potřeby pacientů.
    Fyzioterapie je zdravotnický obor, který se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému organismu.


Objednání on-line

    Fyzioterapie zvířat je v dnešní době čím dál tím více využívanou terapií hlavně když jde o péči psů a koní.  Novinkou je, že se fyzioterapie zvířat, využívá také stále více na malá zvířata. V případě psů se terapie specializuje hlavně na léčbu pohybových problémů, které zapříčiňují hlavně posuny obratlů, kloubů a následné poškození svalové soustavy. K těmto posunům u zvířat dochází během celého jejich života i následkem zranění či trauma. Většina veterinářů řeší tyto zvířecí problémy medikamenty proti bolesti, ty však neřeší příčinu, ale pouze důsledek. Často všat stačí našim domácím miláčkům srovnat páteř a klouby a je po problému. Fyzioterapie zvířat primárně slouží jako podpůrná terapie pro navrácení zvířete zpátky do běžného života. V praxi se s fyzioterapií zvířat můžete setkat převážně u psů, koček, dalších domácích mazlíčků a také u koní.
    Chirurgické řešení inkontinence u pacientek, pro které není konzervativní nebo medikamentózní léčba vhodná.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00