Jak na věc


fyzioterapeut kolář petr

Pojisti se pro případ hospitalizace od 149 Kč

    Léčba se provádí dle Neurac léčby v pozicích s přenosem váhy těla. Redcord Stimula šíří vibrace po lanech Redcord Workstation. Vibrace je aplikována do vybraných partií těla a její dávkování je kontrolováno nastavením frekvence, energetické úrovně,  vzorcem vibrace a zpracováním.
    Hledáte fyzioterapeuta v Praze 4, který vám pomůže vyřešit váše problémy s pohybovým aparátem? Naše stránky vám pomohou! Má-li mít fyzioterapeut ordinaci v městské části Praha 4, máte na výběr vybrat z široké nabídky fyzioterapeutů v lokalitách Nusle, Krč, Modřany, Michle a Chodov.
    Nejkompletnější řešení, které poskytuje  širokou škálu cvičení celého těla. Ideální řešení pro profesionální rehabilitaci. Rotační doplňek Redcord Axis v kombinaci s rozsáhlou sadou Redcord popruhů, elastických lan a balančních podložek, specielně navržených pro odlehčení váhy těla umožňuje cvičit  korigované cvičení „corrective exercise” s využitím rotačních pohybů.


Hledáte kvalitního fyzioterapeuta nebo fyzioterapeutku v Praze a nevíte, koho si vybrat?

    Zařízení umožnuje aplikovat rotační pohyby v každé z pozic současně s uzavřenými kinetickými řetězci a to pro každou část těla (tedy i pro i krční páteř). Rotační pohyby jsou prováděny v Redcord Axis, který je součástí Redcord Workstation Professional pomocí kladek, s velmi nízkým třením, takže není znemožňován plynulý pohyb. Rotační cvičení lze provádět na zádech, boku i na břiše a to v případě terapie pánve i krční páteře. Výhodou je plynulé nastavení výšky popruhu ovládacími lany, která vychází z aparátu Redcord.
    Na stránkách fyzioterapeut Praha 4 naleznete seznam nejlepších fyzioterapeutů z této lokality. Díky možnosti hodnocení můžete poradit ostatním, kterého fyzioterapeuta v Praze 4 navštívit.
    Redcord Workstation Professional je diagnostické i terapeutické zařízení. Správným využitím diagnostikujeme deficit v myofasciálních zřetězeních a též lze diagnostikovat deficit v lokální motorické kontrole. Nejedná se tedy o závěsné zařízení sloužící pro cvičení v odlehčení –  to je pouze jedna z jeho možností!!! Výhodou je kvalitní provedení detailů popruhů i lan, kvalitních záseků a odolných materiálů popruhů i lan. Aparáty Redcord se dají využít po sundání z Redcord Workstation konstrukce pro cvičení skupinky třech klientů.


Seznam fyzioterapeutů v Praze 4

    Obtěžuje vás nepříjemná bolest, jste z Prahy a potřebujete vyhledat opravdu kvalitního fyzioterapeuta? Na našich stránkách vám nabízíme velice jednoduchý a přehledný seznam fyzioterapeutů v Praze 4 – Nusle, Modřany, Chodov, Krč a Michle. Stačí si pouze vybrat v seznamu lokalitu v Praze 4, kde fyzioterapeuta hledáte a pak už je to velice jednoduché.  Jestliže stále váháte a nevíte jaký fyzioterapeut je pro vás ten pravý, můžete se rozhodnout dle hodnocení a zkušeností pacientů, kteří již mají s danou fyzioterapeutickou ordinací zkušenosti. Pokud vám stránky fyzioterapeutpraha4.cz pomohou při výběru, pomožte i vy dalším uživatelům stránek a napište vaší zkušenost s fyzioterapeutem, kterého jste navštívili. Do hodnocení prosím uveďte klady, zápory a celkový dojem z vaší návštěvy u fyzioterapeuta. Předem děkujeme za vaše hodnocení.
    Mezi nejvíce využívané fyzioterapeutické metody patří: metoda Roswithy Brunkow, metoda McKenzie, měkké a mobilizační techniky, metoda Ludmily Mojžíšové, Vojtova metoda, Brügger koncept, manuální lymfodrenáž, reflexní masáž, proprioceptivní neuromuskulární facilitace.


