Jak na věc


frezovani dražek pro elektroinstalaci v panelaku

Průmyslové podlahy, lité podlahy a stěrky, dekorativní podlahy, opravy, dopravní značení.

    Maximální množství ubraného zdiva dle normy ČSN je až 1/3 původní tloušťky, což je cca 5cm cihly klasického rozměru na každé straně. Díky přesnému vedení je naše fréza daleko šetrnější i vůči vyšeptalému zdivu starších komínů a poradí si lépe i s obdélníkovými průřezy komínů.
    Nabízíme úzkou spolupráci a vstřícné jednání kominickým a montážním firmám, které vlastní frézu nemají. Pro více informací a individuální nacenění nás prosím kontaktujte.
    Jsme tradiční český výrobce komínů, komínových systémů, komínových vložek či spalinových ventilátorů. Ponořte se do světa komínů a komínových systémů také Vy!
    Kromě frézování komínů a sanace komínů se dále specializujeme na revize komínů, kontroly komínů, vložkování komínů, frézování komínů, montáže komínů a komínových systémů, průkaz energetické náročnosti budov, konzultace a regulace a vyhodnocování úspor.
    Jsme schopni frézovat různé materiály z plastu, polystyrénu, plexiskla, dřeva, MDF, DTD, HPL, kompozitu, vinylu, mědi, hlíníku, mosazi a polykarbonátu i jiných materiálů.


O firmě VIAFREZ s.r.o. Česká republika

    Vzhledem k tomu, že může při frézování dojít k vydrolení spár mezi cihlami, je po frézování nezbytné provést důkladnou kontrolu inspekční kamerou a to zejména u starších zástaveb se spalnými stropy. Teprve po ověření technického stavu komínového pláště je možné do vyfrézovaného průduchu osadit komínovou vložku.
    Frézování komínů je nezbytnou stavební úpravou v případě, že potřebujete rozšířit průduch stávajícího komínu. Nejčastěji se provádí z důvodu potřeby vyvložkovat komín širší vložkou. I když je frézování komínů běžnou činností, jeho špatné provedení může ohrozit funkčnost a bezpečnost komínu. Doporučujeme nechat frézování komínů a systémových komínů na profesionálech. Využijte naše odborné služby. Podnikáme nejen v Praze, ale po celé ČR. Vyplňte nezávaznou objednávku a my vás budeme co nejdříve kontaktovat.
    Kromě frézování komínů nabízíme také kompletní sanace komínů. Ty jsou nezbytné z toho důvodu, že agresivita spalin procházející komínem může ohrozit jeho funkčnost i bezpečnost. Sanace komínů u nás provádějí jen zkušení a proškolení pracovníci. Garantujeme profesionalitu, odbornost a zajištění bezpečnosti práce. Vždy dodržujeme zákonem stanovené normy. Obraťte se na naši společnost a přesvědčte se o kvalitách poskytnutých služeb sami. S námi budete 100 % spokojeni.


Průmyslové podlahy - Podlahy Pospíšil s.r.o.

    Frézování a následné vyvložkování komínu je ve většině případů nejvhodnější a nejlevnější variantou rekonstrukce stávajících komínových průduchů. Frézovat lze komíny všech pruřezů, rovné i uhýbané a to ze všech standartně používaných materiálů. Šamotové cihly a vložky a osinkocementové roury lze však frézovat jen velmi obtížně. Frézování nelze použít u kovových a keramických vložek.
    Tato fréza se od klasických fréz spouštěných pouze na hydrohadicích liší speciálním vedením frézovací hlavy pomocí vodících tyčí a tím značně eliminuje riziko nerovnoměrného frézování a vytváření nežádoucích kapes a dutin v komínu. Takto vyfrézovaný průduch je rovný s rovnoměrně ubraným zdivem na všech stranách což nám umožňuje frézování na rozměr jen o málo větší než je průměr vložky komínu. Tento požadavek je velice důležitý z hlediska zachování protipožární a statické funkce komínového pláště.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00