Profesionální řešení pro cvičení Redcord

    Fyzioterapie je součástí medicínské rehabilitace a její hlavním cílem je léčba pohybového aparátu a obnova maximální možné soběstačnosti pacienta. Pomocí fyzioterapie se dají řešit nejrůznější problémy týkající se svalů, vazů a kloubů, které bývají, díky chybnému zatěžování, přetěžovány. Problémy způsobují často také sedavé zaměstnání, jednostranná zátěž, úraz, degenerační procesy kloubů nebo třeba nedostatek pohybu. V kombinaci se špatným psychickým stavem se tyto zdravotní problémy násobí. Právě fyzioterapie dokáže od těchto těžkostí pomoci. Fyzioterapie využívá široké spektrum technik, které byly speciálně vyvinuty pro léčbu onemocnění pohybového aparátu. Z nejznámějších je to Vojtova metoda, PNF, manipulační a mobilizační techniky, Brunkow, metoda dle Mojžíšové, prvky senzomotorické stimulace, kinesiotaping a mnoho dalších. Obor fyzioterapie se jako většina lékařských oborů neustále vyvíjí.
    Systém slouží ke cvičení uzavřených i otevřených řetězců (cvičení s přenosem váhy těla). Přesné, jemné a plynulé dávkování zátěže pomocí popruhů a elastických lan (ty lze použít ke cvičení proti odporu, ale též jako dopomoc, tedy nadlehčení klienta). Výhodou je, že dopomoc není pasivní, ale za současné pohybové funkce klienta – což je pro řízení pohybu zásadní výhoda oproti pasivním pohybům).Konstrukce a stabilita stropní posuvné konstrukce počítá s využitím přístroje Redcord Stimula, který se v rámci Neurac běžně používá (aplikace vibrací). Všechny komponenty jsou označeny značkou Medical Device.


Redcord Workstation Professional

    Fyzioterapeut je vysokoškolsky vzdělaný zdravotnický pracovník. Vždy tomu ale takto nebylo. Stále narazíte na mnoho fyzioterapeutů, kteří se vzdělávali na vyšší odborné škole a získali tak titul Dis. V dnešní době studují budoucí fyzioterapeuti 3 (Bc) nebo 5 let (Mgr). Po ukončení studia, které samotné obsahuje mnoho praxe, může fyzioterapeut nastoupit do některé z mnoha nemocnic nebo může provozovat praxi samostatně po získání tzv. registrace. Fyzioterapeut je během studia všeobecně vzděláván postupně ve všech lékařských oborech – chirurgie, ortopedie, vnitřní lékařství, neurologie, atd. Nedílnou součástí vzdělání fyzioterapeuta je dokonalá znalost anatomie a fyziologie lidského těla.
    Redcord Workstation Professional je jediné zařízení určené k aplikaci léčebné metody Neurac (léčebná metoda zaměřená na obnovu neuromuskulární funkce).
    Máte-li problémy a potřebujete vyhledat kvalitního fyzioterapeuta v Praze, který vám poskytne profesionální péči, jste na našem webu správně. Díky přehledné grafice si můžete pohodlně vybrat z rozsáhlé nabídky fyzioterapeutů rozdělených do jednotlivých městských částí Prahy 1 až 10. Po rozkliknutí detailu si u každého fyzioterapeuta můžete přečít rozsah nabízených služeb a zaměření daného terapeuta. Chcete-li mít jistotu, že vámi vybraný fyzioterapeut či fyzioterapeutka poskytuje opravdu kvalitní péči v přijemném prostředí, přečtěte si hodnocení od pacientů, kteří již mají s léčbou u daného terapeuta zkušenost. Jestliže máte s některým z fyzioterapeutů v nabídce již také zkušenost, napiště prosím krátké hodnocení, které pomůže dalším uživatelům těchto stránek. 


NEJZNÁMĚJŠÍ FYZIOTERAPEUTICKÉ METODY

    Lze také zakoupit zjednodušené verze „Rehab Pro“ a „Rehab“. Např. sada „Rehab Pro“ neobsahuje Redcord Axis nebo elastická lana pro snižování zátěže, ale i přesto umožňuje celou řadu cvičení Redcord.
    Vybavení je určeno pro fyzioterapeuty, rehabilitační lékaře a další profesionály vzdělané v léčebné metodě Neurac. Metoda je zaměřena na obnovu neuromuskulární funkce. Zásadní funkcionalitou tohoto vybavení je přesné, jemné a plynulé dávkování zátěže pomocí popruhů a elastických lan, která lze použít jako dopomoc, tedy nadlehčení klienta, ale i ke cvičení proti odporu. Výhodou je, že dopomoc není pasivní, ale za současné pohybové funkce klienta – což je pro změnu v řízení pohybu zásadní výhoda. Všechny komponenty jsou označeny značkou Medical Device. Vybavení umožňuje aplikovat rotační pohyby v každé z pozic současně s uzavřenými kinetickými řetězci a to pro každou část těla (tedy i pro i krční páteř).


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00